7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Soğan Büyüsü Nedir?

 • Soğan Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
Soğan Büyüsü Nedir?

Soğan büyüsü nedir kime yapılmalıdır şeklinde birçok araştırma yapılmaktadır. Soğan büyüsü genel olarak bir ayırma büyüsü olarak bilinmektedir. Her büyü çeşidinde olduğu gibi, soğan büyüsünde de farklı etkiler söz konusudur. Oldukça etkili bir ayırma büyüsü olarak dikkat çekmektedir. Özellikle, sevgilisinden ya da evli olanlar için eşlerinden ayrılmak isteyenler bu büyüyü yaptırmaktadır.

Bu büyünün yapılmasının nedeni saplantılı olarak adlandırılan çiftler arası ayrılığın kabul edilmemesidir. Eşinden ya da sevgilisinden ayrılma durumunu kabul edemeyen bireyler için yaptırılması öngörülen bir büyüdür. Fakat bazı durumlarda kötü niyetli büyü olarak da yapılabilmektedir. Burada da evli çiftleri birbirinden ayırmak ya da sevgililerin ayrılmasını sağlamak için başka kişiler tarafından yapılmaktadır. Bu da kötü niyetli büyüler arasında yer almaktadır.

Soğan büyüsü ayırma anlamında en etkili büyü çeşitlerinden biri olarak bilinmektedir. Bu nedenle nasıl bir ayırma uygulanacaksa ona göre çeşitlilik arz etmektedir. Farklı yöntemler kullanılarak soğan büyüsü yapılmaktadır. Büyü yapılacak olan kişiye ait bilgilerin de tam olarak bilinmesi gerekmektedir. Medyum hocaya verilecek olan bilgilerin doğru olması dikkat edilmesi gereken konuların başında gelmektedir. Dikkat edilmesi gereken konulardan bir diğeri de büyüyü yapacak olan medyum hocanın ilim sahibi olmasıdır. Soğan büyüsü nedir kime yapılmalıdır şeklinde bir araştırma yapıldığında buna da dikkat edilmelidir.

Soğan Büyüsü Nedir

Soğan Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Soğan büyüsü belirtileri açısından da diğer büyü çeşitlerinden ayrılmaktadır. Her ne kadar kişiler üzerinde farklı etkileri olsa da ortak belirtiler arasında halsizlik ve ani bastıran yorgunluk ortaya çıkmaktadır. Birçok amaç için uygulanabilen soğan büyüsü yapılan işleme göre farklı belirtiler göstermektedir. Soğan büyüsü belirtileri;

 • Ani yaşanan ruhsal değişimler,
 • Uyku kalitesinde meydana gelen düzensizlikler,
 • Yeme bozukluklarının ortaya çıkması. İştahın tamamen kapanması ya da her geçen gün biraz daha azalması,
 • Aşırı oranda hissedilen yorgunluk,
 • Eklem ağrılarının artması ve bu ağrıların sonucunda meydana gelen yakınmalar,
 • Kara büyü olarak adlandırılan şekli ile yapıldığında çevresi ile olan iletişiminin bozulması,
 • Karşısına çıkacak olan insanlardan zarar görmesine sebep olmaktadır.

Büyü yapıldıktan sonrasında ise yapılış amacına göre de iyi niyetli etkileri ortaya çıkmaktadır. Bunlar;

 • Eğer yapılan büyü Bereket sağlaması için yapılmışsa; iş yerindeki bereketin artması ve işlerinin daha önceki dönemlere göre daha da artması sağlanmaktadır.
 • Hane içinde muhabbetin artması için yapılan soğan büyüsü tartışmaların son bulması ve aile bağlarının sağlamlaşmasını sağlamaktadır.
 • Kişiler yaptıkları yatırımlarda başarılı olacağı ve kazançlarının artacağı belirtilmektedir.
 • Daha önce var olan sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulmasını sağlamaktadır.
 • Eğer kişinin farklı bağımlılıkları varsa bunlardan kısa sürede kurtulmaktadır.

Soğan Büyüsü Kime Yapılmalıdır?

Soğan büyüsü nedir kime yapılmalıdır sorusu çok sık aranan sorulardan bir tanesidir. Bireyler üzerine uygulanabilen soğan büyüsü, aynı zamanda hane ya da iş yeri için de uygulanabilmektedir. Birey üzerine yapılan büyü bireyin kendisini etkilerken, hane içine yapılan büyü tüm hane bireylerini etkilemektedir. Yapılan büyünün niteliğine göre olumlu ya da olumsuz etkileri ortaya çıkabilmektedir.

Yapılan büyü ile birlikte kişi üzerindeki etkiler büyünün tutup tutmadığı ile ilgili bilgileri ortaya koymaktadır. Ayırma büyüsü olarak bilinse de iyi niyetli olarak yapıldığında bolluk ve bereketin artması için de yapılabilmektedir. Bu nedenle bu büyünün yapılış amacı çok önemlidir. Yaptırmadan önce mutlaka medyum hocalardan büyü ile ilgili detaylı bilgi alınmalıdır. İşinin ehli hocalar tarafından çeşitli dualar ve tılsımlı sözcükler ile büyü işlemi uygulanmaktadır. Büyünün uygulanmasından sonra kısa sürede de etkisi görülmeye başlayacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ