7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kocayı Eve Bağlama Büyüsü | Bağlama Duası

  • Kocayı Eve Bağlama Büyüsü | Bağlama Duası için yorumlar kapalı
Kocayı Eve Bağlama Büyüsü | Bağlama Duası

Kocayı eve bağlamak için büyü yapılabilir mi? Kocayı eve bağlama duası ne işe yarar? Kocamı evime bağlamak, onun beni yeniden beni sevmesini sağlamak istiyorum diyen kardeşlerim bu yazıyı sizler için kaleme aldık. İyi okumalar diliyoruz.

Koca Eve Nasıl Bağlanılabilir?

Evlilik, tüm dinlerde olduğu gibi İslam’da da yeri apayrı olan kurumdur. Evliliğin her şeyin başlangıcında, saygıyla yaklaşılması gereken bir birliktelik olduğunu söylemeliyiz. Saygıdan yoksun olunduğunda, evde huzur adına hiçbir şey kalmaz. Olan o evde yaşayan varsa çocuklara olur. Değerli kardeşlerim, evlilikten elbette sıkılma durumları olabilir.

Ancak ismiyle müstesna olan bu kurumda sabır, birlikte hareket etme ve saygı-sevgi Allah tarafından farz kılınmıştır. Fakat, Türkiye’de özellikle yapılan evliliklerde gürültü patırtı eksik olmaz. Kocalar karılarını, kadınları erkeklerinin haksız olduğunu iddia etmekten geri durmaz. Böyle olduğunda, karşılıklı saygı ve sevgi, çıkarlara dönüşür. i

Ne yazık ki toplulumuzun evlilik hakkında yetersiz bilgi sahibi olması, bazen kadınların bazen de erkeklerin evi terk etmesine, eve gelmemesine, geç gelmesine yol açar. Ataerkil toplumda yaşadığımızda, saydıklarımız erkekler tarafından yapılır.

Değerli kardeşlerim, kocam eve bir türlü gelmiyor veya geç geliyor, eve hiç bağlı değil diyorsanız, kocayı eve bağlama büyüsü yapabilirsiniz. Büyüyle kocanızın bu sorunlarını aşabilecek, onu evinize bağlı bir erkek haline getirebilirsiniz. Peki, kocamı eve bağlamak istiyorum diyen kadınlar, ne yapmalıdır, hangi yolları izlemelidirler?

Kocayı Eve Bağlamak İçin Ne Yapılabilir?

Değerli kardeşlerim kocanızı eve bağlamak istiyorsanız, önünüzde iki seçenek vardır. Bugün sizlere onlardan bahsedeceğim. Bunlardan ilki bağlama için yapılan duadır. Diğeriyse yine kocanızı eve bağlı hale getirebilmek için yapabileceğiniz büyüdür. Bunlar arasında farklar nelerdir, diye soruyorsanız sizlere detaylı bilgi vermeye çalışacağız.

Kardeşlerim, kocayı eve bağlamak istiyorum şeklinde talepte bulunan kadınlar, genellikle bağlama dualarını tercih ederler. Duanın büyüden farkı, tesir bakımından etkili olması değil, kocanın düşüncelerini tamamen değiştirmeyecek olmasıdır. Duanın tesirli olabilmesi için gereklilikler tamamlanmalı ve bu şekilde başlanmalıdır.

Bağlama büyüsü ise biraz daha farklı boyutları ele alır. Aslında işlevsellik açısından ikisinin görevi neredeyse aynıdır. Ancak burada bazı farklılıkların neler olduğundan bahsedeceğiz. Değerli kardeşlerim, bağlama duası bir kişinin geri dönmesini, eve bağlanmasını sağlar. Ancak o kişideki düşüncelerin değişmesi sağlanmaz.

Yani kocanın aslında burada eski düşünceleri, ilk evlilik halleri ona enerji yoluyla hatırlatılır. Bağlama büyüsünde durum tamamen düşünceleri değiştirmeye yöneliktir. Kişinin kafasının içerisinde yer alan mevcut düşünceler, şeytanlar ve cinler yoluyla değiştirilir. Kişinin büyüyü yaptıranı sevmesi, ona bağlanması, kendi evine sadık olması sağlanır. İki türde kocayı bağlamak isteyen kadınlar, ehil bir medyumun yanına gidip kendisinden yardım alabilirler.

Kocayı Eve Bağlama Büyüleri Nelerdir?

Değerli kardeşlerim, sizlere bağlama büyüsünden bahsetmek istiyorum biraz. Bağlama büyüsü, insanlık tarihimizin çok eski dönemlerinde keşfedilmiş, halen aktif olarak yapılmakta olan tılsımdır. Bu tılsımda büyülü sözcükler, cinler, şeytanlar, hüddam kullanılır. Büyünün asıl amacı karşıdakinin düşüncelerini değiştirmektir. Büyü yapıldıktan sonra bu durum gerçekleşir ve karşıdaki kişinin düşünceleri, büyüyü yaptıran kişinin üzerine yoğunlaşır. Farklı olarak kişide ak-kara değişimleri başlar. Ak-kara dediğimiz değişimler şöyledir.

Diyelim ki kişi büyünün tesiri öncesi, sarı renge hastadır. Onu çok sever. Büyüden sonra sarıdan nefret eder hale gelebilir. Bu tersi durum için de geçerlidir. Peki bağlama duası nedir? Kocamı eve bağlamak istiyorum ama bunu duayla yapacağım diyenler için bağlama duasının tam olarak ne olduğuna bakalım.

Kocayı Eve Bağlama Duaları

Değerli kardeşlerim, kocayı eve bağlama duaları, Kur’an’da yer alırlar. Bu dualar Kur’andan alınırlar. Ayrıca bağlama dualarında Allah’ın kendi isimleri zikredilir. Bunlar Vedud, Malik isimleri sıkılıkla kullanılır. Allah’a bir anlamda yalvarış söz konusudur. Bağlama duaları yapmak isteyenler, abdest alarak bunu yaparlarsa, daha hayırlı olabileceği düşünülür.

Kardeşlerim, duayı yapacak olan kişinin de mutlaka bilgin olması gerekir. Cahil, Kur’andan, dualardan, maneviyattan habersiz olan kişilerin yapacağı bağlama duaları tesir etmeyecektir. Bunlar tamamen yaşanmıştır. İsterseniz, bağlama duaları konusunda eline su dökülemeyen medyum hoca ile görüşerek, isteğinizi yerine getirebilirsiniz. 

Kocayı Eve Bağlama Büyüsü – Duası Etkileri Nelerdir?

Kocamı eve nasıl bağlarım diyen kadınlar, yapılan büyü ve duaların ne şekilde etki gösterdiğini oldukça merak ederler. Sevgili kardeşlerim, açıkçası kocayı duayla eve bağlamak için yapılan büyü ve dualar doğru yapıldığında, çok etkilidirler. Fakat hatırlatmak isteriz ki bunu ehil medyumlar yapmalıdır. Bilmeyenler, büyü veya dua yapsalar dahi, tutmayacağı hakkında şimdiden garanti verebiliriz.

Eğer bu büyü ve duanın gerçek etkilerinden faydalanmak niyetindeyseniz, lütfen ehli hocamıza danışın. Hocamız, yıllarını büyülere adamış, kozmolojik bilgisi yüksek, insan anatomisinden anlayan bireydir. Büyü ve duayı hocamızın yanında yaptığınız zaman, göreceğiniz etkiler şöyle olabilir. 

 * Bağlama duaları yapıldıktan sonra kocanızın düşünceleri eve yönelik olmaya başlar. Evine sadık olmanın onun açısından daha doğru olabileceğini düşünür. Sizi kırmadan eve gelip özrü dileyebilir. Özrünü kabul edin fakat aceleci davranmayın. Çünkü geçmiş bir anda silinip atılamaz. Sabır edin. Medyum hocanın dediklerini aklınızdan çıkarmayın. 

 * Bağlama duasının tesirinde kalan kişi, mutlulukla üzüntü arasında gidip gelir. Düşünceleri bir anda farklılaşabilir ancak genellikle rotası bellidir. 

 * Bağlama büyüsü yapılan kişinin düşünceleri bir anlık değişime uğrar. Deyim yerine oturacaksa, anlık farklı bir kişiliğe bürünülür. Bunda hüküm eden cin ve şeytanların rolü vardır. Kişi istemsiz sakar olabilir. Birilerini kırabilir. Uzun ve derin düşüncelere dalabilir. Manevi varlıklarla karşılaşabilir.

 * Bağlama büyüsü yapılan kişinin farklı düşünme olasılığı çok düşüktür. Büyünün görkemli tesirine girdikten sonra onu düşünmeye başlayacaktır. Düşünceyle başlayan durum, aşka yavaştan dönüşmeye başlayacaktır.

 * Hem bağlama büyüsünde hem de büyüde, büyüyü yaptıran kişiye sonuç olarak aşık olunur. Koca, evine sadık bir erkeğe dönüşür. Onun için mutluluk kendi yuvası olur. Kocayı eve duayla eve bağlama amacı olanlar, medyum hoca efendiyle görüşmeleri doğru olacaktır. Değerli kardeşlerim, duayı da büyüyü de mümkün mertebe yanlış ellerde yaptırmayın.

Kocayı Eve Bağlama Büyüsü-Duası Yaptırdım İşe Yaramadı

Bizleri en çok soru yağmuruna tutan kardeşlerimiz, büyü ve duanın işer yaramadığını söyleyen kişilerdir. Konuya açıklık getireyim. Sevgili kardeşlerim, hocamızın yaptığı her dua ve büyü bilgi ve tecrübeye dayandığında, tutmama olasılığı yoktur. Fakat herkes hocamız gibi ehil olmadığı için bazı kardeşler, bu anlamda sıkıntı çekebilirler.

Özellikle bu işi ticari amaçlı yapmayı kendilerine görev sayanlar, resmi belgeleri olmayanlardan uzak durunuz. Ehil hocalar varken, onlara lütfen gitmeyiniz. Umutlarınızı heba etmekten başka şey yapmayacaklardır. 

Değerli kardeşlerim, büyü veya dua yaptıysanız ve etkisini göremediyseniz muhtemelen ehil hocaya gitmemişsiniz anlamına gelir. Ancak bazı sabırsız kardeşlerimiz, ehil hocalara gittikleri halde bu durumdan yakınırlar. Bunu yapmayın kardeşlerim. Büyü kendini anında belli etmez. Buna zaman gereklidir. Sabır edilmediği zaman, büyünün tutmama olasılığı bile vardır.

Genellikle büyü neden tutmadı, hadi hemen çabuk tutsun, kocam evine bağlansın diyenler, büyüyü nereden yaparlarsa da tutmayacaktır. Çünkü ona karşı inançsız davranırlar. Oysa büyüye inanılmadan kesinlikle yapılmamalıdır. 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ