7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Ayırma Büyüleri Nasıl Yapılır?

  • Ayırma Büyüleri Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Ayırma Büyüleri Nasıl Yapılır?

Evlileri, sevgilileri, kardeşleri, aileyi birbirlerinden koparan ayırma büyüleri hakkında bilgiyi bu yazıda bulabilirsiniz. Ayırma büyüleri nedir ne için yapılır ve nasıl yapıldığı hakkında detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Ayırma Büyüleri Nedir?

Tılsımlar tarihine baktığımız zaman, insanları birbirlerinden koparmak amacıyla yapılan çok sayıda büyü olduğunu görürüz. Bunlar papaz büyüsü, domuz yapı büyüleri ve çeşitli vefkler şeklinde sıralanabilir. Bu listeye daha pek çok liste eklenebilir. Ayırma büyüleri nasıl yapılır sorusuna cevap vermeden dilerseniz büyünün ne olduğuna, gelin birlikte bakalım kardeşlerim. Öncelikle büyünün yapılma amacına bakalım. Birbirlerine aşık olan seven insanları ayırmak ana amaçtır. Tılsım ülkemizde genellikle eşleri ve sevgilileri birbirlerinden ayırmak için yapılıyor. Bu nedenle ilk olarak buna değineceğiz. 

Ayırma büyüleri yapıldıktan sonra ister eşler olsun, ister sevgililer kısa sürede etkilenerek birbirlerinden kopar dereceye gelirler. Büyüden sonra ilk olarak şiddetli tartışmalar yaşanır. Daha sonra sonu gelmeyen şiddet ortaya çıkabilir. Geriye tek çare kalır, bu da ayrılıktır. Aile içerisinde bir çocuğa, kardeşe yapılırsa, o ailesini yok sayarak evden ayrılabilir. Anne ve babasına karşı çıkar. Tüm bunlar büyünün yapıldıktan sonraki aşamalarıdır. Ayırma büyüleri en kısa açıklamayla, isminden de anlaşılacağı üzere, iki kişinin ayrılmalarını, kopmalarını sağlar.

Ayırma Büyüleri Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüleri yapılış olarak diğer büyülerden ayrılırlar. Çünkü bu büyüler en tesirli kara tılsımlar içerisinde yer alır. Yapılışlarında, haram sayılan malzemeler kullanılabilir. Bakıldığında, domuz yağı, ceylan postu, insan uzuvları bu büyülerin içerisinde kullanılır. Büyü ayrıca hüddam denilen varlıklar çağrıldıktan sonra yapılır. Hüddam belli bir cin kabilesine ve iblislere hüküm eden ruhsal varlığın ismidir. Burada hüddam kullanılmasının nedeni, karşıdakilerin bilincini tamamen tesir altına almaktır. Nitekim büyü gerekli tılsım sözcükleri söylendikten ve malzemeler kullanıldıktan sonra, tesir göstermeye başlar. İnsanların birbirlerine düşmesini kısa sürede sağlayan büyülerdir.

Ayırma büyüleri yapılışları detaylı bilgi gerektirir. Büyü aleminde olmayan kişilerin büyüyü yapması tehlikeli sonuçların doğmasına neden olabilir. Bu nedenle yapılacaksa ehil medyumlara gidilmelidir. Kişi tek başına ve hiçbir bilgi sahibi olmadan yaparsa, kendisi ve ailesi tehlike altına girebilir. Çünkü büyüde kullanılan hüddamlar tehdit edilirler. Eğer tehdit edecek kişi ehil değilse, hüddamlar onu tehlike sayarak, ailesine dadanırlar. Bu yüzden mutlaka bilen kişinin yapması gerekecektir. Lütfen bu hususa dikkat edin kardeşlerim.

Ayırma Büyüleri Ne İşe Yarar?

Ayrıma büyülerinin ne işe yaradığı konusunda temel bilgileri yukarıda vermeye çalıştık kardeşlerim. Dilerseniz şimdi ayırma büyüleri ne işe yarar konusunu daha detaylı şekilde ele alalım. Kardeşlerim, buna bir örnekle vererek başlamak istiyorum. Var sayalım ki eşiniz sizden boşandı ve gidip başkasıyla evlendi. Bu durumda eşinizin o kadından boşanması için ayırma büyüsü yaparsınız. Eğer eşinizin ondan hem ayrılması hem de sizinle tekrar evlenmesini isterseniz, ayırma büyülerinin yanında bağlanma büyüsü de yapmalısınız. Yine eğer sevgiliniz başkasıyla birlikteyse bu tılsımı kullanıp, onu başkasından ayırabilirsiniz. 

Ayırma büyüsünü başkalarını ayırmak şeklinde düşünmeyelim. Burada büyünün yapılış amacı çok önemlidir. Örneğin birisi size ve eşinize büyü yapmış, daha sonra eşinizle evlenmiştir. Bu durumda sizde ayırma büyüsü yaparak eşinizi ondan kurtarabilirsiniz. Niyetler kardeşlerim, çok önemlidir. Ayırma büyüleri mutlaka bir amaç için yapılmalıdır. Yoldan geçerken bir evli çifti ayırma büyüsüyle birbirinden koparmanız mümkün değildir. Böyle olsaydı, kötü niyetli insanlar, bu büyü sayesinde, insanları diledikleri gibi birbirlerinden ayırabilirlerdi. 

Ayırma Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Ayırma büyüsü, büyü kitapları araştırıldığında, en hızlı tesiri olan tılsım gurubunda yer aldığına dair bilgiler olduğu görülebilir. Burada kara büyü söz konusudur. Kara büyüde kullanılan varlıklar, iyi niyetli olmadıkları için dilenen her şeyi yaparlar. Hatta bazen daha fazlasını bile yapabilirler. Yapıldıktan sonra etkileri çok hızlı görülmeye başlar. Görülen etkiler tahrip edici güçtedir. Bu yüzden büyünün çok dikkat çekici belirtileri bulunur. Büyü belirtiler yoluyla, dikkatli kişilerce anlaşılabilir. Ancak bu kişinin birazcık dikkatli olması gerekebilir. Ayırma büyüsünün görülen bazı belirtileri şu şekildedir.

 * Büyü yapıldıktan sonra eşler veya sevgililer her kime yapılırsa, aralarında sorunların çıktığı görülür. Sorunlar tartışmalar şeklinde başlar. Tartışmaların nedeni tam kestirilemez. Neden bilinmediği için üzerinde kontrol sağlayabilmek mümkün olmaz.

 * Ayırma büyüleri neden yapılır denildiğinde bu şekilde cevap verilebilir. Ayrıma büyüleri yapılan kişi, kontrolünü kaybetmesi için gerçekleştirilir. Kişi kendi kontrolünü kötü huylu varlıklara kaptırır. Böylece yaptığı hareketler garipleşmeye başlar. Yalnızlık, büyü yapılan kişinin düşmanı olur. Onu sıkıntıya sokar. 

 * Ayırma büyüsünün en önemli belirtisinin kavga, gürültü ve tartışmalar olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bunlardan sonra en çok görülen belirtisi, eşlerin birbirlerinden nefret etme derecesine gelmeleridir. 

 * Eşlerin cinsel yaşamı tamamen çöker. Çünkü büyüde kullanılan hüddamlar kişilerin birbirlerinden nefret etmeleri, birbirlerini çekememeleri üzerine büyü yaparlar. 

Değerli kardeşlerim, ayırma büyüsünün belirtileri bunlara yakın olarak görülür. Önemli olan bu belirtileri hemen farkında olmaktır. Belirtiler ancak anında fark edildiğinde, büyü üzerinde kontrol sağlanabilir.

Ayırma Büyüsünü Kim Yapar?

Ayırma büyülerini kim yapar şeklinde soruya cevap verelim kardeşlerim. Ayırma büyüsü kendi içerisinde -yapılışta- tehlikeler barındırır. Çünkü tılsımda direkt olarak, şeytan ve cinlerle irtibat kurulur. Onlarla nasıl iletişim kurulacağı hakkında bilgi sahibi değilse kişi, büyüyü yapmaması daha iyi olacaktır. Bu yüzden büyü alanında uzmanlaşmış, tecrübe sahibi, doğuştan yetenekli kişilerin yanında, yani medyumlara gidilmelidir. Medyum tarafından büyü sorunsuz olarak yapılır. Çünkü kendisi büyüyü tanır. Büyüde nasıl hareket edeceğini, iblisle ve cinlerle nasıl konuşulacağını, tılsımlı sözcüklerin neler olduğunu bilir.

Kardeşlerim, şeytan ve cinlere tılsımlı sözcükler, bir nevi hipnoz gibi gelir. Ancak bunu tam anlamıyla tarif edemeyiz. Çünkü bu bir sırdır. Bu sırrı sadece, medyum hocalar bilebilir. Kardeşlerim, eğer ayırma büyüsü yapmam lazım, kocam başkalarının elinde diyorsanız, sizi hocamızla konuşmaya, görüşmeye davet ediyoruz. Kendisi büyü alanının uzmanı olmanın yanında, aynı zamanda dünyadaki her ülkeye hizmet vermiş bir kişiliktir. Sizde kendisine başvurarak, dertlerinize çare bulabilirsiniz. Ayırma büyüleri yapan medyumlar denildiğinde, akla hemen gelen hocamız, sizlere de yardımcı olabilir. 

Ayırma Büyüsü Bozulabilir Mi?

Bana veya eşime ayırma büyüsü yaptılar. Huzurumuz kalmadı, hemen çare bulmak istiyoruz diyenlere şunu söyleyelim kardeşlerim. Ayırma büyüsü bozulması gerçekten en zor olan, tılsımların başında gelir. Dediğimiz gibi yapılan tılsımın içerisinde hüddamlar kullanılmış olabilir. Hüddamları kontrol etmek çok zordur. Hele onu başkasının bedeninden çıkmaya ikna etmek imkansıza yakındır. Çünkü o orada kendi görevini yapar. Öleceğiniz bilse, bedeni terk etmez. Onu oradan çıkarmanın en iyi yolu başka hüddamla iş birliği yapmaktır. Bilmeyen birinin bunları yaptığını düşünürsek, tehlikelerle adeta baş başa kaldığınız söyleyebiliriz.

Sadece bilmeyenler değil, yeterince ehil olmayan medyumlar da bunu bozmakta zorlanırlar, hatta sıkıntı çekmeye başlarlar. Eşime veya sevgilime ayırma büyüsü yaptılar diyorsanız, mutlaka konusunda uzman olan medyuma gitmelisiniz. Çünkü bu büyüyü bozmak için mutlaka ehil olan kişiye gitmeniz gerekiyor. Konunun cevabını vermemiz gerekirse evet ayırma büyüsü bozulabilir diyebiliriz. Ancak dediğiniz gibi kesinlikle bilen kişilerin bozma işlemi yapması şart. Bunun için medyum hocamızla görüşebilirsiniz. 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ