7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Sevdiğini Kör Kütük Aşık Etme Duası

  • Sevdiğini Kör Kütük Aşık Etme Duası için yorumlar kapalı
Sevdiğini Kör Kütük Aşık Etme Duası

Aşk, insanın yaşayabileceği en yüce duygulardan biridir. Kalbin küt küt çarptığı, kan akışının yükseldiği ve beynin yerini duygulara bıraktığı bu özel an herkesin yaşaması gereken bir duygudur. Ancak ne yazık ki herkes aşkına karşılık bulamıyor. Bazen, sevdiğiniz kişinin sizi sevmesi için elinizden gelen her şeyi yapsanız da aşkınıza karşılık bulamazsınız. Bu zamanlarda vazgeçmek yerine savaşmak bazen kazanımla sonuçlanır. Bunun için yapılabilecek en iyi şey enerjiler üzerinde yapılacak bir oynamadır.

Sevdiğini Kendine Aşık Etme Duası

İnsanlar, sevgilerine karşılık bulamadıklarında sevdiğini kendine aşık etme duasını tercih edebilirler. Bu büyü bir dizi duaların belirli saatlerde okunması ile ilgilidir. İşinde uzman bir hocaya danışılarak büyü hakkında daha fazla bilgi alınabilir. Sevdiğini kendine aşık etme duası kadın erkek herkes tarafından yaptırılabilir.

Bu tür büyülerde hocanın belirlediği yapılacaklar listesinin dışına çıkılması büyüsünün etkisinin yok olmasına neden olacaktır. Bu nedenle sevdiğini kendine aşık etme duası yapılmadan önce söylenenler harfiyen not alınmalıdır.

Aşk Duası; Bismillahirrahmanirrahim* izeşşemsu kuvviret* Ve izel-eshâru batalet* Ve izennucumunkederet.* Ve izel-eshâru batalet* Ve izelcibalu suyyiret.* Ve izel-eshâru batalet* Ve izel’i|3aru ‘uttylet* Ve izel-eshâru batalet* Ve izelvuhuşu huşiret* Ve izel-eshâru batalet* Ve izelbiharu succiret* Ve izel-eshâru batalet* Ve izennufusu zuvvicet* Ve izel-eshâru batalet* Ve izelmev’udetu suilet* Ve izel-eshâru batalet* Bismillahirrahmanirrahim*Ennî messeniyeş-şeytânü bi nusbin ve azâb* Ve nünezzilü minel kur’âni mâ hüve şifâün ve rahmetlin lil mü’minîn ve lâ yezîdüz-zalimîne illâ hasârâ*Amener rasulü bi ma ünzile ileyhi min

Sevdiğini Aşık Etme Duası

Kişi, sevdiği kişi üzerinde büyü yaptırarak bir anda kendisine aşık olmasını sağlayabilir. Dua yaptıracak kişinin öncelikle işinin ehli bir hoca ile görüşmesi gereklidir. Bu tür dualar uzaktan da yapılabildikleri için hocayla yüz yüze görüşmek zorunlu değildir. Eğer işinin ehli olan hoca, yaşadığınız şehrin dışında ikamet ediyorsa yapmanız gereken şey iş yerinizden izin alarak kilometrelerce yol gitmek değildir.

Tek yapmanız gereken hocayla telefon veya internet aracılığı ile iletişim geçmek olacak. Hocayla iletişime geçtiğinizde sizden sevdiğiniz kişinin fotoğrafını isteyecektir. Fotoğrafı Whhatsapptan veya mail olarak gönderebilirsiniz. Hoca, aşk duasının tutması için yapılacaklar listesini size bir bir gönderecektir. Kendisi de diğer yandan gerekli duaları okumaya devam edecektir.

Sevdiğini Köpek Gibi Aşık Etme Duası

Sevdiğiniz kişi sizi sevmiyorsa artık şansınızın kötü olduğunu düşünmek zorunda değilsiniz. Sevdiğini kendine köpek gibi aşık etme duası sayesinde hayalini kurduğunuz o ilişkiye çok daha yakın olacaksınız. Aşk duası tuttuktan sonra sevdiğinizin aniden size aşık olmasını bekleyemezsiniz. Tıpkı akışında ilerleyen ilişkiler gibi sizi günbegün daha fazla düşünecek ve sizinle birlikte olmak isteyecektir.

Aşk duası yaptıktan sonra her şeyin sorunsuz ilerleyeceğini düşünmemelisiniz. Her ilişkide olduğu gibi sevgilinizle aranızda bazı küçük tartışmalar çıkarabilir ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda aşk duasının etkisinin azaldığını düşünmek olmamalıdır. aşk büyüsü sahte bir aşk yaratmaz, tam aksine gerçek bir aşkı ortaya çıkarır.

Sevdiğini Aşık Etme için Dua

Sevdiğini aşık etmek isteyenler, yaptıracakları büyü kapsamında bazı duaları okumakla yükümlüdür. Dualardan hiçbir insana zarar gelmez. Bu nedenle sevdiğinizin de sizi sevmesi için dua etmek kadar güzel bir şey daha yoktur. Edilen duaların kabul olması sevdiğinizi size getirecektir. Aşık etme büyüsü sonrasında bir gün sevdiğiniz kişiden siz vazgeçerseniz büyünün etkisi kendiliğinden bozulacaktır.

Aşık Etme Büyüsünün Bozulması 

Bir zamanlar uğruna büyü yaptırmaya değecek birine aşık olduysanız ve sevgili olduktan sonra aslında tek istediğinizin karşınızdakini elde etmek olduğunu düşünürseniz bu ilişki bozulacaktır. Çünkü büyü; enerji ile ilgilidir. Büyünün etkisi sizin aşk dolu enerjiniz ile doğru orantılıdır. Danıştığınız hoca, büyünün tutması için sizden zikir çekmenizi isteyebilir.

Hocanın söylediklerine harfiyen uyarak sevdiğinize kavuşmaya adım adım yaklaşabilirsiniz. Büyünün tutması için hocanın belirlediği günlerde ve saatlerde edilmesi gereken duaları tam ve zamanında okumanız gerekir. Okunacak duaların günü dolduğunda sevdiğinizin size karşı ilgisinin yavaş yavaş arttığını gözlemleyebilirsiniz. Farklı şehirlerde olsanız dahi sizinle bir şekilde iletişime geçecek ve aşkını itiraf edecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ