7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

 • Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur? için yorumlar kapalı
Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yeryüzünde büyüler en fazla aşk için yapılır. Aşk için yapılan büyülerin bir kısmı güzel niyetle, bir kısmı kötü niyetle yapılır. Aşk büyüsü nasıl bozulur bozacak dualar nelerdir hepsini açıklıyoruz. Sevgili kardeşlerim, yazıyı son kısma kadar okuduğunuzda Allah’ın izniyle büyüyü def edecek yöntemleri öğreneceksiniz.

Aşk Büyüsü Tanımı

Büyü dünyasının en çok tercih edileni aşk tılsımıdır. Bizlere de bu konuda talepler çok yoğun şekildedir. Zengin olma büyülerinden bile daha çok tercih edilen aşk, manevi duygudur. Kalbin sesiyle ortaya çıkan bu güzel duygu, kimilerine lezzet, kimilerine zindan olur. İnsanlar aşık oldukları zaman karşılık bulamayabilirler.

Maneviyatı düşük insan bundan nemalanarak nefret, kin ve haset duymaya başlar. Karşısındaki insana acı vermek onun yegane amacına dönüşür. Kara büyü guruplarından aşk tılsımları seçer. Kara büyüler, sevdiğini aşık eder etmesine ama zarar verir. 

Sevgili kardeşlerim, sizlere veyahut yakınlarınıza aşk büyüsü mü yapıldı? O zaman onu bozmanız gerekecek. Dualarla size yapılmış aşk büyüsünü bozabilirsiniz. Hocalara giderek derdinizi anlatabilir, yapılan sihri def edebilirsiniz. Değerli kardeşlerim, insanoğlu kendi arzu ve zevklerine düşkündür. Öyle ki karşısındaki kişinin kendisine aşık olması için her yolu dener.

Kendi benliği tatmin olsun ister. Bu durumda etrafınızda tahmin edemeyeceğiniz kişiler sizlere aşk büyüleri yapabilir. Aşağıda aşk büyüsü belirtilerini göreceksiniz. Buradan yararlanarak size büyü yapılıp yapılmadığını anlayabilirsiniz. Edeceğiniz dualar ile Allah izin verirse, üzerinizdeki sihrin etkisi kaybolup gidecektir.

Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Güzel niyetle yapılan aşk büyüleri, kişinin kalbine hitap eder. Muhabbet büyüsü bunlardan birisidir. Bu tür ak büyülerde şeytani varlıklar kullanılmaz. Ama kara aşk büyüleri için aynı şey geçerli değildir. Bunlarda hüddam ve cin tarikatları kullanılır. Onlarla baş etmek gerçekten zordur.

Kişinin düşüncelerine hüküm eden bu şeytani varlıkları kovmak zorludur. Kısa süre sonra kişinin bedenine de hüküm ederler. Onları oradan kovmanın yolu, Allah’a sığınmak ve ondan medet ummaktır. Buda ona yapılacak dualarla mümkündür. Değerli kardeşlerim, size veya herhangi bir yakınınıza yapılan kara aşk büyüsünün belirtileri şöyledir.

 • Tesir altında kalan kardeşimizin düşünceleri tuhaflaşmaya başlar. Sevdiği renkler, düşler, güzellikler bir anda kötü görünmeye başlarlar.
 • Kardeşimiz çok şiddetli uykusuzluk dönemleri geçirmeye başlayabilir. Sürekli uyuma isteği olmasına rağmen, huzursuzluktan uyuyamaz hale gelir.
 • Kardeşimizde başıboşluk oluşur. Kendisinin ve etrafındaki insanların boş olduğunu düşünür. Hayatının anlamını kaybetmeye başlar. (Allah’a sığınmalıdır.)
 • Aklında sürekli kötü emeller, düşünceler beliriverir. Kuruntulara kapılmaya başlar. Aklında geçenler gittikçe kendisini rahatsız etmeye başlar.
 • Karşısındaki kişiye aşık olur. Bu aşka karşı koyması mümkün olmaz. Yaşadığı bu aşk kalben değil aklen gerçekleşir. 

Değerli kardeşlerim, aşk büyüsünün belirtileri bu şekildedir. Aşk büyüsü bozmak için dua hangisi diye sorarsanız, aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz. Orada ayrıntılarıyla bunu görebilirsiniz.

Aşk Büyüsü Bozan Dualar

Hür iradeye karşı aşk büyüsü yapıldığını düşünüyorsunuz. Aşağıda yer alan belirtilerden bir veya birkaçı sizde görülmeye başladı. Yapacağınız aşk büyüsü bozma duası okumak olacaktır.

Aşk büyüsünü bozabilme imkanı bulacağınız dualarla Allah’a sığınma fırsatı bulabileceksiniz. Peki, kardeşlerim aşk büyüsünü bozan dualar nelerdir? 

Hayatınızı olumsuz anlamda etkileyecek, maneviyatına zarar verecek aşk büyüsünü bozabilirsiniz. Bunu yapabileceğiniz duaları sizlere listelemeye çalışacağım. Ama öncesinde bir uyarım olacak. Kardeşlerim büyüyü def edeceksiniz, banyoya girin, temizlenin ve abdestinizi alın. İki rekat namaz kılarak, dua etmeye başlayabilirsiniz. İşte kötü aşk büyülerini bozacak, şeytanı ve tarikatını kovacak dualar.

Felak Suresi

Aşk büyüsü bozma duası denildiği zaman akla hemen Felak Suresi gelir. Sadece aşk büyüsü için değil, tüm kötü niyetli büyülerin bozulması için okunmalıdır. Gün içerisinde en az 7 sefer okunması tavsiye edilmiştir. Duayla birlikte Allah’ın isimleri zikir edilebilir.

Nas Suresi

Nas Suresi alimlerin büyü bozma için önerdiği duadır. Onu günde 3 veya 33 sefer okuyarak, kovulmuş şeytanı def edebilirsiniz. Beraberindeki cinler ve kötü niyetli varlıklar Allah’ın inayetiyle bedeni terk edeceklerdir. 

Rahman Suresi

Allah’ın hikmetlerinin anlatıldığı Rahman Suresini aşk büyüsü bozma duası olarak okuyabilirsiniz. Sabah 1, öğlen 3, ikindi 1, akşam 1, yatsı 3 şeklinde okuyabilirsiniz. Rahman Suresi okunduğu andan itibaren şeytan ve cinlerin kaçacağını söyleyebiliriz. Çünkü surede her şeyin Allah’ın olduğundan bahsediliyor.

Tarık Suresi

Genç kızlara veya erkeklere yapılan aşk büyülerinin bozulmasında okunması tavsiye edilmiştir. Tüm sihirlerin temizlenmesi için okunması önermiştir. Günde 7 kez okunmasının hayırlı olacağı belirtiliyor. Tarık Suresini okuyarak, Allah’ın izniyle büyüyü kovabilirsiniz.

Kardeşlerim dualar bu şekildedir. Dualarla büyüleri bozabilirsiniz. İsterseniz aşk büyüsünü kim bozar ona bakalım.

Aşk Büyüsü Bozanlar Kimler

Aşk büyüsünü dualar ile bozabilirsiniz. Ayrıca tılsımı bozan hocalar ile görüşebilirsiniz. Aşk büyüsü bozmak istiyorum diyorsanız, lütfen bu yazımızı dikkatle okuyunuz. Değerli kardeşlerim, kara aşk büyülerini bozma işlemleri anında yapılmaz. Bu büyüleri bozanların belirli çalışmalar yürütmesi gerekir. Yapılan çalışmalar havas ilminin ışığında yapılır.

Bu ışığı kullanabilen kişilere hoca medyum denir. Aşk büyüsünü def etmek için ikinci yöntem hocalara giderek sıkıntıları anlatmaktır. Tabi başvurulacak hoca medyumun alanında uzman olması gerekecektir. 

Havas ilmiyle eğer hüddamlar kişinin bedenine ulaşmışsa, aynı yöntemlerle def edilebilirler. Medyum havas ilmini kullanıp başka hüddam ve şeytanları çağırır. Karşı taraftaki hüddamları kovmaları istenir.

Değerli kardeşlerim aşk büyüsü bozma işlemi yapmak için okuyacağınız dualarla işleminizi yapabilirsiniz. Aşk büyüsünü medyum hocalar yanında bozmaya niyetliyseniz, medyum Seyfullah hocayı sizlere önerebiliriz. Kendisi şu özelliklere sahip;

 • Büyü aleminin en tanıdık simalarından birisidir. Yıllardır bu alanda kardeşlerine dengeyle hizmetler sağlamış ve memnun etmiştir.
 • İlmi yönden çok kuvvetlidir. Her bakımdan sizlerle ilgilenir, geçmişi belli olan bir insandır.
 • Amacı dertleri olan insanlara yardım etmektir. Bu bağlamda elinden gelen tüm çalışmaları, canı gönülde yapar. 
 • Medyum hocalarda olması gereken özelliklere sahiptir. Resmi belgelidir. Hakkında yapılan yorumlarda tavsiye edildiğini görebilirsiniz. 

Medyum Seyfullah hocayı tercih edip, aşk büyüsü boma işlemlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Değerli kardeşlerim, duaları samimiyetle okursanız, Allah size de kapıları açacaktır.

Aşk Büyüsü Bozulduktan Sonra?

Aşk büyüsünü yapacağınız dualarla bozdunuz. Belki de aşk büyüsü bozan hoca vasıtasıyla büyüyü bozmuşsunuz. Şimdi neler olacağını merak ediyorsunuz. Değerli kardeşlerim, yapılan aşk büyüsü bozulduğu zaman, eski hayata geri dönülür. Büyünün tesirinin olmadığı hayata geri dönülebilir.

 • Hayat içerisinde yaşanılan büyü etkili gerginlikler, huzursuzluklar son bulur. Onun yerine mutluluk, güzellik gelir.
 • İş veya sosyal yaşamda yaşanan sıkıntılar son bulur. İşler tekrar yoluna girer. Kaybedilen arkadaşlıklar, dostluklar tekrardan kazanılır.
 • Aile içerisinde yaşanılan tartışmalar biter. Kişi daha huzur dolu aile ilişkilerine kavuşur. 

Kısacası aşk büyüsü bozulduktan sonra kişinin huzuru, keyfi yerine gelir. Hayatından lezzet almaya devam eder. Büyü bozulduktan sonra dualar okunmaya devam edilmelidir. Dualar sizi koruyan kalkandır. Onları terk etmezseniz, muhakkak ki Allah’ın izniyle onlar sizi koruyacaktır. Kardeşlerim, içinizi ferah tutunuz. Allah izin vermedikçe kimse size zarar verecek hadde sahip değildir. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ