7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Ölü Toprağı Büyüsü Nedir? Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

  • Ölü Toprağı Büyüsü Nedir? Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Ölü Toprağı Büyüsü Nedir? Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ölü Toprağı Büyüsü Nedir? Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ölü toprağı büyüsünün kara büyüler içerisinde yer aldığını söylemek gerekir. İki kişinin arasının bozulması için yapılan büyüye ölü toprağı büyüsü denmektedir. Aynı zamanda iyi giden işleri bozmak ya da bu gibi birçok farklı sebepten dolayı, kadim kitaplara dayanan bugün ele alınabilmektedir. Ancak çok güçlü bir tesiri olduğundan dolayı kullanırken dikkat edilmesi oldukça önemlidir.

Ölü Toprağı Büyüsü Nedir?

Hem bazı riskleri olan hem de sonuçları ciddi etki yapan kara büyülerden biri ölü toprağı büyüsüdür. Bu sebepten dolayı böylesi bir büyüyü yaptıracak olan kişinin düşünmesi ve mutlaka doğru kararı vermesi gerekir. Aynı zamanda gerçek bir medyum tarafından ele alınması gerektiği unutulmamalıdır. Pek çok kişi ölü toprağı büyüsü nedir diye merak etmekte ve araştırma gerçekleştirmektedir. Çiftleri birbirinden ayırmak ve soğutmak ile beraber bazı işlerin olumsuz yönde gitmesi konusunda yapılan çok güçlü bir tılsımdır.

Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Pek çok insan ölü toprağı büyüsü nasıl yapılır merak ediyor. Bu büyünün yapılışına geçmeden önce mutlaka gerçek bir Medyum tarafından uygulanması gerektiği unutulmamalıdır. Aşamalı olarak gerekli malzemeler ve özel bir mekanda bu büyü gerçekleşir.

– Öncelikle okunacak dualar el yazısı ile yazılmalıdır.

– 3 ila 7 gün arasında bu işlem tamamlanır.

– El ile yazılan dualar üzerinde muska hazırlanır.

– Mutlaka yaptıracak olan bireyin kişisel bilgileri gereklidir.

– Ad ve soyadının baş harfi ile beraber doğum tarihi detaylı şekilde olmalıdır.

Yapılan tüm bu işlemlerin ardından uzman bir medyum hocanın ele aldığı gizemli tılsımlar, dualar, ayetler ve Esma-ül Hüsna okuması ile yapılan vefk eşliğinde uygulama tamamlanır.

Ölü Toprağı Büyüsü Etkisini Nasıl Ne Zaman Gösterir?

Oldukça güçlü bir tesire sahip olan ölü toprağı büyüsü etkisini ne zaman gösterir sorusu merak edilen konulardan biridir. Yapılacak amaca, uzman Medyum ile beraber yöntem üzerinde kişinin iradesine bağlı olarak süre değişkenlik gösterebilir. Ancak ortalama 72 saat süre içerisinde bu büyü etkisini göstermeye başlar.

Ölü Toprağı Büyüsü Neden Yapılır?

Kara büyüler içerisinde yer alan ölü toprağı büyüsü neden yapılır sorusuna, birçok farklı sebep söylemek mümkün. Özellikle birine karşı düşmanlık ve hoşnutsuzluk söz konusu olduğunda, o kişinin işlerin rast gitmemesi için ele alınır.

– İki kişinin arasını açmak,

– Evli çiftleri birbirinden ayırmak,

– Birisinden intikam almak amaçlı,

– Çiftleri birbirine düşürmek,

– Herhangi bir işi bozmak,

– Ticari açıdan kazancını düşmesini sağlamak,

– Muhabbeti azaltmak,

Ölü Toprağı Büyüsünün Etkisi Nelerdir?

Yaklaşık olarak 3 gün içerisinde ölü toprağı büyüsünün etkisi ortaya çıkar. Bu durum büyü yapılan kişinin iradesine bağlı olarak farklı etkiler gösterebilir. Ancak ortak şekilde amaca bağlı belli başlı durumlar yaşanır.

– Çiftler arasında sürekli kavga başlar.

– Hiç olmadığı bir anda kişinin işlerinin bozulmasına sebep olur.

– Birbirine çok sıkı dost olan ya da akrabalar arasında büyük kavgalar yaşanır.

– Büyüden etkilenecek olan kişi sosyal hayattan kopar.

– Hiçbir işi rast gitmez.

Ölü Toprağı Büyüsü Bozulur mu?

Birçok insan bu büyüyü yaptırdığı zaman ölü toprağı büyüsü bozulur mu merak ediyor. Eğer uzman bir Medyum hoca tarafından ele alınmazsa, bu büyüyü kesinlikle bozamaz. Çünkü başka varlıklar ve manevi enerjiden faydalanmak suretiyle bu büyüğü güçlü şekilde kilitlenir. Hangi amaca karşı yapıldıysa istenilen süre boyunca büyünün etkisi devam eder. Dışarıdan sadece büyünün yöntemine ve amacına uygun şekilde, karşı büyü yapılırsa ancak bozulabilir. Fakat gerçekten bu büyünün istendiğinde önceden emin olunmalıdır. Doğru karar verilmeli ve bundan sonra gerçek bir medyum hocadan destek alınmalıdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ