7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Etkili Aşık Etme Büyüleri Nelerdir?

  • Etkili Aşık Etme Büyüleri Nelerdir? için yorumlar kapalı
Etkili Aşık Etme Büyüleri Nelerdir?

En etkili aşk büyüleri ancak alanında uzman medyumlar tarafından yapıldığı takdirde sonuç vermektedir. Kendine aşık etme büyüsü başta olmak üzere birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Gideni geri getirme büyüsü de etkili aşık etme büyüleri arasında yer alıyor. Etki süreleri kişiden kişiye farklılık göstermektedir. 

Gideni Geri Getirme Büyüsü 

Medyumlar aracılığıyla aşk büyüsü yaptırmak isteyenler gideni geri getirmek için bu büyüyü yaptırabilirler. Tılsımlar ile birlikte insanın manevi duygularını tesiri altına alan bu büyü, yüzde yüz oranında başarı sağlamaktadır. Sadece etki süreleri farklılık gösterebilir. Bazı büyüler sadece iki – üç içerisinde etkilerini gösterirken, bazıları için birkaç hafta beklemek gerekmektedir. 

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Güvenilir ve işinin ehli medyumlar tarafından yapılan gideni geri getirme büyüsü için belli başlı şartları yerine getirmek gerekiyor. Büyünün yapılacağı kişinin en az bir fotoğrafı medyumlara iletilmelidir. Fotoğrafın son zamanlarda çekilmiş ve net olmasına özen gösterilmelidir. Fotoğraf ile birlikte mum, tütsü gibi yardımcı aksesuarlar da tılsımların yerine ulaşması için sıklıkla kullanılır. Aşk büyüsü yaptırmak istiyorum diyen herkes bu şartları yerine getirerek medyumlarla iletişime geçebilir. Evini terk eden eşler, nişan atan çiftler ve ayrılan sevgililer bu büyünün sonunda yeniden bir araya gelirler. 

Bağlama Büyüsü 

Bağlama büyüsü etkili aşk büyüleri arasında bir diğer seçenektir. Manevi olarak yıpranmış ilişkilerin kurtarılması, arasına soğukluk giren çiftlerin yeniden bir araya gelmesi için uygundur. Bu büyüler de ancak manevi duyguları gelişmiş, iç dünyalar hakkında uzmanlaşmış kişiler tarafından yapıldığı takdirde tesirli olmaktadır. Bağlama büyüsünde herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra hem erkekler hem de kadınlar yaptırabilir. 

Bağlama Büyüsünün Etkileri Nelerdir? 

Sonuçlar bir günde de bir haftada da ortaya çıkabilen bağlama büyüsü çeşitli etkilere sahiptir. En çok bilinen ve rastlanan etkilerin başında rüyalar gelir. Büyünün yapıldığı kişi rüyasında sık sık söz konusu kadını ya da erkeği görmeye başlar. Mevcut bir ilişkisi var ise onunla arasına soğukluk girer. Daha sonrasında büyünün etkileri iyice gün yüzüne çıkar. Rüyalar dışında, gündelik yaşamda da sadece o kişiyi düşünür. 

Evlilik Büyüsü 

En etkili aşk büyülerinden bir diğeri ise evlilik büyüsüdür. Halihazırda bir ilişkisi olan kadın ya da erkekle evlenmek isteyen kişiler tarafından yapılabilir. Diğer büyülerde olduğu gibi ancak işinin ehli medyumlar tarafından yapılmalıdır. Büyünün etkileri yavaş yavaş ortaya çıkar. Birkaç aylık sürenin sonunda ilişkiler evlenmeyle sonlanır. 

Nohut Büyüsü 

Son yıllarda sıklıkla yaptırılan nohut büyüsü ile aşık etme etkili ve hızlı sonuçlar elde edildiği için tercih edilmektedir. Kendisine ya da bir başkasına aşık edilmesi için sıklıkla uygulanmaktadır. Büyü yapımında nohut kullanıldığı için bu ismi almıştır. Özellikle birbirini seven ama çeşitli nedenlerle ayrılmış olan kişilerin tekrar bir araya getirilmesi için yapılır. Etkileri birkaç hafta ile birkaç ay arasında değişen sürelerle ortaya çıkar. Yapılması için 41 adet nohut gerekmektedir. Diğer aşk büyülerinde de sıklıkla kullanılan tava ve ip gibi aksesuarlar da büyünün yapımında kullanılır. Manevi duygulara hitap eden bu büyü sonuçları itibariyle yüzde yüz başarılıdır. 

Tuz Büyüsü 

Tuz büyüsü, köklü bir geleneğe sahip olup asırlardır yapılan bir büyü çeşididir. Erkek ve kadını simgeleyen bez bebekler aracılığıyla ancak medyumlar ve uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Büyü kadına yapılacaksa bebeğin beyaz ya da kırmızı olması gerekmektedir. Erkeklere yapılan büyülerde ise bebeğin rengi mavi olmalıdır. Birçok farklı tılsıma ve ritüele sahip olduğu için büyünün ancak uzmanlar tarafından yapılması gerekmektedir. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ