7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Bağlama Büyüsü Duaları Nelerdir?

  • Bağlama Büyüsü Duaları Nelerdir? için yorumlar kapalı
Bağlama Büyüsü Duaları Nelerdir?

Bağlama Büyüsü Duaları

 Bağlama büyüsü duaları arasında en çok kullanılanları belirteceğiz. Tabi, bu duaları ve uygulamaları ağzı dualı bir hoca veya medyum yaparsa daha etkili sonuç verir. Çünkü bu kişiler usul ve esasları bilmektedir. Duaları sadece okumak değil, derin bir imajinasyon içinde olmak gerekir. Bağlama için öncelikle niyet önemlidir. Pek çok uygulama olduğu gibi Ayete’l Kürsi burada da okunur. Ardından “İkra bismi rabbikellezi halaka” duası okunur ve üflenir.

Tüm uygulamalara başlamadan önce abdest almak gerekir. Çünkü dış enerjilerden arınmış olmak hedefe ulaşma süresini kısaltır. En son paragrafta ateş harfleri belirtilmiştir. Bu ateş harfleri kullanılarak isimler 21 adet kağıt parçasına yazılarak yakılır. Ateş tamamen sönene kadar Fatiha suresi okunur.

Bağlama Büyüsü Duaları Nelerdir?

 Bağlama büyüsü duaları arasında kısmet açmak için de kullanılan isimlerden yararlanılır. Bunlar, Ahûş- Mermûş- Külmûş’tur.  En fazla kullanılan ve etkili bağlama duası şöyledir:

“Tevekkelû ya Huddamû’l hurufi’n nâriyeti bi kadâi hâceti min filân ve ilkâi muhabbeti ve müveddeti fi  kalbihi bi hakkı mâ televtehu aleyküm”

Bunun dışında Tâhâ suresinin 39. ve 40. Ayeti ile Alak suresi okunur. Alak suresi rahimde yeni bir canlının tutunmasına işaret eder. Bir kan pıhtısından embriyoya ve sonra da cenine dönüşmeyi anlatır. Bu yeni bir ilişkinin kalıcı hale gelmesinin niyetidir.

Bağlama Büyüsü Duaları Nasıl Okunur?

 Bağlama büyüsü duaları belli bir usule göre okunur. Dualara başlamadan önce harflerin gücünden yararlanılır. Kuran’daki harfler nurani ve ateş hava su toprak harfleri olarak ayrılır. Ateş harfleri sevgi için kullanılır.

Bir insan sevgisini kazanmak kendine aşık etmek kendine bağlamak için Kur’an-ı Kerim’deki aşk ateş ve sevgi harflerinden faydalanılır. Bu harfler Elif He Tı Mim Fe Şın ve Zel harfleridir. Bağlanmak istenen kişinin ismindeki harfler bu harflerle bağlanarak yazılır. Örneğin Ali ismindeki biri Elif ve A, He ve L, Tı ve i harfleri bağlanır. Ayşe ismindeki biri için Elif ve A, He ve Y, Tı ve Ş, Mim ve E harfleri birbirine bağlanır. Bu uygulamadan sonra Bağlama büyüsü duaları okunur.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ