7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

En Etkili Soğutma Ayırma Büyüleri Nelerdir?

 • En Etkili Soğutma Ayırma Büyüleri Nelerdir? için yorumlar kapalı
En Etkili Soğutma Ayırma Büyüleri Nelerdir?

İnsan hayatında olumsuzluklar vardır. Terk edilme, sevdiğinin başkasıyla evlenmesi, aldatılma gibi durumları insanlar yaşayabilirler. Terk edilmiş veya sevdiğiniz başkasıyla evlenmişse, sizin için en etkili soğutma ayırma büyüleri bulunuyor. Büyülerin ne işe yaradığını ve neler olduklarını incelemeye çalışacağız.

Etkili Soğutma ve Ayırma Büyüleri

İnsanlar ve tüm varlıklar çiftler halinde yaratılmışlardır. Sevgi, aşk, merhamet, şefkat bizim yaşam kaynağımızdır. Bazen hayat bize kötü yüzünü gösterir ve problemlerle karşı karşıya kalırız. Aldatılır veya kıskanırız. İnsanın kıskanç yapısı, başına talihsizlikleri getiren olgudur. Ayırma büyüleri genellikle kıskançlıklar yüzünden yapılır.

Sevdiğiniz kişi başkasıyla evlenir, mutlu olur. Mutluluğuna saygı göstermek veya bozmak tamamen sizin elinizdedir. Soğutma amacıyla yapılan büyülerde aslında tüm bunlar yer alır. Kıskançlık, haset, kin ve nefret bunların başlıcalarıdır.

Birilerini soğutmak ya da ayırmak için çok sayıda büyü yapabilirsiniz. Bunlar karşıdaki insanların sorunlar yaşamasına, bir süre sonra ayrılmalarına neden olur. Bugün bunların hangi büyüler olduğuna bakacağız. Sevgili kardeşlerim, soğutma ya da ayırma amacı edinerek yapılan büyülerin tamamı kara büyü gurubuna yer alır.

Tümünün kara büyüler olması, büyü yapılan kişilerin zarar görmesine neden olabilir. Eşler ayrılmak isteniyorsa, bu güzelce gerçekleşmez. Daha güzel ayırma büyüsü yapmak adına, boşanma büyülerine başvurulabilir. Ayırma büyüleri içerisinde farklı tılsımlar bulunur. Tılsımların etki seviyesi, birbirinden farklıdır. Büyüleri gerçekleştirenlerin, ehil olmaması, sonucun problem çıkaracağına delalet eder.

Soğutma ve Ayırma Büyüleri Neden Yapılır?

İnsan varoluşla beraber, başkalarını kıskanarak büyümeye başlar. Zavallı olmayan insan, kendisine uygun olan ne varsa ona doğru yönelir. Tabi bunu tüm insanlara yıkmak, hepsinin öyle olduğunu belirtmek çok yanlıştır. Gönlü güzel olan, sevgilisi Allah olan insanlar da vardır.

Dünyanın dönüşü ve atakta kalışı, onların yüzü suyu hürmetinedir. Soğutma büyüleri insanların birbirlerinden kopması için yapılır. Aranın bozulması, tartışmaların çıkması ve sonunda ayrılmanın gerçekleşmesi için yapılır. Büyüye başvuranlar, sevdikleri kendilerini terk edenler, sevdiklerini tam sevmeyen kişilerdir. İnsanoğlu yaratılışındaki beşeri sıfatlar burada ortaya çıkar. Büyülerin yapılma nedenleri şöyledir.

 • Sevilen kişinin terk etmesi, başkasıyla birlikte olması durumunda, soğutma ve ayırma büyülerine başvurulabilir. 
 • Sevdiği evli olanlar veya evli olan bir kişiye gönlünü kaptıranlar, ayırma büyüleri yaparlar. Büyüde kullanılan işlemler tamamen ayırmaya yönelik olur. Hangi büyünün yapılacağına, büyü yapmak isteyen kişi karar verebilir. 

Bu büyüler kara tılsımlardır. Yapılma sebepleri birbirine benzerdir. Amaç karşıdakilerin birbirlerinden nefret etmesi, ayrılmasıdır. Büyüde kullanılanlar, buna yönelik olur. 

Soğutma Ayırma Büyüleri Nelerdir?

Değerli kardeşlerim, en etkili soğutma büyüleri neler, onlara bakalım. Soğutma ve ayırma büyüleri yaparken dikkat etmenizi öneririm. Çünkü büyülerin geri dönüşü olmadığı gibi size zarar verme olasılıkları vardır. Dikkatle araştırma yapıp daha sonra işlemlerinizi gerçekleştirmelisiniz. Soğutma amacıyla yapılan büyüler, şöyledir.

Domuz Yağı Büyüsü: Büyü tarihinin en etkili ayırma ve soğutma büyüsüdür. Dinen haram olan domuzdan elde edilen yağla yapılır. Büyüye maruz bırakılan kişilerin, tılsıma karşı koyabilmesinin tek yolu maneviyatlarını güçlü tutmalarıdır. Domuz yağı büyüsü, domuz yağı lekeleri şeklinde görülür. Kapı ve diğer ev giriş önlerinde, elbiselerde, diğer bölgelerde, görülürler. Leke şeklinde olduğunu unutmayın kardeşlerim.

Papaz Büyüsü: Papazlar tarafından yapıldığına inanılsa da bu yanlıştır. Büyü çok kuvvetlidir ve kökenleri Orta Çağın papazlarına kadar uzanır. Büyünün kuvvet derecesinin yüksek olduğunu belirtmekte fayda var. Büyü doğru ellerde olmazsa, yapan kişinin ailesine, kendisine, sevdiklerine çok büyük zararlar verir.

Vefkler ile Yapılanlar: Vefkler yazılarak yapılan soğutma ayırma büyüleri de kuvvet ihtiva eder. Yapılışı çok fazla gizemlidir. Büyünün sırları çok fazla derindir. En çok tercih edilen soğutma ayırma büyüsüdür. Yapımı, insan anatomisi, kozmoloji, geometri bilgileri gerektirdiğinden, karmaşık yapısı vardır.

Ayırma ve soğutma için yapılan büyüler böyledir. Büyünün tesirinin kuvvetli olması, büyünün yapımıyla alakalıdır. Tabi büyüyü icra edenin vasıflarının yeterli olması gerekmektedir. Büyüde kullanılan malzemelerin neler olduğu, medyum hocalar tarafından belirlenmektedir. 

Soğutma Ayırma Büyüleri Etkileri Neler?

Ayırma büyüsü etkileri, Soğutma ve ayırma amacıyla yapılan büyülerin etkileri çok fazladır. Burada etkilerinin neler olduğuna bakacağız. Soğutma ve ayırma amacıyla yapılan büyülerin etkileri, tercih edilen büyünün çeşidine göre değişebilir. Soğutma büyüsü etkileri, Hepsindeki ortak nokta, çiftleri veya ilişkisi bulunanları birbirinden ayırması, aralarını bozmasıdır. Soğutma ayırma büyülerini etkileri şöyle sıralanmakta.

 • Çiftlerin ya da ilişkisi olan herhangi iki kimsenin birbirlerinden aşırı şekilde soğumasına neden olur. İlk belirtiler tartışmalar şeklinde ortaya çıkar. Çıkan tartışmaların nedenleri çok basit olgulardır.
 • Yaşanan tartışmalar sonunda çiftelerde bir burukluğun olmasına neden olur. İki çift birbirlerine tahammül edemeyecek noktaya adım atmaya başlarlar. 
 • Çifteler birbirinden nefret eder pozisyona gelirler. Beraber geçirilen saniyeler bile eziyete dönüşür. Sorunlar tamamen açık şekilde görülmeye başlar.

Soğutma ayırma büyüleri sadece ilişkisi olan kişileri birbirinden koparmaz. Kardeşlerin birbirine küsmesi, diğer aile bireyleriyle aranın açılması amacıyla tercih edilir. Bu yüzden genelleme yapacaksak, aralarında en ufak ilişki olan kişilerin birbirlerine karşı nefret beslemesi şeklinde tanımlayabiliriz.

Soğutma Ayırma Büyüleri Nasıl Yapılır?

Sevgili kardeşlerim, en çok merak edilen soruların başında, bu büyülerin nasıl yapıldığıdır. Ayırma büyüleri nasıl yapılır sorusuna geniş perspektiften şöyle yaklaşabiliriz. İlk olarak yapılan büyünün türü yapılışını direkt belirler.

Örneğin, domuz yağı büyüsünde domuzun yağı kullanılıp, büyü işlemi yapılır. Büyü işleminde yağla birlikte farklı tütsüler, çok az bulunabilen bitkiler tercih edilir. Kullanılan objelerin, büyüde hangi şekilde kullanılacağı bilgisi medyum hocadadır. Binaen bilgileri sadece kendisi bilebilir.

Sevgili kardeşlerim soğutma ve ayırma amacıyla yapılan büyülerin kara tılsım gurubunda yer aldığını belirmiştik. Kara tılsımlar demek, etkileri ağır, yapılışları zor olan büyülerdir. Bu büyüleri icra edebilmek gerçek anlamda deneyim ve tecrübe gerektirir. Tecrübe sahibi olmayıp, büyüyü gerçekleştirenlerin tehlikede kalacağını söyleyebiliriz.

Genellikle İnternet ortamlarda, tehlikeli büyülerin paylaşıldığını görüyoruz. Paylaşılan ağır büyülerin gerçek olmadığını belirtmemizde yarar var. Kardeşlerim büyüler gizemli alemlere açılan pencereler olduklarından onları ortalık malı olarak görmemiz mümkün olmaz.

Buradan aldığınız tarifleri isterseniz deneyin. Ama tehlikeyle baş başa kalacağınızı veya sonuç alamayacağınızı söylemek isteriz. Soğutma büyüsü yapanlar bu anlamda dikkat etmelidirler. Büyüde karşılaşacak tüm sorunlardan kendiniz sorumlu olduğunuzu unutmayınız. 

Büyü Bozma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Bana, sevdiğimize, tanıdıklarıma, arkadaşlarıma ayırma soğutma büyüsü yapıldı diyenler, şu yazımıza dikkat etmenizi istiyoruz. Kara büyü guruplarında yer alan bu tılsımların, gerçekten tehlikeli olduğunu söylemeliyiz. Tehlike ifade eden tılsımların, bozulması da o kadar önemlidir. Büyü tesirinde kalan kişinin herhangi bir karşı koyma ihtimali bulunmaz. Derhal büyü bozma durumundadır.

Büyü belirtilerinden biriyle karşılaştığınız zaman hiç zaman kaybetmeksizin, hocalarla görüşmelisiniz. Kara büyü gurubunda olan büyülerin belirtilerini kısaca belirtelim. Siz bunlardan herhangi birisini fark edersiniz, deneyimli medyum hocalara söyleyiniz.

 • Kafa karışıklıkları, ne olduğu çözülemeyen garip davranışlar,
 • Etraftan sürekli şaşkın bakışların olması,
 • Baş edilemeyecek kadar güçlü kötü hayaller,
 • İçgüdüsel bazı yanlış davranışlar,
 • Psikolojik sorunlar, depresyon ataklar bu büyünün belirtilerinin en önemlileri arasında yer alır. 

Belirtiler bunlar, herhangi birisinde uzman görüşü alabilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ