7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Papaz Büyüsü Uzaktan Yapılırmı

 • Papaz Büyüsü Uzaktan Yapılırmı için yorumlar kapalı
Papaz Büyüsü Uzaktan Yapılırmı

Toplum içinde genellikle bazı büyüler yanlış bir izlenime sahiptir. Kötü amaçla ve zarar verme niyetiyle yapıldıklarına inanılır. Bu büyülerin en başında da papaz büyüsü geliyor. Bu büyü en etkili ve etkisi ömür boyu süren büyülerdendir.

Çok etkili olması ve istenilen sonucu vermesi nedeniyle en çok tercih edilen büyülerdendir. Her ne kadar “kara büyü” sınıfına girse de iyi niyetle yaptıranlar çoğunluktadır. Bu büyüyü genellikle kadınlar yaptırıyorlar. Eşlerinin sevgisini yetersiz bulanlar, evi terk etmesi endişesi taşıyanlar, eşini evine bağlı olmasını isteyenler bu büyüyü yaptırıyorlar.

Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz büyüsünü ilk defa duyanlar, bu büyüyü papazların yaptığını sanıyorlar. İnternetten ve çevrelerinden papaz büyüsü nedir araştırması yapıyorlar. Aslında papazlarla ve kiliseyle bir alakası yoktur. Ortaçağda Pagan kültüründe ilk olarak kullanılmaya başlanmıştır. Büyünün yapımında İbrani ve Süryani alfabeleri kullanılıyor.

Türk insanı, yapılan büyülere isim takmıştır. Fakat bu büyünün yapımında yabancı diller ve ritüeller uygulandığı için papaz büyüsü adını vermişler.

Papaz büyüsü, kişinin iradesine doğrudan müdahale ederek, istem dışı hareket ve düşüncelerin gerçekleşmesini sağlayan bir büyüdür. Büyünün ana malzemeleri kan ve saç telidir. Bu iki malzeme olmadan papaz büyüsünden bahsedemezsiniz.

Papaz büyüsünü birçok alanda kullanabilirsiniz. Evliliğiniz kurtarmak için bu büyüye baş vurabilirsiniz. Evi terk eden eşinizi geri getirebilirsiniz. Kötü niyet olarak görünse de yuvanızı yıkmak için çalışan birini kendinizden uzak tutmak için de yaptırabilirsiniz.

Papaz Büyüsü Yaptıranlar

Büyünün varlığına ve etkisine inanan insanlar, olumsuzluklar karşısında büyüye müracaat etmekte mahsur görmüyorlar. Genellikle papaz büyüsü yaptıranlar kadınlar oluyor. Erkekler de bazen sevdiği kadının da kendisini sevmesi için bu yola başvuruyorlar. Papaz büyüsünü yaptırma nedenleri genel olarak şunlardır;

 • Biten ilişkinizi yeniden canlandırabilmek,
 • Boşanma aşamasına gelmiş evliliği kurtarmak,
 • Evi terk eden eşi geri getirmek,
 • Eşin eve bağlanmasını ve eşini daha çok sevmesi,
 • Bir yuvanın yıkılması için çaba göstereni engellemek için papaz büyüsü yaptırabilirsiniz.

İyi niyetle yapılan bu büyüyü, kötü niyetle yaptıranlar da oluyor. Her ne kadar gerçek medyum ve hocalar insana zarar verecek işlemleri yapmasa da, büyük meblağlar karşısında bu işlemi yapanlar oluyor.

 • Yuva yıkmak,
 • Eşleri, çiftleri birbirinden ayırmak,
 • İş hayatında rekabet içinde olduğu kişiyi/kişileri bertaraf etmek,
 • Birini zorla kendine aşık etmek isteyenler bu büyüyü yaptırmaktan çekinmiyorlar.

Papaz Büyüsü Yapanlar

Papaz büyüsü, son derece tehlikeli ve yapım aşaması karışık bir büyüdür. Bu nedenle papaz büyüsü yapanlar özel yeteneğe ve ilme sahip olmaları gerekiyor. Büyüyü yapabilmek ve anlayabilmek için Pagan kültürünü, İbrani ve Süryani alfabesini bilmek gerekir. Özel olarak âlimlerden yıllarca ders alınması gerekiyor.

Büyüyü yapacak kişinin hüddam ilmi ve kabala öğretisi üzerinde yeterli bilgiye ve deneyime sahip olması şarttır. Çünkü bu büyünün yapım aşamasında ruhani varlıklardan yardım alınıyor. Cinni varlıklar çağrılarak büyünün gerçekleşmesini sağlıyorlar.

Özel yeteneğe, ilme ve gerekli donanıma sahip değilseniz bu büyüyü kendi başınıza yapmaya kalkmayın. Özellikle de papaz büyüsü evde yapılır mı diye de sormaya kalkmayın. Yeterli donanıma sahip gerçek ve güvenilir medyum iseniz büyüyü evde yapabilirsiniz.

Büyüyü evde tek başınıza yapmaya kalkmayacağınız gibi, ehliyetsiz ve yetersiz kişilere de yaptırmaya kalkmayın. “2-3 günde büyüyü yaparım, 48 saatte etkisini görmeye başlarsınız” sözüne itibar etmeyin. Son derece dikkatli ve özenle yapılması gereken bu büyüyü kimse o kadar kısa sürede yapamaz. Buna çok dikkat etmelisiniz.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Çaresiz durumda kalanlar ve kesin sonuç verecek büyü arayanlar papaz büyüsü nasıl yapılır araştırmasını yapıyorlar. İnternette, bu büyüyle ilgili birçok bilgi kirliliği bulunuyor. Bu bilgilere aldanıp, kendiniz yapmaya kalkmayın. Büyü ya tutmayacaktır ya da ters tepip sizi olumsuz etkileyecektir.

Hiçbir medyum ya da hoca büyü bilgisini paylaşmaz. Büyünün nasıl yapılacağını ve hangi malzemelerin gerekli olduğunu paylaşırlar. Fakat malzeme temin etmekle büyüler yapılmıyor. Büyünün hazırlanmasında ve ayinlerde okunan özel dualar, tılsımlar bulunuyor. Bunları bilmeden hiçbir şey yapamazsınız.

Papaz büyüsünde İbranice ve Süryanice sözler sarf edildiği için, bu sözleri bilmeden ayini ve büyüyü gerçekleştiremezsiniz.

Papaz büyüsünü yaptırmak istiyorsanız, yaptıracağınız kişiye ait kıl, tırnak, saç, deri, kan örnekleri getirmeniz gerekiyor. Büyünün özelliğine göre, bu örneklerden en az iki tanesi yeterlidir. Ayrıca kime yapılacaksa adı, soyadı, doğum tarihi, anne adı gibi kimlik bilgileri de gerekiyor.

Medyum veya hoca büyüye başlamadan önce size yıldızname ve ebced fallarıyla bakım yapıyor. Büyünün oluşması ve etkili olabilmesi için uygun zamanı belirliyor. Bakım sonucunda, sizin enerji yoğunluğunuz, yıldız ve gezegen ilişkinizi belirliyor. Hangi saatlerde ve zamanda ayini yapması gerektiğini buluyor.

Medyum ayin sırasında İbranice ve Süryanice sözler sarf ediyor. Alınan parçalar üzerine tılsımlı sözler 3 gün boyunca belirlenen saatlerde okunuyor. Bu sürece “mayalanma süreci” adı veriliyor.

Papaz Büyüsü Uzaktan Yapılır Mı?

Büyü yaptırmak istediğiniz kişinin mutlaka yakın çevrenizde olması gerekmiyor. Bu konuda da bazı insanlar yanılgı içindeler. Kişi uzakta olursa, büyünün tutmayacağı içindeler. Bu nedenle de medyuma ilk sordukları papaz büyüsü uzaktan yapılır mı sorusudur. Genellikle bu soruya alacağınız cevap “evet” olacaktır.

Büyü yaptıracağınız kişiden doku parçaları ve kan örneği almanız yeterlidir. Kişi nerede olursa olsun, büyü hazırlandıktan sonra, etkisini göstermeye başlayacaktır. Çünkü büyünün etkisini göstermesi için cinni varlıklardan destek alınıyor. Cinni varlıklarda zaman ve mekan kavramı olmadığı için, medyumun yönlendirmesiyle kişiyi olduğu yerde etkiliyorlar.

Papaz Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Her zaman büyü yaptıran taraf olmayabilirsiniz. Sizin farklı düşünceleri ve amacı olan kişi tarafından da büyü yaptırılmış olabilirsiniz. Bunu anlayabilmeniz güçlü büyülerde zor oluyor. Sizde büyü olduğunu daha ziyade sizi sevenler ve yakın çevreniz fark ediyor. Yine de üzerinizde büyü olup olmadığını anlamak istiyorsanız;

 • Ayrılmayı gerektirecek bir durum yokken eşinizden, nişanlınızdan veya sevgilinizden ayrıldıysanız,
 • Ortada sebep yokken şiddetli tartışmalara giriyorsanız,
 • Ayrıldığınız eşinizi, kısa bir süre sonra aklınızdan ve rüyalarınızdan çıkaramıyorsanız,
 • Rüyanızda sıklıkla sürüngen hayvanları görüyorsanız, görüntüler bulanık ve anlamsızsa,
 • Uyku düzeniniz bozulduysa, sık sık uyanıp, tekrar uykuya dalamıyorsanız,
 • Günlük hayatınızda takıntılı bir hal aldıysanız, işleriniz hep ters gitmeye başladıysa üstünüzde büyü olma ihtimali yüksektir.

Durumunuzu fark ettiğiniz anda vakit kaybetmeden uzman ve deneyimli bir medyuma görünmelisiniz. Medyum size bakım yaparak üstünüzde büyü olup olmadığını anlayacaktır.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Papaz büyüsü, yapılış aşamaları çok karışık olduğu için bozulması da çok karmaşıktır. Bu nedenle kolay bozulan büyülerden değildir. Üzerinde kısmetsizlik olanlar, aşk hayatında sorunlar yaşayanlar, işleri hep ters gidenler bu büyüden şüphelenip papaz büyüsü nasıl bozulur diye hocalara soruyorlar.

Büyüyü bozmak için dualar ve İbranice sözlerin birlikte kullanılması gerekebilir. Bunun için yardım alacağınız medyumun bu alanlarda bilgi ve deneyiminin iyi olmasına dikkat etmelisiniz. Medyum, büyünün bozulması için kendi ritüellerini gerçekleştirirken siz de Kuran-ı Kerim’den sureler okuyarak, büyünün bozulmasını hızlandırabilirsiniz.

Okuyabileceğiniz sureler; Fatiha, İhlas, Felak, Nas, Kafirun, Necm, Abese, Ayetel Kürsi ile Kelime-i Tevhid’tir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ