7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Şaman Büyüsü Nasıl Yapılır

  • Şaman Büyüsü Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
Şaman Büyüsü Nasıl Yapılır

Şaman Büyüsü Nasıl Yapılır

Şaman büyüsü, İslamiyet öncesi Türkler tarafından sıklıkla kullanılan bir büyüdür. Göktengri inancına sahip şamanlar tarafından kullanılmıştır. Bu büyü, tek bir amaç için değil birçok amaç kullanılan genel ve kapsamlı bir büyüdür. İyi ve kötü niyetli olarak da yapılabiliyor. Şaman büyüsü hakkında detaylı bilgiyi bu yazıda bulabilirsiniz.

Şaman Büyüsü Nedir?

Her türlü ihtiyaç, isteklerin yerine getirilmesinde kullanılan büyü türüne şaman büyüsü deniliyor. Aşk, döndürme, bağlama, kısmet, rızık gibi konularda bu büyüye başvuruluyor. Genel olarak vefk hazırlama, ayet ve Esma-ül Hüsna okuma gibi iyi niyetle yapılıyor.

Kötü amaçlar için bu büyüyü yaptırmak isteyenler Çar, Çur, Çor gibi cinlerden yardım alıyorlar. Bu büyü çok eski ve özel dikkat isteyen büyülerdendir. Bu nedenle herkes tarafından bilinmiyor. Şamanizm ve kadim çağlar hakkında yeterli bilgi ve donanıma sahip güvenilir ve gerçek medyumlar tarafından yapılmalıdır.

Şaman Büyüsü Yaptıranlar

İstek ve ihtiyaçlarının en kısa sürede yerine getirilmesini isteyenler güçlü etkili büyü arayışı içine giriyorlar. Eski çağlara ait büyülerin daha etkili olduğunu duyanlar şaman büyüsü yaptıranlar olarak kendilerini gösteriyorlar. Bu kişileri şöyle sayabiliriz;

1-Mutlu ve huzurlu bir aşk hayatı yaşamak,

2-Sevdiğinin de kendisini çok sevmesini,

3-Eşinin gözünün dışarıda olmamasını ve evine bağlanmasını,

4-Sevdiği kişinin kendisine bağlanmasını,

5-Evi terk eden eşinin geri gelmesini,

6-Maddi refaha erişmek,

7-Evlilik ve aşk kısmetinin açılmasını,

8-Bolluk ve bereket,

9-Bela ve kötülüklerden korunmak,

10-Cin ve büyü etkisinden korunmak isteyenler bu büyüye başvuruyorlar.

Şaman Büyüsü Yapanlar

Şaman büyüsü isim olarak bilinse de tatbiki özel yetenek, bilgi ve deneyim isteyen büyülerdendir. Bu nedenle her medyum veya hoca tarafından yapılamıyor. Bu alana uzun yıllarını vermiş, din alimleri yanında kendini yetiştirmiş, özel yeteneğe sahip gerçek ve güvenilir medyumlar tarafından yapılıyor.

Halisane duygularınızın karşılanması, çaresizliğinize son vermek için doğru ve güvenilir medyumu seçmeniz önemlidir. Şaman büyüsü yapanlar mütevazi ve sade bir hayat yaşarlar. Adresleri ve telefon numaraları hep aynıdır. Asla kötü niyetli çalışmaları kabul etmiyorlar. Ücretsiz bakım yapılır, bir saatte büyü hazırlanır, bir günde büyü etkisini gösterir gibi reklamlarla sizi etkilemeye ve kandırmaya çalışmazlar.

Şaman Büyüsü Nasıl Yapılır?

Şaman büyüsü geniş kapsamlı bir büyü olduğu için şaman büyüsü nasıl yapılır diye sormadan önce niyetinizi açıkça belirtmelisiniz. Çaresizliğinize son vermek, sorunlarınıza çözüm bulmak için güvenilir medyuma başvurabilirsiniz.

Uzman medyum, hal ve konuşmalarınızdan, enerji yoğunluğunuzdan niyetinizi ve isteğinizi anlayacaktır. Sorununuza çözüm olması için havas ilmini kullanarak, size özel dua ve vefk hazırlayacaktır. Duaları ne zaman, nasıl ve kaç adet okuyacağınızı size anlatacaktır. Medyumun verdiği talimatlara harfiyen uyarsanız, tez zamanda sıkıntılarınız sona erecektir.

Şaman Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

1-Kişinin kalbine sevgi ve muhabbet doğuyor. Sürekli olarak büyüyü yaptıran kişiyi düşünmeye başlıyor.

2-Evi terk eden kişi, pişmanlık duyup geri dönüyor.

3-Basit nedenlerle küsen ve ayrılma noktasına gelenler, sevdiklerine daha güçlü bir sevgiyle yaklaşıyorlar.

4-Hiç ummadıkları anda karşılarına evlenecekleri kişi çıkıyor.

5-Yeni bir iş buluyor ya da mevcut işinde yükseliyor.

6-Ev/işyerlerine bolluk-bereket geliyor.

Şaman Büyüsü Nasıl Bozulur?

Şaman büyüsü iyi niyetle yapıldığı için bozulmasına gerek yoktur. Zaten siz vefki yok ettiğinizde veya duaları etmeyi kestiğinizde büyünün de etkisi kaybolacaktır. Buna rağmen kötü amaçlı olarak yapılan büyünün etkisinde olduğunuzu hissettiğinizde şaman büyüsü nasıl bozulur diyerek bir medyuma gidebilirsiniz.

İş, aile veya sosyal hayatınızda nedensiz ani olumsuzluklar yaşamaya başladığınızda, üzerinizde kötü bir büyünün etkisi olabilir. Uzman bir medyuma görünüp, vefk ve özel dualarla büyünün etkisinden kurtulabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ