7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

En Kuvvetli Aşık Etme Duaları

  • En Kuvvetli Aşık Etme Duaları için yorumlar kapalı
En Kuvvetli Aşık Etme Duaları

İnsanın mayasında vardır aşk. Yüce Allah bizleri çiftler halinde yaratmıştır. Bu yüzdendir ki karşı cinsimize ilgi ve sevgi besleriz. En kuvvetli aşık etme duaları ile karşınızdayız kardeşlerim. Biliriz ki dua tüm kapıları açar. Yazıyı sonuna kadar okuyarak, tesirli duaları sizde görebilirsiniz.

Dua Nedir?

Dua bir mercandır. Denizin en değerli şeyidir. Bizler yüce Allah’ın kulları olarak, dünyada doğarız, büyürüz ve ölürüz. Kısa bir yaşantımız olsa bile sıkıntılarımız, bizlere dağ gibi gelir. Çünkü bizler aciziz. Gücü yetmeyen, bilgisi ulaşamayan varlıklarız.

Sevdiğini kendine aşık etme duası, Çektiğimiz bir sıkıntı, kaybediş bizi anında maneviyatın derinliklerine indirir. Yüce Allah’ın vermiş olduğu akıldan ilim edinmiş kişiler, ne kadar aciz olduklarını fark ederler. Nitekim Allah başak tanesini doldurdukça eğildiği örneğini bizlere sunmuştur.

Dua nedir diye soracak olursanız, size gizlilerin gizlisine açılan kapı diyebiliriz. Ona ulaşmak maddeyle mümkün değildir. Akılla erişilmez oraya. Ancak kalpten düşecek bir dua vardırır insanı oraya.

Sevgili kardeşlerim, sırlarla dolu kapılarda huzur bulmak mümkündür. Bu ancak yapılacak dualarla mümkündür. Bizi ilme kavuşturan, malımızı hayırlı kılan duadır Allah’ın izniyle. Sevgiliye aşık olduğumuzda dilimizden dua düşmelidir. Duayla yaşayacağımız hayat, bizlere kısmetlerin kapısını açar. Değerli kardeşlerim, dua ederek sevgiliyi kendinize aşık edebilirsiniz. 

Kuvvetli Aşk Duaları

Sevgili Müslüman kardeşlerim. Allah’ın izniyle duanın açamayacağı kapı yoktur. Kendinize uygun gördüğünüz, ona aşık olduğunuz kişiyi hayırlı dualarla kendinize döndürebilirsiniz. Allah’tan istediğiniz zaman, yaratan sizlere kapıları inşallah açacaktır. Sizlere birkaç kuvvetli duadan bahsetmek istiyorum. Bu duaları okuduğunuz zaman Allah’ın izniyle sevdiğiniz kişiyi döndürebilirsiniz.

Birinci Dua ve Anlamı

‘Ya men la ya’lemü keyfe illa hüve ve ya menla yebluğu kudretühü fenirühü gayrühü farric anni’

‘Ey kendisi dışında kendisinin nasıl olduğunu bilmeyen Allah’ım. Ey kudretine kimselerin erişemediği Rabbim. Benim bu sıkıntılarımı gider’

İkinci Dua ve Anlamı

‘Ve ellefe beyne kulubihim, lev enfaktema fil ardi cemian ma ellefte beyne kulubihim ve lakinallahe ellefe beynehüm, innehü azizün hakim’

‘Ve onların kalplerinin arasını sevgiyle birleştirdi. Eğer yeryüzünün hepsini verseydin, onların kalplerinin aralarını birleştirmezdin. Allah onların arasını birleştirdi. Muhakkak ki O Azizdir, Hakimdir.’

Değerli kardeşlerim sizlere paylaştığımız bu her iki duada son derece tesirli aşk dualarıdır. İki ilahi duayı okumadan önce sevdiğinize niyet ederseniz, Allah’ın izniyle onu aşık edeceksiniz. Duaları okumadan önce abdest alıp şükür namazına durmanız, duaların tesirlerini artıracaktır inşallah. Sevgili kardeşlerim, Allah’ın hikmetlerine inanırsanız, O sizleri ödüllendirir. Sevdiğinizi size doğru hayır içerisinde yöneltir.

Biliniz ki kardeşlerim, bu dualar hayır içindir. İçlerinde şer yoktur. Ve’lakin ancak hayır için okuyabilirsiniz. Alnınızı secdeye indirirseniz, gönlünüzü verdiğiniz kişiyi Allah’ın katında istemiş olursunuz. Takdirini Allah’a bırakırsanız, inşallah hayırlısı nasip olacaktır. 

En Kuvvetli Aşık Etme Dualarının Etkileri Neler?

Yukarıda kendilerini verdiğimiz etkili dualar Allah’ın izniyle etki gösterebilir. Karşınızdaki kişi eğer sizlere hayırlı olacaksa, sizi sevmeye, saymaya başlayacaktır. Değerli kardeşlerim duaların etkileri şu şekilde olacaktır.

 * Sevdiğiniz kişinin istikameti size yönelecektir. Sizi düşünmeye başlayacak, ona hayırlı olacağınızı düşünecektir. Allah izin verirse, sevdiğinizde tıpkı sizin ona duyduğunuz sevgiyi, size karşı hissetmeye başlayacaktır.

 * Sevdiğiniz kişi sosyal yaşamında daha mutlu bir hale gelecektir. Yaşantısının içerisinde daha güzel şeyler olmaya başlayacak hayata daha fazla değer verecektir. Evvela sizi gördüğü zaman, kalp atış seslerini hissedebileceksiniz. 

Güçlü dua denildiği zaman akla yukarıda bahsini ettiğimiz hayırlı dualar gelir. Bu duaları feyizle ve safi niyetle okuyanlar inşallah faydalanacaklardır. Değerli kardeşlerim, sadece bu duaları değil, tüm Kur’anı istikametiniz haline getirirseniz, Allah sizi daima doğru yolda yürütecektir. 

Aşık Ettiren Kuvvetli Dualar Günah Mı?

Evvela kardeşlerim, ilmin iki yönü vardır. Bunlardan birincisi hayırlı, ikincisi şer olanıdır. Sizlerle paylaştığımız dualar ise hayırlı olanlardır. Hayırlara vesile olacak bu dualar, asla karşınızdakine zarar vermez. Tam tersine, hayırlı güzel şeyler eyler. Onun düşüncelerinin kapısını açar. Kalbinin derinliklerine işleyerek, istikametini size yöneltir. Aşık ettirme duaları saf niyetlere yapıldığı zaman günah değil sevap olacaktır.

Amma sizler eğer kötü niyetlerle hareket ederseniz, sadece bu dualar değil, yaptığınız her iş günaha sürüklenecektir. Değerli kardeşlerim, dua, büyü veya muska vefklerden farklıdır. O, kapıları açan olandır. Üstelik verdiğimiz dualar, alimlerin okunmasını istediğini nurlu güzelliklerdir. 

En Kuvvetli Aşık Etme Duaları İşe Yarar Mı?

Değerli kardeşlerim, bazı insanlar dua yaparken, acaba etkili olacak mı düşüncesine girer. Sizlere belirtmeliyim ki, hiçbir dua işe kesin işe yarasın diye yapılmaz. Dua ‘inşallah’ denilerek yapılır. Kabul edilip edilmeyeceğini, takdirini Allah’ın dışında hiç kimse bilemez. Çünkü kabul edende sizden o duayı etmenizi isteyen de odur.

Bu doğrultuda düşünecek olursak, duaların işe yarama kısmını Allah’a bırakmalıyız. Biz kendimize düşen vazifeyi yaparak, güzel bir niyetle duamızı etmeliyiz. Zaten gönlü güzel olanın, duanın illa kabul olmasını istemesi pek mümkün değildir. Çünkü o kişi bilir ki her şeye gücü yeten sadece Allah’ın kendisidir. Aşık ettiren dualar da kesin kabul edilecek diye yapılmaz. Allah’ın izniyle kabul olacak denir.

Duanın Fazileti Nedir?

Alimler dua eden insanın makamının yüksek olacağını belirtirler. Ama bu değildir ki sadece bir dua ederek, artık Salih bir amele kavuşulacaktır. Duanın her zaman, her yerde dilden düşmemesi, gönlün yolunu şaşmaması gerekir. Böyle olduğunda Allah’ın izniyle duanın kabul olacağını söyleyebiliriz. Faziletleri ise şöyledir.

 * Dua eden insan, kötülüğe ve kötü yollara düşmez. Her daim istikametinin Allah olduğunun farkında olur. Ne yaparsa, onun adına yapar. Onu anarak yürür. 

 * Dua aklı yerinde tutar. Kalbin temizlenmesini sağlar. Dua eden, her derdine deva ve şifa bulur. Maneviyatı güçlenir. Allah’ın büyüklüğünü daha iyi anlar. Dua etmeyenin kalbi katrana dönüşür. Artık istese bile yüce Allah’ın hikmetlerini göremez, işitemez hale gelir.

 * Dua Müslüman insanın silahıdır. Onun şerden kurtulmasına vesile olur. Acizliğinde ona güç verir. Ona feyiz ve aşk verir. Allah’a aşık olmasını sağlar.

 * Gönüllerin ferah olmasını sağlar. Huzur, güzellik ve mutluluk verir. Dua eden insan yerinde oturduğunda bile Allah’ın büyüklüğünü bildiği için huzur bulabilir. 

İşte duaların hikmetleri bunlardır kardeşlerim. Hangi amacınız olursa olsun, sadece Allah’tan istemeyi unutmayın. Çünkü o rahmeti bol olandır. O acıyan ve affedendir.

Kuvvetli Aşık Etme Duasının Mahiyeti

Değerli Müslüman kardeşlerim. Daha evvel bahsettiğimiz üzere ne amaçlar olursa olsun, Allah’a dua edebilirsiniz. Konumuz kuvvetli aşık etme duaları olduğundan, bunun mahiyetinden de bahsetmemiz gerekecek. Evvela kardeşlerim, yukarıda verdiğimiz duaların her ikisi de kuvvetli dualardır.

En etkili aşık etme duası nedir, Bu iki duayı okuyan kardeşlerimiz inşallah nasiplerini alacaklardır. Bunun evvelinde yapacağınız bu duanın iç yüzü, yani kabulü Allah’ın bileceği şeydir. Bu duaları okuyarak kendilerine şifa bulan pek çok insan olmuştur. Bunları okuyup Allah’ın izniyle sevdikleriyle hemhal olanlar da mevcuttur.

İsterseniz güvenilir medyum denildiğinde akla gelen Seyfullah hocamızla konu hakkında görüşme sağlayabilirsiniz.

Kendisi duaların mahiyeti konusunda engin ilmi bilgilerine sahiptir. Dilerseniz feyiz alabilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ