7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Canbar Büyüsü Nedir?

  • Canbar Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
Canbar Büyüsü Nedir?

Gizemli sembollerin ceylan veya geyik derisine çizilmesiyle yapılan canbar büyüsü bir çeşit aşk büyüsüdür. Çizilen simgeler, duaların birleşimi şeklinde olabilir. Bunun nasıl olacağı medyum hocanın bilgileri ışığında gerçekleşir. Canbar büyüsü nedir ne işe yarar konularını değerlendirmeye çalışacağız kardeşlerim. 

Canbar Büyüsü Nedir?

Babiller tarafından ilk olarak kullanılan canbar büyüsü, tarihin en etkili aşk büyüsüdür. Tarihi eskilere dayanan bu büyünün ne olduğunu açıklamaya çalışacağız. Ceylan veya geyik derilerinin üzerine gizemli işaretler, dualar çizilmesiyle yapılan uygulamadır. Bu uygulamanın çok önemli olduğunu, yapan kişinin güvenilir medyum olmasıyla, sonucunun neredeyse kesin olduğunu söyleyebiliriz.

Büyüde kullanılan ceylan veya geyik dersi, büyünün ne kadar gizemli olduğunu ortaya koyuyor. Büyüde asıl amaç iki kişiyi birleştirmektir. Yani bir çeşit bağlama büyüsü diyebiliriz. Tamamen bağlama büyüsü diyemeyiz. Çünkü aşk büyüsü niyetiyle yapılır.

İki kişiyi düşünelim kardeşlerim. Birbirlerini çok sevmiş ve sonradan ayrılmışlar. Bu büyüde amaç bu ikisini tekrar bir araya getirmektir. Yani kişilerin birleşmesini sağlamaktır. Büyü birlikte olacak çiftelerden birisi tarafından yapılabilir. Başka bir kişi tarafından iki kişiyi birleştirmek amacıyla yapılabilir. Canbar büyüsüyle sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etme şansına sahipsiniz.

Doğru medyum seçmeniz halinde, büyüden sağlıklı sonuç bekleyebilirsiniz. Canbar büyüsü hakkında araştırma yaptığımızda genellikle neden tutmadığı ile ilgili sorularla karşılaşırız. Size bunu biraz anlatmak istiyorum. Daha sonra canbar büyüsü nasıl yapılır sorularını cevaplandırmaya çalışacağım.

Canbar Büyüsü Neden Tutmaz?

Gizemli büyüler dünyasında her tılsımın kendine has özellikleri vardır. Etkili aşk büyüleri denildiğinde akla hemen gelen canbar büyüsü aslında zahmetli bir süreçten sonra başarıya ulaşabilir. Yani onu yapacak olan medyum ne kadar usta olursa olsun, ciddi emek verdikten sonra başarı elde edilebilir.

Durum böyle olunca, büyüyü yaptırmak isteyenler, ehil medyum konusunda yeterli araştırma yapmazlar. Araştırma yetersizliği büyünün zorluğu göz önüne alındığında, başarısızlığa uğrayabilir. Yani kişi büyüyü bilmeyen kişilere yaptırdığında başarı elde edilemez.

Büyünün zorluğu meselesi gündemdeki yerini korurken biz olaya başka bir pencere açalım. Şöyle belirtelim kardeşlerim. Farklı bir bina yapılmak isteniyor diyelim. Yapılacak bu binanın şekli yuvarlağa yakın olacak farz edelim. Bu binanın çizimini sizce her mimar yapabilir mi? Elbette yapamaz.

Bırakın çizim yapmayı, herkes ne olduğunu tam olarak anlayamaz bile. Bunu göz önüne aldığımız zaman, ehil olmanın ne derece önemli olduğunu kavrayabiliriz. Çünkü canbar aşk büyüsü diğerlerine göre daha farklıdır. O büyüler içerisinde bir nevi yuvarlak bir bina gibidir. Onu yapmak gerçek bir havas ilmi gerektirir. Bunu yapacak medyum doğru seçilmezse, büyü doğal olarak tutmayacaktır.

Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevgili kardeşlerim, canbar büyüsü yapılışı hakkında pek çok sor sorulmakta. Bazı kardeşlerimiz, yapılışı hakkında bilgi arayışına girmiş bulunmaktadır. Elbette yapılan araştırmalar sonucunda birkaç sonuç elde edilebilir. Örneğin, büyü ceylan derisine çizilen simge ve dualar yöntemiyle yapılır.

Lakin bu büyünün açıklaması değildir. Tarifi olamaz. Sadece ceylan derisine birkaç kelime çizmek, dualar yazmak büyüyü yapmak anlamına gelmez. Yapmak için ilim ve gerçek bilim gereklidir. Bunların sahibi olmayan kimselerin büyüye bulaşması son derece tehlikeli olacaktır.

Canbar büyüsü tarifi şeklinde İnternet ortamında arattığınız zaman karşınıza yemek tarifleri gibi büyünün yapılma şekilleri gelir. Bazı kardeşlerimiz buna inanarak, kendileri evde yapmayı denerler. Belirtelim ki bunlar gerçeği yansıtmayan tariflerdir. Gizemli ilmin böyle herkesin gördüğü ortamlardan paylaşılması mümkün değildir.

Medyumlar kendi ömürlerini bu yollara feda etmişken, ufak birkaç bilgiyle büyüyü yapacağına inanmak, sağlıklı bir bekleyiş değildir. Doğru olanı istiyorsanız, canbar büyüsü nasıl yapılır, için muhakkak doğru ve güvenilir medyumlara başvurmalısınız. Size bu yönden yardımcı olabilecek medyum Seyfullah hocamız, kendi alanının en becerikli medyumudur. Sizde hemen kendisiyle iletişim kurarak, çalışma yapmasını talep edebilirsiniz.

Canbar Büyüsü Neden Yapılır?

Birisini seviyorsunuz ama size karşılık vermiyor. Eski sevdiğinize tekrar kavuşmak istiyorsunuz. Eşinizin sizi deliler gibi sevmesini istiyorsunuz. O zaman tesiriyle nam salan, canbar büyüsü tam olarak size göre. Canbar büyüsü neden yapılır şeklinde soruya böyle cevapları vermiş olduk. Canbar büyüsünün yapıldıktan sonraki süreçte nasıl etki göstereceği hususunda elbette merak söz konusu. Evvela biz tılsımın tam olarak ne için yapılabileceğine değinmek istiyoruz.

 * Eşiniz sizi sevmemeye başladı. Arkadaşlarıyla, başka kadınlarla vakit geçirmek, onun için çok fazla ilgi çekici olmaya başladı. Bu durumda canbar büyüsü imdadınıza koşuyor. Eşinizi bu tılsımla kendinize tekrar bağlayabilirsiniz. Gözü artık sizden başkasını görmemeye başlayacaktır.

 * Sevgiliniz sizi terk etti. Belki de sizinle birlikteliğini sürdürmekten korkuyordur. Korkularını yenmesi için canbar büyüsü yapabilir, sonsuza kadar size bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Artık size inatlı bir aşk duymaya başlayacaktır.

 * Birini seviyorsunuz ama elde edemiyorsunuz. Ne yapabilirim diye uzun uzun düşünüyorsunuz. Düşünmenize gerek yok. Canbar büyüsüyle sevdiğiniz kişinin sizi deli gibi sevmesini sağlayabilirsiniz. Nasıl olacağını merak ediyorsanız, medyum Seyfullah hocamızdan yardım talep edebilirsiniz.

Canbar büyüsünün yapılma nedenleri bunlardır kardeşlerim. Daha fazla bilgi alabilmek adına profesyonel hocamızla danışmanız gerekiyor.

Canbar Büyüsü Etkileri Neler?

Aşk büyüleri arasında en çok tercih edileni olan bu tılsım, gücüyle biliniyor. Yapıldıktan 1 hafta sonra etkilerini gösteren tılsım, adeta onu size esir hale getiriyor. Karşıdaki ister sevgiliniz, ister eşiniz olsun, büyüden sonra o gerçekten artık size bağlı hale geliyor. Size aşık oluyor. Sizi düşünmekten kendinizi asla alamıyor. Büyünün etkilerine baktığımız zaman bunu açıkça anlayabiliriz. İşte canbar büyüsü etkileri şöyle sıralanıyor. 

  • Karşıdaki kişinin düşünceleri değişmeye başlıyor. Eşiniz ise size yöneliyor. Sevgiliniz ise sizinle mutluluğu hayal ediyor. Başka birisiyse onun için vazgeçilmez birisi haline geliyorsunuz. Sizi gördüğünde bile kalbi küt küt atmaya başlıyor.
  • Kalbi duyguları değişim gösteriyor. Ters durumlar söz konusu olabiliyor. Beyaz seviliyorsa artık sevilmiyor. Bunun yerine siyaha yönelme gerçekleşiyor. Karşıdaki kişi büyü tesiri altındayken huzursuz olmaya başlıyor. Huzursuzluğu sadece sizinle giderebiliyor. Onun ilacı siz olmaya başlıyorsunuz.
  • En sevdiği çiçek, renk, böcek, hayal siz oluyorsunuz. Dünyada göreceği her şeyi size bağlıyor. Size sonunda aşkını ilan ediyor. 

Canbar Büyüsünü Kimler Yapar?

Büyü ciddi bir iştir. Hazırlık süreci, yapımı ve sonuç kısmında ilim gereklidir. Canbar büyüsü ise genel büyülere göre daha çok çaba gerektiren bir uygulamadır. Yapan kişinin ilim sahibi olması kadar, yetenekli olması muhakkak olması gereken bir durumdur. Canbar büyüsünü kimler yapar diye sorduğumuz zaman, hemen güvenilir medyum lafzının geçtiğini düşünürsünüz.

Çünkü güvenilir medyum, büyüyü yapmak ve sonuç bulmak için gereklidir. Bu bakımdan en iyi medyumu seçmek doğru karar olacaktır. Doğru kişiyse bu anlamda medyum Seyfullah hocamızdır. İlmi yönden zengin olan hocamıza her türlü derdinizi çekinmeden aktarabilirsiniz. 

Canbar Büyüsü Bozma

Büyüler yapılışları kadar bozulmaları bakımından önemlidirler. Söz konusu canbar büyüsü gibi etkili bir tılsım olduğunda, bu daha fazla önem kazanıyor. Canbar büyüsü bozma işlemleri yapmak isterseniz, ehil hocalardan vazgeçmemelisiniz. Medyum Seyfullah hoca aradığınız en iyi büyü bozan medyum hoca olarak rahatlıkla değerlendirilebilir. Kendisiyle dilerseniz iletişim kurabilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ