7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

  • Gideni Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Gideni Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Terk edilmek insanı gerçekten sarsar. Fakat giden kişiyi geri getirmek, mümkündür. Gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır yapılış esnasında neler gereklidir, hepsini sizler için araştırdık. Rahmani bağlama büyüleri ile yapabileceğiniz bu tılsımlar ile artık gidenler geri dönebilecek.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Evvela giden kişi kimdir, sevdiğiniz gittiğinde ne yapabilirsiniz sorularını, kendinize sorun. Değerli kardeşlerim, toplumuzda her yeni gün, terk edilmeler, bırakıp gitmelere gebedir. Yanlış birliktelikler, evlilikler bu durumu ortaya çıkarır.

Bazen de çıkmaza giren ilişkiler, gidenlere yol gösterir. Yuvanızda yalnız kaldıysanız, terk edeni geri getirmek istiyorsanız, tam yerindesiniz. Gideni geri getirme büyüsü nedir konumuzda sizlere bunu detaylı olarak açıklamaya çalışacağız. 

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gideni geri getirme esasında bir tür bağlama büyüsüdür. Yani terk etmiş olan kişiyi, bağlama yöntemiyle geri döndürme uygulamasıdır. Gideni geri getirme büyüsü yapılışı ise en çok merak edilen konudur. Sevgili kardeşlerim, büyü genelde vefkler ile yapılır. Vefk haricinde gideni geri getirmek için bazen muskalar tercih edilebilir.

Tercih edilen muskaların etkileri, karşıdakini tamamen geri getirmeye yöneliktir. Büyüden kullanılan malzemeler, genelde rahmani objelerdir. Karşıdakine zarar verilmeden dualar okunur ve geri gelmesi sağlanır. 

Büyüler gizli kalan sırlardır. Her devirde büyünün nasıl yapıldığıyla ilgili çeşitli söylentiler ortaya çıkmıştır. Kimi insanlar, gideni geri getirme büyüsü şöyle yapılır demiş, tarifini açık açık paylaşmıştır. Ama yapılan paylaşımların doğruyu yansıtmadığını belirtmemiz gerekir kardeşlerim. Dediğimiz gibi bu ilim gizlidir. Gizli olan şeyi açığa çıkarmak mümkün değildir. Siz nasıl yapıldığını merak ediyorsanız, mutlaka ilmini öğrenmeniz gerekecek.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Neden Yapılır?

Giden kişiyi geri getirebilmek maksadıyla yapılan büyüler, belli nedenlerle yapılırlar. Burada terk eden kişi ve terk edilen vardır. Terk edilen kişi büyü yaparak, aklına girilmiş kişiyi tekrardan geri getirmeyi amaçlar.

* İki eşi düşünelim. Birbirlerine karşı son derece ilgisiz hale gelmişlerdir. Sonunda birisi dayanamayıp, kaçar. Terk eder. Başka birisine bağlanıp gider. Bunu geri getirmek için yapılacak olan gideni geri getirme büyüsüdür. Büyü yapıldığında, terk eden kişi kendi rızasıyla tıpış tıpış geri döner.

* Sevgililerden birisi bırakıp gitmiş, ilişkiyi sonlandırmış ise onu gideni geri getirme büyüsüyle tekrardan yanınıza bağlayabilirsiniz. Eskisinden daha sadık ve ilişkiye bağlı hale gelecektir. 

Gideni geri getirme büyüsünün yapılış nedeni, genellikle sevgiliyi, eşi geri getirmektir. Kısacası terk eden kişi kendi ayaklarıyla döndürmektir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Etkili Midir?

Sevgili kardeşlerim, gideni geri getirmek amacıyla yapılan büyüler son derece etkilidir. Yapıldığında sizi terk eden kişiyi ayaklarınıza kadar getirir. Büyünün gerçek etkilisini yapmak isterseniz, rahmani bağlama büyülerini tercih edebilirsiniz. O zaman kendi gözlerinizde giden kişinin nasıl geri döndüğünü ve sizden özür dilediğinizi görecektir. Gideni geri getirme büyüsü etkili mi sorusuna rahatça evet diyebiliriz. 

Gideni Geri Getirme Büyüsü Hakkında

Değerli kardeşlerim, terk edilmek gerçekten kolay olmayan bir durumdur. Ama sabırlı olmanız gerekir. Allah’ın dertlerinizi bildiğini unutmamanız gerekir. İntikam acı sonlu bir durumdur. Bu yüzden lütfen intikam yerine, rahmani dualara başvurun.

Dualar karşınızdaki kişinin pişman olmasını sağlar. Ama intikam amacıyla yapacağınız büyüler hem size hem de karşıdakine zarar verecektir. Üstelik onu duygusal olarak geri getirmez. Bir süre sonra tekrar terk edip gidecektir. 

Giden Geri Gelir Mi?

Elbette gelir. İşinde ehil olan medyum hocayla çalışma yaparsanız, bu son derece mümkündür. Medyum Seyfullah bunun için biçilmiş kaftandır. Gideni geri getirmek adına rahmani büyüler yapabilir. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ