7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Büyü Yaparak Kızı Kendine Aşık Etmek

  • Büyü Yaparak Kızı Kendine Aşık Etmek için yorumlar kapalı
Büyü Yaparak Kızı Kendine Aşık Etmek

Aşık etme amaçlı yapılan büyüleri, sevdiğinizi kendinize bağlama uygulamalarıdır. Bir kızı seviyorsanız veya sevgilinizin sizi daha çok sevmesini istiyorsanız, bunun için bir yol var. Kızı kendinize aşık etme büyüsü ile onu kendinize deliler gibi aşık edebilirsiniz. Tüm detaylar yazının içeriğinde.

Aşık Etme Büyüleri

Büyü yaparak sevdiğin kızı kendine aşık etme, Tarihte aşk, sırrına erilemeyen duygudur. Tarihte çözülememiş bu duyguyu, günümüzde de henüz çözebilen kimse yoktur. Hoşlanma veya farklı duygular besleme şeklinde tarif edilebilir. Kardeşlerim bir kızı seviyorsunuz, onun da size karşılık vermesini istiyorsunuz.

Bunun için kara kara düşünmenize gerek yok. Muhabbet büyüsü yaparak, aranızdaki sohbeti artırabilir, onu kendinize aşık edebilirsiniz. Yine çeşitli dualarla karşıdaki kızı kendinize aşık edebilirsiniz. Büyüyle kızı aşık etmek istiyorsanız, bu yazıyı mutlaka son kısmına kadar okumalısınız.

Aşık etme büyülerini türleri birbirlerinden farklıdır. Kimileri erkekler için yapılırken, kimileri kızlar için yapılabilir. Esasında tüm büyüler her iki cins için yapılabilir. Ama bu bir gelenek haline gelmiştir. Karşınızdaki kişinin size aşık olmasını gerçekten istiyorsanız o zaman ak büyülere başvurmalısınız.

Çünkü kara büyüler sevdiğiniz kişinin sadece düşüncelerini değiştirecektir.

Ak büyüler ise onun kalbinin size yönelmesini sağlayacaktır. Karşıdaki kızı kendinize aşık edebileceğiniz sayısız ak büyü vardır. Aşk büyüsü yapan medyum hocaya giderek ak olan aşk büyüleri yaptığınızı bildirmelisiniz. Sadece aşk büyüsü yapmak istiyorum derseniz, medyum farklı büyüler yapabilir. Sevdiğiniz büyüden biraz olsun zarar görebilir.

Kızı Kendine Aşık Et!

Çok güzel bir kız gördün. Onun güzelliği seni o kadar büyüledi ki aşkından perişan hallere düştün. Bunu yapmana gerek yok kardeşim. İlk olarak kalk ve iki rekat şükür namazını kıl. Çünkü onu karşına çıkaran yüce Rabbimizdir.

Değerli kardeşim, ak büyülerle onu kendine aşık edebilirsiniz. Nasıl mı? Hemen medyum hocanın yanına giderek, ak büyü yapmak istediğiniz söyle. Yapılacak çalışma sonucunda karşındaki sana canı gönülde bağlı hale gelecektir.

Kızı Kendine Aşık Etme Büyüsü

İnsanların büyülerle olan temaslarına baktığımızda, ne kadar eski tarihlere kadar uzandıklarını görebiliriz. Bahsettiğimiz bu büyülerin en eskisi şüphesiz aşktır. Sevdiğin kızı kendine aşık etme büyüsü, Sevgili kardeşlerim, aşk büyülerinin yapılma amaçları ortaktır.

Çoğunun yapılışları farklı olmasına rağmen, bu ortak etki söz konusudur. Aşk büyüleri genelde biri sevilir ve onun da sevmesi için yapılır. Buna aşık etme büyüleri ismi verilmiştir. Karşınızdaki kişi kız veya erkek olsun fark etmeksizin, aşık etme büyüsüyle onu kendinize bağlayabilirsiniz. Peki nasıl?

İlk olarak kendinize uygun olan medyum hocayı bulun. Daha sonra medyum hocaya derdinizi anlatın. Karşıdakini ne kadar sevdiğiniz, nasıl hissettiğinizi anlatın. Medyum hoca sizi sonuna kadar dinledikten sonra derdiniz için bir çare bulacaktır.

Bunun üzerine muhtemelen aşık etme büyüsü yapacak ve onun size aşık olmasını sağlayacaktır. Sevdiğiniz kızın size kalben bağlanmasını istiyorsanız, ak olan aşık etme büyüleri yapmayı unutmayın kardeşlerim. Bu büyüler zamanla etki eder ama çok yüksek kuvvete sahiptirler. 

Kızı Kendine Aşık Etme Büyüsü Etkileri

Büyü yaparak kızı kendine aşık etme işlemi için medyum hocamızla görüştünüz. Ak büyüsü yapma hususunda kararınızı verdiniz.

Kızı kendine aşık etme büyüsü tamamlandıktan sonra nasıl etki göstereceğini merak ediyorsunuz elbette. Değerli kardeşlerim, büyünün yaklaşık 7 gün sonra etkilerini göstermeye başlayacağını söyleyebiliriz. Sevdiğiniz kızı aşık etme büyüleri ile kendinize bağlamak istediğinizde etkileri şöyle görülecektir.

* Sevdiğiniz istikameti size yönelmeye başlayacak. Sizi düşünecek ve sizinle muhabbet yapmaya çalışacaktır. Kalbi size taraf gelecektir.

* Hayallerinde daima size yer açacaktır. Kalbinin bir köşesine girdiğiniz için artık sizi düşünecek ve sizinle konuşmak için sabırsızlanmaya başlayacaktır.

* Sizinle konuşmaya başladığında, seviyesini asla bozmayacaktır. Düzgün olacağı için size karşı olan niyeti evlilik olacaktır. Size karşı saf duygularla yaklaştığı için onun aşkını kalbinizle hissedebileceksiniz.

* Büyüden olumsuz etkilenemeyecek. Kötü kabuslar görmeyecektir. Tabi burada ak aşk büyüleri yapmışsanız, böyle olacak. Kara aşk büyülerinde durum değişecektir. Aşk büyüsü etkileri böyledir kardeşlerim. Bunu yapıp karşıdaki kızı kendinize güzel yollarla aşık edebilirsiniz. Medyum Seyfullah hocaya daha fazla bilgi için danışabilirsiniz. 

Sevdiğim Kız Büyüyle Bana Aşık Olur Mu?

Değerli kardeşlerim, büyü yapan hemen herkesin merak ettiği soru, büyü tutar mı şeklinde olur. Aşık etme büyüleri içinde sevdiğim kız bana aşık olur mu şeklinde sorunun cevabı merak edilir. Elbette aşık olur. Lakin belirli şartları mutlaka yerine getirmelisiniz.

Dediğimiz gibi önce büyünün türünü seçmelisiniz. Sevdiğinizin kalbini fethetmek istiyorsanız, ak büyüler yapmalısınız. İkincisi ise medyum seçerken dikkat etmelisiniz. Etrafta medyum olduğunu iddia eden birçok insan var. Onların tuzağına düşmemelisiniz. Risk olsun istemiyorsanız, medyum Seyfullah hocayı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Son olarak yaptığınız tılsıma mutlaka inanmalısınız. İnancın dağları yerinden oynattığını unutmayın kardeşlerim. Genellikle sonuç olur mu şeklinde sorulan tereddüt içerikli soruların iki nedeni vardır. İlki önceden yaşanmış kötü medyum deneyimi. İkincisi kulaktan dolma bilgiler. Bunlara karşı, medyum Seyfullah hoca size gerçeklerle yaklaşıyor. 

Aşık Etme Büyüleri Nasıl Bozulur?

Birisi ona aşık olmanız için büyü yaptı. Bu büyü kara büyü olduğu için hayatınızı olumsuz etkiliyor. Peki ne yapabilirsiniz? Önünüzde iki seçenek var kardeşlerim. Birincisi dualara başvurmak. İkincisi medyum hocalara gitmektir. İki yolu da sizlere detaylı olarak aktaralım.

Aşık Etme Büyüsü Bozan Dualar

Sevgili kardeşlerim, aşık etme büyülerini bozan dualarla, size yapılan sihirlerden kurtulabilirsiniz. Onlardan kurtulmanız için duaları abdestinizi aldıktan sonra okumaya başlayabilirsiniz. Kaç defa okuyacağınızı da belirteceğiz kardeşlerim.

Felak Suresi

Felak Suresini her fırsatta okumanız sizi büyülerden kurtaracaktır. Allah’ın izniyle Felak Suresini günde 7 sefer okursanız, aşık etme büyüsü etkisinden kurtulabilirsiniz.

Tarık Suresi

Genç kızları büyüye maruz kaldıklarında okudukları bu dua, sizi büyüden kurtaracaktır. Birisi size kara aşk büyüsü yaptıysa, Tarık Suresi ile bunu bozabilirsiniz inşallah kardeşlerim.

Rahman Suresi

Yine Rahman Suresi büyü bozmak için çok güçlü bir duadır. Günde 7 kez okumanız sizi şeytandan ve şerrinden koruyacaktır inşallah.

Aşık Etme Büyüsü Bozan Medyum

Aşık etme büyüleri nasıl bozulur diye kendinize soruyorsanız, ikinci yolu sizinle paylaşalım. Güvenilir bir medyuma gitmek kardeşlerim. Evet, güvenilir, dürüst ve usta bir medyuma gittiğinizde üzerinizde olan aşık etme büyüsünü bozabilir.

İlk başta üzerinizde büyü olup olmadığı adına bazı bakım çalışmaları yapacaktır. Daha sonrasında ise büyü tespit edilip buna göre bozma işlemleri yapılacaktır. Aşık etme büyüsü bozma işlemleri yapıldığında medyum hocalara derdinizi tam anlamıyla anlatmayı unutmayınız.

Aşık Etme Büyüsü Sonuçları Neler?

Değerli kardeşlerim aşık etme büyüleri yapma ve bozma işlemlerinde alacağınız sonuçları şöyle sıralayalım. 

Büyü yapmada;

  • Karşınızdaki kişi size aşık olacaktır. Düşünceleri size yönelmeyecek kalben size yönelecektir. 
  • Her güzel hayalinin içerisinde size mutlaka yer verecektir.

Büyü bozma işleminde;

  • Büyü işlemine maruz kaldığınızda olumsuz etkilerin tamamı sona erecek. Rahat bir nefes alacaksınız.
  • Huzurunuz yine yerine gelecek. 

İster büyü yapma ister büyü bozma işlemleriniz için medyum Seyfullah hocayla görüşebilirsiniz. Kendisi ak büyü yapma ve kara büyü bozma konusunda ustadır. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ