7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Karı Koca Arasını Bozmak İçin Büyü Nasıl Yapılır?

Karı Koca Arasını Bozmak İçin Büyü Nasıl Yapılır?

Karı Koca Arasını Bozmak İçin Büyü Nasıl Yapılır?

Eşler arasında bazen büyük sıkıntılar ortaya çıkabilir. Özellikle karı ve kocanın birbirine uygun olmadığını düşünen çeşitli büyüler ile eşler arasını açmak isteyebilir. Bazen de sevdiğiniz kişinin size dönmesi için eşinden ayrılması gerekmektedir. Bu gibi durumlarda da karı koca arasını bozmak için büyü uygulamalarından yararlanılır. Karı koca arasını açmak için sadece üçüncü kişiler büyü uygulaması yapmaz. Bazı durumlarda da eşlerden birisi karısını ya da kocasını kendinden soğutma amacıyla büyü işlemlerine başvurabilir.

Karı Koca Arasını Bozmak İçin Büyüyü Kimler Yapabilir?

Karı koca arasında huzursuzluk ve soğutma işlemi için genellikle hocalardan yardım alınır. Medyum hocalar büyü konusunda daha geniş İslami bilgilere sahiptir. Fakat karı koca arasında huzursuzluk ve soğutma işlemi yapmak isteyen kişiler kendileri de bu işlemi yapabilir. Böyle bir işlem için öncelikle yapılacak büyü ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmak gerekir. Aksi halde yapılan işlemler yanıt vermez ve daha farklı sorunlara yol açabilir.

Karı Koca Arasını Bozmak İçin Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Karı koca arasında soğukluk yaratan oldukça fazla çeşitte büyü bulunmaktadır. Bunların uygulanması için bazı malzemelere de gerek duyulur. Fakat bazı dua benzeri işlemlerle de kişiler tarafından yapılabilir. Genellikle en fazla karı ve koca arasını bozmak için yapılan büyüler ise şu şekildedir;

– Kaşık büyüsü,

– Papaz Büyüsü,

– Sabun Büyüsü,

– Okumalı büyüler,

– Karabiber büyüsü.

Karı Koca Arasını Bozmak İçin Büyü Nasıl Yapılır?

Karı koca arasına soğukluk sokmak için yapılan ve büyü niteliği taşıyan işlemlerin başında okuma yapılarak uygulanan büyüler gelmektedir. Bu büyü çeşidinde okunması gereken duanın kaç adet okunacağı ve hangi günler uygulanacağı çok önemlidir. Okuma işleminden önce kişinin mutlaka niyet etmesi gerekir. Okumalı büyü için okuma sayısı 1378’dir. 1378 kez “kale haza firaku beyni ve beynek” okunarak, arasının açılması istenilen kişilere gönderilmelidir.

Karı Koca Arasını Bozmak İçin Yapılan Büyülerde Kullanılan Malzemeler

Karı ve koca arasını bozmak amacıyla her medyum ve hoca kendi donanımına ve büyü çeşidine göre farklı malzemeler kullanır. Genellikle soğutma büyülerinde en fazla kullanılan malzemeler ise şunlardır;

1- Karı ve kocaya ait resimler,

2- Karı ve kocaya ait kişisel eşyalar,

3- Saç teli,

4- Koku,

5- Tırnak.

Karı Koca Arasını Bozmak İçin Yapılan Büyüler Ne Zaman Etki Eder?

Karı ve koca arasında soğutma olması için yapılan işlemler genellikle en kısa sürede etki eden büyülerdir. Bu süreç kişilerin yaşantılarına, yapılan işlemlere ve büyü çeşidine göre de değişmektedir. Genellikle doğru zamanda ve doğru şekilde yapılan işlemler sonrasında büyünün etkileri de artar. Böylece arası açılmak istenilen kişiler kısa zamanda birbirlerinden soğurlar ve yan yana gelmek istemezler. Pek çok büyü çeşidinde ise eşler arasında soğukluk çıkması için verilen süre 21 gündür. Bu sürenin sonunda eşler tamamen birbirinden soğumaya başlar.

Karı Koca Arasını Bozmak İçin Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır?

Karı ve koca arasına soğukluk sokmak için yapılan büyüler çeşitli etkiler ile beraber kendisini göstermeye başlar. Bu etkilerden en önemlisi ise eşler arasında bir anda başlayan huzursuzluktur. Büyü doğru şekilde uygulandığında hızlı şekilde sonuç verir. Böylece eşler arasında soğukluk başlar. Karı ve kocanın cinsel hayatı durur. Bu sebeple de bir anda aile içerisinde mutsuz ve huzursuz günler başlar. Durum böyle olunca karı koca ayrılmaya karar verir. Çünkü yan yana geldiklerinde asla geçinemezler ve birbirlerinden huzur bulamaz, sıkılırlar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz