7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Rızık Kapatma Büyüsü Nasıl Yapılır

  • Rızık Kapatma Büyüsü Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
Rızık Kapatma Büyüsü Nasıl Yapılır

Rızık Kapatma Büyüsü Nasıl Yapılır

Büyüler, iyi amaçlar için yapılabildiği gibi, kötü niyetler için de uygulanabiliyor. Bunlardan biri de rızık kapatma büyüsüdür. Kin, nefret ve kıskanma duygularıyla üçüncü bir kişinin rızkının kapanması için yaptırılıyor. Karşı tarafa zarar verici bir uygulama olduğu için kara büyüler sınıfındadır. Rızık kapatma büyüsüyle ilgili detaylı bilgiyi bu yazıda bulabilirsiniz.

Rızık Kapatma Büyüsü Nedir?

Maddi veya manevi anlamda refah içinde yaşayan kişiyi, maddi ve manevi yoksunluğa düşmesini yol açan büyüye rızık kapatma büyüsü deniliyor. Kadim kitaplarda yer alan tılsım ve dualarla tatbik edilen bu büyü, kişi üzerinde hemen etkisini gösteriyor.

Büyünün etkisi altında kalan kişi iş hayatında ve gönül işlerinde olumsuzluklar ve kayıplar yaşamaya başlıyor. Son derece tehlikeli ve yapılması zor olduğu için gerçek medyumlar tarafından yapılması en doğrusudur.

Rızık Kapatma Büyüsü Yaptıranlar

1-Arkadaşının mutluluğunu çekemeyenler,
2-İş arkadaşının iş hayatındaki başarılarını kıskananlar,
3-Komşu esnafın kendisinden daha fazla kazanmasını istemeyenler,
4-Arkadaş çevresinde, arkadaşının daima ilgi görmesine kıskananlar rızık kapatma büyüsü yaptıranlar olarak öne çıkıyorlar.

Rızık Kapatma Büyüsü Yapanlar

Rızık kapatma büyüsü, hüddam ilmine haiz ve bu konuda yeterli deneyimi olan kişiler tarafından yapılmalıdır. Gerçek ve güvenilir medyumlar insanlara zarar verici büyüleri yapmıyorlar. Bilgi ve becerilerini iyi niyetli ve çaresiz insanlara yardım için kullanıyorlar.

Bazı insanlar da bilgi ve becerilerini kötü amaçlı olarak kullanabiliyorlar. Bu kişiler kötü amaçlı büyü yapmaktan çekinmiyorlar. Bu kişiler rızık kapatma büyüsü yapanlar olarak öne çıkıyorlar. Bu büyüyü yaptırmak istiyorsanız, çok dikkatli olmalısınız. Yaptırdığınız büyü ters tepebilir veya olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Rızık kapatma büyüsü yaptırmak yerine gerçek ve güvenilir medyumlara gidip, kısmet ve rızık açma büyüsü yaptırabilirsiniz. Böylece siz de kıskandığınız kişi gibi refah ve mutlu bir hayata sahip olabilirsiniz.

Rızık Kapatma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Rızık kapatma büyüsünde, kişinin niyeti ve amacı doğrultusunda farklı malzemeler kullanılıyor. Bu nedenle rızık kapatma büyüsü nasıl yapılır sormadan önce niyetinizi açıkça belirtmelisiniz. Büyünün yapılabilmesi için hedefteki kişinin adı-soyadı, anne adı, doğum yeri-tarihi, bir fotoğrafı veya kişisel bir eşyası gerekiyor.

Büyünün yapılmasında özel tılsımlar ve dualar kullanılıyor. Ayrıca büyünün etkisini göstermesi için cinler alemiyle irtibata geçiliyor. Büyü işlemi tamamlandıktan sonra, size neler yapacaklarınız hakkında talimatlar veriliyor.

Rızık Kapatma Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

1- Maddi gelirlerin yeterli olmasına rağmen bereketinin görülmemesi,
2- Kişi ne kadar çabalasa da maddi gelirini artıramaması,
3- Borçların birikmesi,
4- Dükkâna, işletmeye müşteri gelmemesi,
6- İnsanlarla iyi ilişkiler içindeyken bu ilişkilerin bozulması,
7- Gönül işlerinde tanıştığı kişilerin sebepsiz terk etmesi,
8- Evlilik hazırlığı yaparken, kişinin vazgeçmesi rızık kapatma büyüsü belirtileri olarak öne çıkanlardır.

Rızık Kapatma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Rızık kapatma büyüsü ne kadar güçlü ve etkili bir büyü olsa da gerçek medyumlar rızık kapatma büyüsü nasıl bozulur iyi biliyorlar. Hayatlarında keskin bir maddi ve manevi yönde olumsuzluk yaşayanlar, üzerlerinde büyünün varlığı şüphesiyle bir medyuma başvurabilirler.

Havas ve ledün ilmine sahip medyum, sizin hal ve konuşmalarınızdan üzerinizde büyü olup olmadığını anlayacaktır. Size manevi bir bakım yaparak, büyünün etkisini önleyecektir. Büyüyü bozmak için de özel dua ve tılsımlarla bir vefk hazırlayacaktır. Bu vefki üzerinizde taşıyarak, büyünün etkisinden kurtuluyorsunuz.

Celcelutiye Duasıyla Rızık Kapatma Büyüsünü Bozma

Rızık kapatma büyüsünün etkisini ortadan kaldırmak için din alimleri ve havas ilminde uzman medyumlar Celcelutiye Duasını öneriyorlar. Rızık ve kısmet açmada çok etkili bir duadır. Sessiz ve sakin bir ortamda, abdestliyken, mümkünse iki rekât namaz kıldıktan sonra şu vakitlerde;
*İmsak ile güneş doğmadan arasındaki,
*Yatsı namazından sonra,
*Bayram sabahları,
*Perşembe geceleri
*Cuma günleri duayı okuyabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ