7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşk Büyüleri Tutarmı?

  • Aşk Büyüleri Tutarmı? için yorumlar kapalı
Aşk Büyüleri Tutarmı?

Büyüleri tarihinde ayrı bir öneme sahip olan aşk büyüsünün, merak edilen sorularını yanıtlamaya çalışacağız. Aşk büyüsü tutar mı aşk büyüsü ile ilgili tüm ayrıntıları bu yazımızda bulabilirsiniz. Fayda sağlamanız dileğiyle. 

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyülerin tutup tutmayacağı konusuna değinmeden önce, aşk büyüsü nedir aşk büyüsü neden yapılır, gibi konuları değerlendirelim. Aşk, dünyada var olagelmiş en etkili duygudur. İnsanlar henüz dünyaya yayılmamışken bile birbirlerine sevgi duymuşlardır. Dolayısıyla aşkın kökeni bu kadar eskiye dayandığı için aşk büyülerinin de tarihi ilk insanlara kadar dayanıyor. İnsanlar sevip karşılık bulamadıklarında aşk büyüsüne başvurup dertlerine çare bulmuşlardır. Aşk büyüsünün yapılma amacı, sevdiğiniz kişiyi kendinize döndürmek, yöneltmektir. 

Aşk büyüsü, oldukça etkili bir tılsım biçimidir. Yapılış şekilleri duruma göre çok farklı olabilir. Bazı büyüler, sevdiğini geri döndürme için yapılırken bazıları, karşıdakinin size aşık olabilmesi için yapılır. Hepsinin ortak noktasında karşı tarafı etkilemek vardır. Bu büyü, ehil olan medyumlar tarafından yapılır. Büyünün yapılış şekilleri birbirinden farklı olduğundan, kişinin kendi başına yapması tavsiye edilmez.

Aşk Büyüleri Tutar Mı?

Aşk büyüleri tarihin belki de en eski tılsımları arasındadır. Çok eski kavimlerde insanların başvurduğu bu tılsımların sırları, gizli büyü kitaplarında yer alır. Bu gizli ilimler eskiden bu yana hep aktarılarak gelmiş ve bugünkü şeklini alabilmiştir. Eski zamanlarda olduğu gibi insanlar şuan bile aşk büyüsüne başvururlar. Etkili bir büyü çeşidi olan aşk büyüsünün, çok kolay tuttuğunu söyleyebiliriz. Ancak büyünün kolayca tutabilmesi, karşıdakini etkisi altına alabilmesi muhakkak bilen kişiler tarafından yapılması gerekir. 

Eğer ehil olan medyum tarafından yapılmazsa veya bilmeyen kişiler tarafından bu büyü yapılmaya kalkılırsa ne yazık ki tutmayacaktır. Yani büyünün tutup tutmasının bazı kuralları vardır. Kurallar yerine getirilirse, aşk büyüsünün yaptığınız kişi üzerinde tesirini kısa sürelerde görmeye başlayabilirsiniz. Peki, aşk büyüsünün tutması için neler gereklidir?

* Aşk büyüsünün tutması için ilk gereklilik işin uzmanı tarafından yapılmasıdır. Bu uzmanlar günümüzde medyum ismiyle anılırlar.

* Büyünün tutabilmesi için bir diğer gereklilik malzemelerdir. Bu malzemelerin olması demek manevi ruhlarla iletişimin kurulabilmesi anlamına gelir.

* Aşk büyüsü yapıldığında, yaptıran kişi buna inanmalıdır. Eğer büyüye karşı inançsızlık söz konusuysa büyü tutmayabilir. 

* Sabırlı olmak, beklemeyi bilmek aşk büyüsünün tutması için gereklidir. Sabırlı olunduğunda zaman içerisinde büyünün tesirlerini nasıl gösterdiği anlaşılabilir. 

Aşk Büyüsü Yaptım Tutmadı

Kardeşlerim, bizler bu tür soruları daima sizlerden alıyoruz. Hocam, aşk büyüsünü 1 aydır yaptım ama hala tutmadı şeklinde geliyor. Kardeşlerim, bunun tek nedeni ehil medyum ile çalışmamış olmanızdır. Ne yazık ki ehil olmayan medyumlar tarafından bu büyü yapılmaya çalışıldığında tutmaz. Tutan aşk büyüsü istiyorsanız, kafanızdan bu konuda şüphe olması istiyorsanız, o zaman size bir önerimiz var. Kardeşlerim sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz medyum hocamızın yaptığı aşk büyülerinin tamamı kısa sürelerde tutuyor. Sizde Türkiye’nin en iyi medyumu ile işlem yaptırabilir, büyünün tuttuğunu kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Aşk Büyüsü Tuttuğunda Tesiri Nasıl Olur?

Aşk büyülerinin türleri ve yapılış şekilleri birbirinden farklıdır. Yukarıda bundan bahsetmiştik. Büyü tutmaya başladığında, bu farklılıklar nedeniyle etkileri de farklı olur. Biz burada sevdiğini kendine aşık etme büyüsü üzerine gittiğimiz için bu büyünün etkilerinden bahsedeceğiz. Kardeşlerim, aşk büyüsünün en belirgin etkisi, sevdiğiniz kişi hemen etki altına almasıdır. Yani büyü yapılan kişi anında size doğru eğilim gösterir. İşte aşk büyüsü yapılıp tuttuktan sonraki süreçte yaşananlar.

* Aşk büyüsü yapılan kişinin hayatında ciddi değişiklikler yaşanmaya başlar. Artık tamamen size odaklanır ve onun kafasında her zaman siz varsınız. En kısa sürede size dönmek için fırsat kollar.

* Büyü yapılan kişi sürekli dalgın bir hale gelir. Etrafını göremez olur. Yalnızlıktan hoşlanmaya başlar. Kendi kendine dertler çıkarmaya başlar. Bu icat ettiği dertler size kavuşmak üzerinedir. 

* Etkili aşk büyüsü yapıldığı zaman sevdiğinizin gözlerinde sizin aşkınız olmaya başlar. Rüyasında sürekli karşısına siz çıkarsınız. Normal düşündüğünde bile her zaman size odaklanır.

Aşk Büyüsü Nasıl Tutar?

Aşk büyüsü nasıl tutar biçiminde soruları cevaplamaya çalışalım, kardeşlerim. Büyü yapıldıktan yaklaşık 1 hafta sonra etkisini göstermeye başlar. Bu süre yapılan büyünün çeşidine göre daha uzun olabilir. Daha sonra sevdiğiniz kişiye manevi varlıklar aracılığıyla çeşitli enerjiler gitmeye başlar. Bu enerjiler sevdiğinizin ilk olarak kalbine daha sonra da aklına hükmetmeye başlar. Büyünün tesiri altına giren sevdiğinizde ilk değişen düşünceler olur. Düşünceleri yavaş yavaş değişir. Bir süreci geçirdikten sonra artık yavaştan size doğru gelmeye başlar. Size yanaştığında sabırlı olun kardeşlerim. Büyünün kendi tesirini tam göstermesini bekleyin. İlk adımın her zaman ondan gelmesi daha doğru olacaktır.

Evde Aşk Büyüsü Yapılırsa Tutar Mı?

Aşk büyüleri gizemli bir tılsımdır. Evde bu büyünün tutup tutmayacağı ise tamamen yapan kişiye bağlıdır. Eğer yapan kişi büyü hakkında araştırma yapmışsa veya büyünün tarifini ehil medyumdan almışsa büyü tutacaktır. Ancak dikkat edilmesi gereken husus, manevi varlıklardır. Onlarla nasıl iletişime geçileceği konusunda araştırma yaptıktan sonra aşk büyüsünü evde yapın. Eğer ehil değilseniz size tavsiyemiz, hemen hocamızla iletişime geçmeniz olacak. Hocamız aracılığıyla yapacağınız aşk büyüleri sorunsuz bir şekilde tutar. Aşk büyüsü nasıl yapılır hakkında bilgiyi medyumlardan alabilirsiniz. 

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsünün yapılış biçimleri hakkında özellikle internet ortamlarında oldukça fazla bilgi vardır. Fakat üzülerek söyleyelim ki bu büyü tariflerinin gerçek aşk büyüsü ile uzaktan yakından alakası yoktur. Eğer bu büyüler gerçek olmuş olsaydı, zaten kimse medyumlara ihtiyaç duymadan büyüsünü kendisi yapardı. Ancak dikkat ederseniz, insanlar büyü yapmak için devamlı ehil medyum arayışında olurlar. Sizde aşk büyüsü yapmaya kararlıysanız, mutlaka ehil bir medyumla iletişime geçmelisiniz. Hocamız, aşk büyüsünün nasıl yapıldığı hakkında gerekli tüm bilgilere sahiptir. 

Aşk Büyüsü Neden Yapılır?

Gizemli ilimler alanında araştırmalar yapmaya başladığınızda, insanları devamlı sevgiye muhtaç varlıklar olduklarını görebilirsiniz. İnsan, sevdiği zaman sevilmek isteyen bir varlıktır. Her ne kadar etrafımızda ‘o beni sevmese de ben onu severim’ diyen kişiler olsa da sizler onların içine bakmalısınız. Onların gerçekten istediği her zaman karşılık bulmaktır. Fakat insanların tamamı böyle bir mutlulukla karşılaşamaz. Sever ancak karşılık bulamaz. Bu durumda kişi bunalıma, sıkıntıya girer. Zaman duracak hale gelir. Tam o durumda devreye giren aşk büyüsüdür. Bu büyü sevdiğiniz kişinin sizi sevmesini, önemsemesini sağlar. 

Aşk Büyüsü Tam Olarak Ne Zaman Tutar?

Aşk büyüsünün normalde etkisini göstermeye başlaması 1 hafta sürer. Ancak bu sürenin etkisini göstermeye başlaması şeklinde olduğu unutulmamalıdır. Büyünün tam olarak tesirli olması ya da etkisini tamamlaması 1-3 ay arası süre alabilir. Yukarıda değindiğimiz gibi bu süreler genellikle yapılan büyüde kullanılan malzemelere, büyünün amacının ne olduğuna göre değişir. Etkili bir aşk büyüsünün etkisini gösterip tutması birkaç hafta sürebilir. Bu süreçlerle ilgili bilgiyi medyum hocamızdan edinebilirsiniz. Medyum hocamızla istediğiniz tüm aşk büyüleri yapabilir ve sonuca kısa sürede ulaşabilirsiniz. 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ