7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşk ve Bağlama Büyüsünde Söylenen Tılsımların Önemi

  • Aşk ve Bağlama Büyüsünde Söylenen Tılsımların Önemi için yorumlar kapalı
Aşk ve Bağlama Büyüsünde Söylenen Tılsımların Önemi

Aşk ve bağlama büyüsünde söylenen tılsımların önemi yadsınamaz bir gerçektir. Büyü yaptırmak isteyen kişiler bunun için işinin ehli olan medyum hocalara başvurmaktadır. Medyum hocalar kendilerine bu konuda başvuranlar için uygun olan büyü çeşitlerini uygulamaktadırlar. Medyumlara başvuran birçok kişi tarafından aşk ve bağlama büyüsü ilk sıralarda yer almaktadır. En çok yapılan büyü çeşitlerindendir. Etkinlikleri oldukça fazladır. Bu büyüler yapılırken de birçok ilim ve bilim birleştirilerek yapıldığı bilinmektedir.

Büyü yapılması esnasında dikkat edilmesi gereken birtakım noktalar bulunmaktadır. Bunların başında öncelikle istenen büyünün niteliği gelmektedir. Bu nedenle aşk ve bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler net bir şekilde bunu dile getirmelidir. Medyum hocaların sizlerden istediği bilgiler doğru ve tam bir şekilde bildirilmelidir. Etkilerini kısa sürede göstermeye başlayan büyüler nedeniyle yanlış yapılacak olan uygulama geri dönüşü olmayan sorunlar yaratabilmektedir.

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü birbirini seven çiftler arasındaki muhabbetin arttırılmasını sağlamak amacıyla yapılabilmektedir. Aynı zamanda platonik olarak aşk yaşayan kişiler için de uygun bir büyü çeşididir. Sevdiği kişiyi kendine aşık etmek isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Evli olan çiftler ise; eşlerinin eve bağlanması ve aralarındaki sevgi bağının artmasını sağlamak için yaptırılmaktadır. Aşk büyüsü yapılırken medyum hocalar belli bir zaman aralığında büyünün yapılmasını sağlamaktadırlar. Her medyum için farklı büyü yapma şekilleri olsa da büyünün yalnız ve sessiz bir odada yapılması önemli bir detaydır.

Aşk ve bağlama büyüsünde söylenen tılsımların önemi medyum hocalar tarafından dikkatli bir şekilde söylenmektedir. Tılsımlı sözler dışında okunacak dualarda bulunmaktadır. Bu duaların bir kısmını büyü yaptıran kişilerin de belirtilen zaman dilimlerinde okuması belirtilmektedir. Büyünün tutması ve etkisini kısa sürede göstermesi için bu önemli bir detaydır. Büyü yapımında işlem adımlarının dikkatli bir şekilde uygulanmasında tutup tutmamasında önemli bir etkendir.

Aşk ve Bağlama Büyüsünde Söylenen Tılsımların Önemi

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü ile aşk büyüsü genel olarak karıştırılan büyülerdir. Fakat birbirlerinden farklıdır. Bağlama büyüsünün aşk büyüsünden farkı, aşk büyüsünde karşınızdaki kişinin size duyguları olmaması durumunda yapılmaktadır. Bağlama büyüsü ise birbirini seven çiftler arasındaki sevginin güçlenmesini sağlamak içindir. Evli çiftlerde de eşin evine ve ailesine bağlanmasını sağlamak için yapılmaktadır.

Aşk büyüsünde olduğu gibi bağlama büyüsünde de farklı şekillerde işlem uygulanmaktadır. Her medyum hocanın büyü yapma şekli farklı olduğundan dolayı bağlama büyüsü yapımı da farklılık göstermektedir. Aşk ve bağlama büyüsünde söylenen tılsımların önemi bu büyüde de kendini göstermektedir.

Büyü Yapımında Söylenen Tılsımlı Sözler

Büyü yapımında büyünün niteliğine göre farklı uygulamalar ortaya çıkmaktadır. Bu uygulamaların temelinde de tılsımlı sözler ve dualar yer almaktadır. Medyum hocalar büyü yaptıklarında büyüye özel olarak tılsımlı sözler söylemektedir. Aşk ve bağlama büyüsünde söylenen tılsımların önemi büyünün tutma oranına etki etmektedir. Ayrıca medyum hocalar tılsımlı sözleri sizlerle paylaşacak ve belirttikleri zamanda söylemenizi isteyecektir. Tılsımlı sözler size verildikten sonra karanlık ve yalnız olunan bir odada dikkatli bir şekilde telaffuz edilmelidir. Verilen tılsımlı sözler şu şekilde olmaktadır;

“Ey Hüddam Garaminar Efendi, bu tılsımın hakikate dönmesi için senin varlığına iltica ediyorum, bana yardımcı olacağına canı gönülden inanıyorum, aşk büyüsünün en tesirli haliyle sana sesleniyorum ve beni ihmal etmeden en güzel şekilde yardımcı olacağını biliyorum. Sana müracaat eden insanlar hiçbir şekilde yarı yolda kalmaz ve sen görevli varlıklar içerisinde nüfuzu ve gücü elinde tutan en üstün varlık olarak bütün engelleri aşıp aşkın amacına ulaşmasına ve engelleri kaldırmasına vesile olursun, hüküm sendedir artık, yap görevini.”

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ