7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Bal Mumu Büyüsü Nasıl Yapılır?

  • Bal Mumu Büyüsü Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Bal Mumu Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bal Mumu Büyüsü Nasıl Yapılır?

Manevi enerjiler, sihirli bilim ve manevi bilim uzmanları tarafından büyü yapımında kullanılan parçacıklardır. Bazı durumlarda ruhsal enerjilere müdahale edebileceklerini fark eden insanlar, bu enerjilerle gerçekleştirilmesi zor olan birçok operasyon gerçekleştirdiler.

Tarihin ilk medyumları, tabii ki o zamanki isimleriyle şamanlar, büyücüler veya eski insanlar bu enerjileri ritüellere yönlendirerek sihir uygulaması için ilk adımları attılar. Bugüne kadar geliştirilen sihirli uygulamalar, manevi bilime aşina olan insanlar tarafından binlerce soruna çözüm olmuştur.

Bununla birlikte, düşmanlara zarar vermek amacıyla istenen şeyleri başarmak için bazı büyüler kullanılabilir. Balmumu büyüsü, bu süreçler arasında önde gelen büyülerden biridir.

Niyete Göre Balmumu Büyüsü

Sihirin iki farklı niyetle uygulanabilmesi, tamamen balmumu büyüsü yapmak için kullanılan manevi enerjilerden kaynaklanmaktadır. Bu kuvvetli güçlerin birden fazla amaç için uygulanması çok normaldir.

Balmumu Büyüsü İçin Gerekli Ortam Özellikleri

Eski büyülerin bu kadar güçlü olma yeteneği tamamen eski enerjilere bağlıdır. Çünkü eski zamanlarda büyülerin gerçekleştirilmesine yönelik enerjiler, daha yoğun devletlerde varlıklarını sürdürüyorlardı. Bununla birlikte, bu enerjiler bugün düşük olduğundan, sihirli ritüeller daha karmaşık hale gelmiştir.

Bu prosedürlerden istenen sonuçları almak istiyorsanız, oldukça uygun bir ortam bulmalısınız. Zor gerçekleşen sihirli ritüellerden başarılı etkiler elde etmenin tek yolu, ruhsal bilimde büyük uzmanlığa sahip olan medyumlar ve öğretmenler tarafından sihir yapmaktır.

Balmumu Büyüsünün Etkileri

Güçlü bir balmumu büyüsü iyi niyetlerle yapılırsa, büyünün altındaki kişi büyüyü yapan kişinin etrafında daha huzurlu hissetmeye başlar.

Büyünün etkilerine göre âşık olacak kişi, büyüyü yapan kişiye büyük bir ihtiyaç duymaya başlayacaktır. Onsuz kaldığında, onunla hissettiği huzuru bulamayacaktır.

Balmumu büyüsünün etkileri altındaki kişinin duyguları yavaş yavaş artacak ve belirli bir süre sonra büyük bir aşka dönüşecektir.

Büyü kötü niyetlerle uygulanırsa, büyünün etkilerine maruz kalan insanların yaşamlarında ciddi sorunlar ortaya çıkacaktır.

Kötü niyetli balmumu büyüsünün etkisi altındaki insanlar, psikolojik rahatsızlık yaşayacak ve huzurlarını kaybedecekler.

Balmumu Büyüsü Nasıl Yapılır?

 Sihir çok karmaşık olduğu için ritüel hakkında kesin bilgi veren platformlara ulaşmak zordur. Bununla birlikte, büyü işinde yetkin olmayan insanlar ile birlikte sihir yapmaya çalışmanın sonuç vermeyeceğini ve tehlikeli olabileceğini bilmelisiniz.

Balmumu büyüsü, adından da anlaşılacağı gibi balmumu kullanılarak yapılır. Sihri iyi niyetlerle yapmak için biraz balmumu ve kırmızı kurdele gerekir. Büyünün niyeti ve aşılanacak kişi, bir siluete eritilmiş balmumuna özel tılsım cümlelerini okuyarak belirlenir.

Ardından yazılan kişinin adındaki ünlü sayısı kadar kırmızı şeride düğüm atılır. Daha sonra bu balmumu bir kâsede tekrar eritilir. Eritildikten sonra kurdele içine atılır ve dondurulur. Eğer büyünün tılsım okumaları doğru yapılırsa, bu aşamadan sonra büyünün tutunmasını sağlayan manevi enerjiler devreye girer. Kurdele ile donmuş balmumu, bulunamayacağı bir yere gömülmelidir.

Balmumu Büyüsünün Belirtileri

Kişiye kötü niyetle uygulanan balmumu sihrinin ilk belirtisi, rüyasında başkalarının gözüyle kendi hayatını görmektir.

Sihir etkisi altındaki bireylerin geçmişte herhangi bir travmaya bağlı olmayan ani psikolojik bozukluklardan şikayet ettikleri de gözlemlenmiştir.

Uyku anomalileri, balmumu büyüsü ile zarar verme niyetinde olanların en büyük belirtisidir.

Uykusuzluk, zor uyanış, uykuda konuşma, uyurgezerlik, uyku apnesi ve kabuslar gibi durumlar karşısında insanlar, kötü niyetli bir balmumu büyüsünden şüphelenebilirler.

Büyünün son ve en önemli işareti, konuklar eve gelirse büyük bir huzursuzluk hissi doğmasıdır. Bu duygu konuk sayısı arttıkça artar. Büyüdeki huzursuzluğun etkileri, çevredeki insan sayısı arttıkça, birey üzerinde daha fazla baskı oluşturur.

Balmumu Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu büyünün etkilerinden kurtulmanın en garantili yolu, yetkin bir kişi tarafından yapılacak olan büyü bozma ritüeldir. Sizi büyüleyen kişi hakkında bir tahmininiz varsa, büyüyü bozmanın başka bir yolu da bulunmaktadır.

Balmumu büyüsü yapılış yöntemindeki gömülü balmumu bulunur ve çıkarılır ise büyü bozulabilir. Çıkarma işleminden sonra tuzla kaplanır ve ateşe atılır. Böylece sihir tamamen ortadan kalkmış olur.

Ancak sihirli ritüelde kullanılan balmumunu bulmak neredeyse imkansız olduğundan, yapılacak en iyi şey sihri bir uzmanın yardımıyla değiştirmektir. Sihirli prosedürler ne kadar erken uygulanırsa, sonuçlar o derecede başarılı olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ