7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Lamia Büyüsü Nedir?

  • Lamia Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
Lamia Büyüsü Nedir?

Lamia Büyüsü Nedir? Nasıl Bozulur? Geçmişten günümüze kadar var olan ve hala sırrı çözülememiş olan ritüeller bulunmaktadır. Büyü yapmak ve yaptırmak da bu ritüeller arasında yerini almaktadır. Büyüler kendi içinde yapılma şekline göre farklılık göstermektedir. Her amaca uygun olarak yapılan büyüler bulunmaktadır. Son dönemlerde lamia büyüsü nedir nasıl bozulur sorusu da oldukça merak edilmektedir. Çok eski zamanlara dayanan büyü geleneği, birçok büyü çeşidini de ortaya çıkartmaktadır. Lamia büyüsü de kara büyü çeşitlerinden bir olarak, büyü ritüeli arasında yerini almıştır.

Bu büyü çeşidi genel olarak ayırma büyüsü olarak dikkat çekmektedir. Bu nedenle de kara büyü olarak literatüre geçmiştir. Lamia büyüsünün etkisinde olan bireyler yaşamlarında kötü olaylar gerçekleşir. Hayatlarımda hiçbir zaman istedikleri olumlu sonucu alamazlar. Bu büyünün etkisinde kalanların ortak özelliği ise çevresine karşı sergilediği saldırgan davranışlarıdır. Tabiri caizse Lamia büyüsü etkisi altına girenlerin hayatları adeta kabus gibi olmaktadır.

Lamia Büyüsü Nedir?

En tehlikeli büyülerden bir tanesi olarak literatürde yer edinmiştir. Çok önemli ve çok etkili bir büyüdür. Kara büyüler arasında yer almaktadır. Lamia büyüsü nedir nasıl bozulur konusu da bu nedenle sürekli olarak gündeme gelmektedir. Bu büyünün yapılmasını isteyenler mutlaka iyi bir inceleme yapmaları gerektiğini unutmamalıdır. Gizli ilimler eşliğinde yapılan büyü genel olarak çiftler arasında bir ayrılığın oluşmasını hedeflemektedir. Büyü yaptırmak isteyenler bu konuda uzman olan medyum hocalardan destek alınmalıdır. İstenen sonuçları en etkili şekilde elde etmek adına önemli bir detay olmaktadır.

Kara büyüler, sonuçları ölüme kadar varacak olan büyüler arasında yer almaktadır. Bu nedenle de hem yapım aşamasında hem de büyüyü bozma aşamasında çok dikkat edilmesi gerekmektedir.  Bazı medyum hocalar, sonuçlarının kötü olacağından dolayı bu büyüyü yapmak istemeyecektir. Fakat bu konuda ilim sahibi olan medyumlar tarafından dikkatli bir şekilde yapıldığında sonuçları daha da farklı olacaktır.

Lamia Büyüsü Nasıl Yapılır?

Lamia büyüsü nasıl yapılır sorusu son dönemlerde oldukça ön plana çıkan sorulardan bir tanesidir. Kara büyüler listesinde yer almaktadır. Bu nedenle de medyum hocalar tarafından uygunsuz şekilde yapılması geri dönüşü olmayan sorunlar ortaya çıkarabilmektedir. Yapılacak olan büyü işleminden önce mutlaka iyi bir araştırma yapılması gerekmektedir. Büyü yapma adı altında insanların duyguları ile oynayan medyum hocalardan kaçınmak önemlidir. Lamia büyüsü nedir nasıl bozulur sorusu da bu aşamadan sonra ortaya çıkmaktadır. Burada anlatılanların dışında uygulanması gereken ritüellerde bulunmaktadır. Bu nedenle mutlaka profesyonel bir destek alınması şarttır. Lamia Büyüsü;

  • Lamia büyüsünün yapılması için, büyü yapılacak olan kişiye ait iç çamaşırı ya da fotoğrafı olmalıdır. Bu çamaşır ya da fotoğrafın üzerine lamia büyüsü yapılacaktır.
  • Medyum hocalar özel bir kumaş üzerine Lamia büyüsünün gerektirdiği tılsımları yazarlar. Fakat bu yazımın yapılabilmesi için kullanılacak olan kalemin mürekkebi farklıdır. Birkaç hayvandan alınan kanların belli oranda karıştırılarak oluşturulan bir mürekkep olacağı unutulmamalıdır.
  • Büyü yazımı gerçekleştikten sonra, büyü yapılan kişiye ait çamaşır ya da fotoğraf o beze sarılarak özel okumalar gerçekleştirilir. Okumaların bitmesinin ardından bir çukura gömülmelidir. Yaklaşık olarak 15 günde bir toprak altından çıkarılmalı ve yeniden okunarak gömülmelidir.

Lamia büyüsü nedir nasıl bozulur sorusu üzerine araştırmalar yapıldığında bozma işleminin çok zor ve meşakkatli olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle büyü yaptırmaya karar vermiş olan kişinin bu konuda net olması ve büyü hakkında bilgi sahibi olması önemlidir. Yukarıda sayıldığı şekilde yapılmasından dolayı deneyimli medyum hocalar tarafından yapılması önem arz etmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ