7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Adet Kanı Büyüsü

  • Adet Kanı Büyüsü için yorumlar kapalı
Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsü, bağlama amaçlı yapılan tılsımlardan birisidir. Kadınlardan alınan adet kanıyla yapılan bu büyü, erkeğe yedirilme yöntemiyle uygulanıyor. Adet kanı büyüsü nedir nasıl yapılabilir, yapıldıktan sonra neler olur hep birlikte inceleyeceğiz. Buyurun başlayalım.

Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Kardeşlerim, ilk olarak şunu hatırlatalım ki daha sonra büyünün amacı bilinsin. Halk arasında bildiğiniz gibi kadından alınan kanın, erkeğe yedirilmesi yeterli görülür. Ama bu yanlıştır. Çünkü alınan kan hemen yedirilmez, ilk olarak çeşitli işlemler yapılır. Son kısımda işlem gören adet kanı, erkeğe yedirilir. Adet kanı büyüsü neden yapılır sorusunu esasında detaylıca inceleyeceğiz. İlk olarak adet kanı büyüsünün ne olduğuna bakalım.

Adet kanı büyüsü, bir çeşit bağlama tılsımıdır. Kadının, eşini yani kocasını kendine bağlamak amaçlı tercih ettiği tılsımdır. Yapılan işlem, kara büyüdür. Kara büyülerde kişi bağlanılmak istenir ancak bu iradeye hüküm etmeyle gerçekleşir. Kişi bağlanırken, öte yandan kendisini kaybeder.

Adet Kanı Büyüsü İşlemi?

Adet kanı büyüsü, yüzyıllardır yapılan, ağır sonuçları bulunan bir tılsımdır. Kocasını kendilerine kalpten bağlamak niyetli olan kadınların tercih etmediği bir büyüdür. Kocasının kendisini kalben sevmesini isteyenler, medyum Seyfullah hocadan dua çalışmalarıyla yardım alırlar. Bu çok daha etkilidir. Üstelik dua çalışması herhangi olumsuz bir etkiye dönüşmez.

İşlem tamamen kontrol altında olur. Adet kanı büyüsünde durum tersidir. Koca beklenmedik şekilde etkilenir. Hatta büyüyü yapan kişi işlemin tesirinde kalıp, cin musallat durumuyla karşılaşabilir. Adet kanı büyüsü yan etkileri aşağı kısımda yer alıyor. Oradan neler yaşanabileceğine bakabilirsiniz.

Adet Kanı Büyüsü Neden Yapılır?

Bağlama büyüsüdür. Yani, koca kadını terk etmiştir. Burada amaç terk etmiş kocayı geri döndürmektir. Kocanın geri dönmesi muhtemeldir. Ama ne şekilde döneceğini hesaba katmak gerek. Geri dönen koca, iradesini şeytani varlıklara kaptırmış şekilde gelir. Yaptığı hiçbir hareket onun değildir.

Yapılma nedeni, kocanın tekrar bağlanması ve sevmesi olsa bile, sonrasında durumlar tersine döner. Koca tekrardan terk edip gidebilir. Adet kanı büyüsü yapımı yerine dualara başvurmak bu nedenle daha mantıklıdır. Çünkü dualarda, kocanın tekrar terk etmesi mümkün değildir. Kalbiyle geri döndüğü için kadına duygusal olarak bağlanır. 

Adet Kanı Büyüsünün Etkileri?

Kardeşlerim, adet kanı büyüsü tesirleri bakımından farklı yapıdadır. Aslında şöyle demek daha doğru olur. Kara büyü gurubunda yer alan her tılsımın, sorun çıkarabilecek etkileri bulunur. Adet kanı büyüsü kara büyü olduğundan, kocaya nasıl etki edeceği soru işaretidir. İsterseniz duruma daha yakından bakalım.

Adet kanı büyüsü yapılan koca, kabuslarla mücadele etmeye başlar. Onun için yalnız kalmak korkutucu derecede olur. 

– Büyüye maruz kalan koca özgür iradesini yitirir. Hali ve hareketleri şeytani varlıkların kontrolüne gerçekleşmeye başlar.

– Sevme ve sevilme duygularını kaybeder. Şeytani varlıkların zoruyla sever gibi görünür. Kalbi karanlık bir yere dönüşür.

Görüldüğü üzere adet kanı büyüsü etkileri böyledir. Kardeşlerim duygusal yönden kocanızı kendinize bağlamak isterseniz, medyum Seyfullah hocanın yapmış olduğu dua çalışmalarına başvurun. Bu sizin için hem daha iyi çözüm hem de sorunsuz olur. 

Medyum Seyfullah Hoca?

Medyum Seyfullah hoca, ilmin kendisine biçtiği pay ile insanlara yardım etmeye çalışır. Çalışmalarının tümü dualar yoluyla işlem yapmaktır. Allah’ın izniyle kötü amaçlı işlemlerden uzak durur. İnsanlara zarar vermeyen medyum Seyfullah hoca kardeşlerinin dikkatini çekiyor.

Bugüne kadar pek çok insanın dertlerine çözüm üretmek için çalışmalar yapan hoca, talep etmeniz durumunda, işlemlerinizi hızlıca yapabilir. Kendisine sadece belli zamanlarda değil, dilediğiniz anda ulaşım sağlayabilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ