7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Bakır Levha Büyüsü Nasıl Yapılır

  • Bakır Levha Büyüsü Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
Bakır Levha Büyüsü Nasıl Yapılır

Bakır Levha Büyüsü Nasıl Yapılır

Kişiyi bırakıp giden eş ya da sevgili için ele alınan bakır levha büyüsü, en güçlü tılsımlar içerisinde yer almaktadır. Mesafe fark etmeden insanları bir araya getirme gücüne sahip olan bu büyü, gerçek medyum hocaların kontrolü altında hayat bulur. Sadece şehir içi değil aynı zamanda ülkeler arası pek çok kişinin iradesi etkilenip düşüncesi yönlendirilmektedir.

Bakır Levha Büyüsü Nedir?

Doğru ritüeller eşliğinde ve gerçek medyum kontrolü altında yapılarak, çiftleri bir araya getiren büyüye bakır levha büyüsü denmektedir. Bu konuda birçok kişi bakır levha büyüsü nedir diye merak etmekte ve internet üzerinden araştırmaktadır. Özellikle insan ilişkileri açısından güçlü bir bağlama büyüsü olması sebebiyle, sevdiği ile bir araya gelmek isteyenlerin tercih ettiği yöntemler arasında geliyor.

Bakır Levha Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adından da anlaşılacağı üzere bakır levha büyüsü nasıl yapılır sorusuna hitaben, öncelikle bakır levha ve bakır telin hazırlanması gerektiğini söylemek mümkün.

– Öncelikle ebcet hesabı yapılır.

– Ardından medyum hoca kontrolünde dualar, ayetler ve Esma-ül Hüsna okuması gerçekleşir.

– Özellikle büyüden etkilenecek kişi ile beraber onun annesinin isimleri üzerinden ebced hesabı gerçekleşir.

– Daha sonra kişiye özel olarak hazırlanmış bu tılsımlı sözcükler, bakır levha üzerine dikkatlice yazılır.

– Yazma işlemi için özel teller ve çiviler kullanılır.

Bakır Levha Büyüsünü Kimler Yapar?

Bakır levha büyüsü çok dikkatli şekilde ebcet hesabı üzerinden gerçekleşir. Aynı zamanda dualar ve ayetler doğru şekilde okunarak buna göre büyü tamamlanır. Eğer ebced hesabı ile okuma yanlış yapılır ise büyünün herhangi bir etkisi olmaz. Bu sebepten dolayı bakır levha büyüsünü kimler yapar sorusuna karşılık, doğuştan yetenekli ve tecrübeli medyum hocaların yapacağını söylemek gerekir.

Bakır Levha Büyüsü Neden Yapılır?

Sevdiği kişiyle bir türlü bir araya gelemeyen insanların en çok tercih ettiği yöntemler arasında bakır levha büyüsü gelir. Yani bakır levha büyüsü neden yapılır diye sorulacak olursa, platonik aşkları sevgiye dönüştürmek ya da çiftler arasındaki soğukluğu gidermek şeklinde dile getirilebilir. Aynı zamanda bağlama etkisi sağlayarak gözü dışarıda olan eşlerin yeniden ailesine dönmesine fırsat verilir.

Bakır Levha Büyüsü Belirtileri

En çok merak edilen konular içerisinde bakır levha büyüsü belirtileri geliyor. Bu belirtiler büyünün yapılış amacına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Fakat ortak şekilde belli başlı bazı etkiler ortaya çıkar.

– Öncelikle büyüden etki eden kişiler sosyal yaşamdan kokmaya başlar.

– Kısa süre içerisinde büyü yaptıran kişiye karşı büyük bir aşk besler ve sürekli onu düşünür.

– Geceleri kabuslar görür ve ter içinde uyanır.

– Odaklanma güçlüğü yaşar.

– Eğer kişi gergin ve öfkeli ise daha sakin ve yumuşak bir tavra bürünür.

Bakır Levha Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

En etkili bağlama büyüleri arasında yer alan bakır levha büyüsü ne zaman etki eder büyük bir merak konusudur. İnsanlar kısa süre içerisinde sevdiği kişiyle bir araya gelmek ve hayat boyu bunu sürdürmek istemektedir. Eğer doğuştan yetenekli ve bu konuda tecrübe sahibi gerçek medyumdan yardım alınırsa, bakır levha büyüsü 2 ya da 3 hafta içerisinde etkisini gösterir. Tabii bu durum kişinin iradesine, büyünün yöntemine ve isteğe bağlı olarak süre değişkenlik gösterebilir.

Bakır Levha Büyüsü Bozulur Mu?

Bu tılsım gerçekleştirdikten sonra mutlu bir yaşama başlayan pek çok kişi, bakır levha büyüsü bozulur mu diye merak ediyor. Aynı zamanda etrafında bu büyüden etkilendiğini düşünen kişiler de bu soruyu öğrenmeye çalışmaktadır. Bakır levha büyüsü bozulabilir. Fakat bunun için medyum hocanın birebir olarak konuyu ele alması ve uygulama gerçekleştirmesi gerekmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ