7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Ayetel Kürsi İle Yapılan Aşk Duası

  • Ayetel Kürsi İle Yapılan Aşk Duası için yorumlar kapalı
Ayetel Kürsi İle Yapılan Aşk Duası

Sevdiğiniz birinin size bağlanarak aşık olması amacıyla veya aşk hayatının düzene girmesi için yapılan etkili dualar vardır. Ayet-el Kürsi ile aşk duası yöntemi, oldukça çok tercih edilen yöntemler arasında yer alır.

Aşk İçin Okunacak Etkili Dualar 

Bilindiği üzere her surenin ve duanın, belirli işlevleri vardır. Okuma zamanları ayarlanan ve uygun sayılarda yapılan bu tertiplerde, olumlu davetler gerçekleşir. Aşk duası da, bunlardan birisidir. Aşk duaları birisini aşık etmek; yahut sevgi yönünden insanları birbirine bağlamak için, sık kullanılır.

Ayet-el Kürsi’nin Özellikleri 

– Ayet-el Kürsi’nin faziletleri pek çoktur ve de yücedir.

– Ayet-el Kürsi, Bakara suresinde 255. ayettir.

– Sure, ismini; içinde geçen “Kürsi” kelimesinden alır.

– Bu ayette, Cenab-ı Allah tanıtılmakta ve Yüce Allah’ın en yüce ismi içerisinde barındırılmaktadır. 

Aşka Yönelik Manevi Uygulamaların Etkisi 

Faziletleri ve faydaları oldukça çok olan mübarek kerimeler, etkili olmaktadır. Elbetteki inanarak yapmak da, duaların etkisini iki kat daha fazla şekilde gösterecektir. 

Ayet-el Kürsi suresi ile yapılacak aşk duası uygulaması, sevdiklerine kavuşmak için tüm yolları deneyen kişilerin başvurduğu manevi yöntemler arasındadır. Özellikle, sevdikleri tarafından terk edilen ve de çok çaresiz durumda olan kişileri kapsar.

Manevi yöntemler ile, kişiler; sevdiklerinin kendilerine geri dönmesini sağlayabilmektedir. Bu tür uygulamalarda, Ayet-el Kürsi ile yapılacak aşk duası ve aşk büyüsü uygulamaları devreye girmektedir. 

Aşk Duaları İçerisinde Ayet-el Kürsi’nin Yeri 

Çeşitli uygulamalar, dualar ile aşk büyüleri arasında, birçok farklı çalışmanın bulunduğunu da söylemek mümkündür. Kadim büyü kitaplarında bulunan ve nesilden nesile aktarılarak yüzyıllar öncesinden bugünlere gelmeyi başaran dua veya büyüler bulunur.

Dua ve büyüler, farklı çeşitleri ile birbirinden farklı sürelerde etki göstermektedir. Fakat aşk büyüsü çeşitleri arasında, özellikle de sevdiklerinin kendine geri dönmesini isteyen kişiler; Ayet-el Kürsi’yi tercih eder. Ayet-el Kürsi ile yapılan manevi çalışmalar, bu kişilerin aşk sorunlarına deva olmaktadır. 

Ayet-el Kürsi ile Yapılan Aşk Duası Uygulamaları 

Manevi uygulamalar sayesinde; insanların gönüllerine hükmedebilmek, katılaşmış kalbe sevgi, aşk ve merhamet duyguları aşılayabilmek mümkün olmaktadır. Sevdiklerine çok kısa sürede kavuşmak isteyen veya kısmetini açmak isteyenlerin çok merak ettiği ruhani çalışmalar vardır.

En popüler olan Ayet-el Kürsi aşk duası yapılışı, üzerinde dikkatle durulması gereken özenli bir çalışmadır. Ayet-el Kürsi’yle aşk duası yapmak isteyenlerin, genellikle bu alanda deneyim sahibi olan medyum hocaların desteklerine de başvurmaktadır. Fakat, sevdiklerini kısa sürede manevi yönden etkileyebilmek ve Ayet-el Kürsi faziletlerinden faydalanmak isteyenler; dua çalışmalarını kendileri de icra edebilmektedir. 

Aşk Duası Uygulamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler 

– Aşık olması istenilen kişiye yönelik olarak niyet edilerek, güzelce abdest alınmalıdır. 

– Tam inanç ve en kalbi duygularla; aşk etkisinin görülebilmesi için, manevi çalışma öncesinde iyi niyet edilmelidir. 

– Besmele-i Şerif çekildikten sonrasında, Ayet-el Kürsi suresi; uygun tertipte okunmalıdır. 

Ayet-el Kürsi’nin Anlamı 

Ayet-el Kürsi suresinin anlamını bilmek de yararlı olacaktır. Uygulamada surenin Türkçe meali ise, şu şekildedir: 

“Allah o Allah’dır ki, kendinden başka hiçbir ilah yoktur. O ezeli ve edebi hayat ile bizatihi diridir. Zat ve kemal sıfatları ile mahlukların bütün işlerinde hakim ve de kaimdir, her şey sadece onunla kaimdir. Onu ne dalgınlık, ne de uyku tutmaz. Göklerde ve yerde her ne varsa hepsi onundur. Onun izni olmadıkça katında kim şefaat edebilir? O, tüm varlıkların önlerinde ve arkalarında gizli veya aşikar olan her şeyi bilir. Varlıklar ise, Allah’ın dilediği kadarından başka hiçbir şeyi kavrayamazlar. Onun kürsüsü, gökleri ve de yeri çevrelemiş ve kapatmıştır. Gökler ile yeri korumak, gözetmek; ona ağırlık vermez. O, çok yüce ve çok büyüktür.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ