7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

İntikam Büyüsü Nedir Ve Nasıl Yapılır?

  • İntikam Büyüsü Nedir Ve Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
İntikam Büyüsü Nedir Ve Nasıl Yapılır?

İntikam büyüsü, birinin yaptığı kötülüğü misliyle, hatta daha fazlasıyla karşılık vermek için yapılan tılsımdır. İntikam büyüsünün ne olduğunu, yapıldığında ne gibi sonuçlar verdiğini bu yazımızda bulabilirsiniz. 

İntikam Büyüsü Nedir?

İntikam büyüsü, yapılan kötülüğe karşılık verme tılsımıdır. Kardeşlerim, birisi size zarar vermiş olabilir. Sizi çok fazla sıkıntıya sokmuş olabilir. Hatta, çok ağır büyüler yaparak, canınıza kastetmiş de olabilir. İntikam almak, ona aynı muameleyi yapmak ne kadar doğrudur. Yüce Allah, Kur’anda, insanların birbirlerine merhametle yaklaşmalarını, birbirlerini sevmelerini emretmiştir.

Ancak ne yazık ki duyduklarımız ve gördüklerimiz, bize emirlerin çiğnendiğini gösteriyor. İnsanlar birbirlerine karşı kötülükler yapıyor, büyülerle zarar vermeye çalışıyorlar. Daha farklı şekilde zarar vermeyi de ihmal etmiyorlar. Sevgili kardeşlerim, size yapılan kötülüğü intikam büyüsüyle karşılık vermeniz halinde, sizde aynı konuma geleceksiniz. Unutmayın ki onların hesabı varsa Allah’ında hesabı vardır.

İntikam Büyüsü Neden Yapılır?

İnsanın varoluşuyla birlikte dünyaya yayılan intikam, başkalarına zarar verme düşüncesidir. Başkasının zarar vermesine karşılık verme şeklidir. İntikam almak, dinen helal değildir. İntikam büyüsü birinin yapmış olduğu fenalığa karşılık yapılır. İntikam büyüsü neden yapılır sorusunu şöyle yanıtlayabiliriz kardeşlerim.

– Birinin zarar vermesi, kişinin malına, mülküne, ırzına göz koyması. Büyü yapmış olması.

– Kişiye her türlü kötülüğü yapmış veya yapmaya devam ediyor olması.

Gördüğünüz gibi intikam büyüsünün neden yapıldığı ortada. Ama derdi veren, düşmanı eyleyen Allah’tır. Ona sığınmak ve doğruyu bulmak gerekir. Allah’a sığınırsanız, inşallah en güzel olanıyla karşılaşacaksınız. 

İntikam Büyüsü Etkileri?

İntikam büyüsü, karşıdaki kişinin her halinde saldırı niteliğindedir. Onun çok büyük sıkıntılar çekmesine neden olur. Sorunlar yaşamasına, dertler görmesine, hastalanmasına kadar yol açabilir. İntikam büyüsü etkileri şöyledir kardeşlerim.

– Büyü yapılan kişi, fena durumlarla karşılaşır. Hayatını etkileyebilecek olaylara karışabilir. Sıkıntı ve sorunlar yaşamaya başlar. 

– Uyku uyuyamaz hale gelir. Kabuslar, şeytani varlıklar yakasını bırakmaz. Sorunlar gittikçe büyür. Problemler ortaya çıkar. 

– Denge sorunları, psikolojik bozukluklar yaşar. Kafa karışıklığı en büyük sıkıntı olur.

– Hasta yataklarına düşer. Hastalıkları tedavi edilemeyecek kadar ağır olur. Hastalıktan o kadar nemalanır ki kişi, önünü göremez hale gelir. 

İntikam Büyüsü Yapmak Günah Mıdır?

Kardeşlerim, insan fıtrat olarak yanlış ve doğru yapmaya meyillidir. Kendini kontrol edemeyen insan, daha çok yanlışa yönelir. Sorun çıkarır. Başkalarına zarar vermek onun için sorun olmaz. Siz eğer onun gibi gözü kara olmamayı tercih ederseniz, işte o zaman Allah’ın katında müşerref olursunuz. İntikam büyüsü günah mı sorumuzu sizler için yanıtlamak istiyoruz.

– İslam dinine göre her türlü büyü haramdır. İnsanlara zarar verecek olan intikam için büyü çok sıkıntılı bir durumdur. Başka yollara başvurulmalıdır.

İntikam büyüsü yapmak isteyen kişiler mutlaka bir kez daha durup düşünmelidirler. Sadece Müslüman olduğu için değil, insan olduğu için buna başvurmamalıdır. 

İntikam Büyüsü Yerine Ne Yapılabilir?

Bir insana zarar verildikten sonra, o zararların telafisi asla olmaz. Size yakın veya uzak geçmişte zarar verilmiş olabilir. Bunu kimse sizin kadar anlayamaz. Size her fenalığı yapmış olabilirler. Ceremesini, problemlerini şuanda yaşıyor olabilirsiniz. Ama kardeşlerim, intikam almak her kişinin harcıdır. Er kişi bilir ki zarara zararla karşılık vermek günahtır. 

İntikam büyüsü yapmak yerine, dualar yapılırsa daha iyi olur. Size kötülük veren kişi için ‘Allah’ım sen yücesin. Her şeyi, doğru bilen ve işitensin. Her şey senin izninle olabilir. Bana zarar veren şu (ismini), kulunu, sana havale ediyorum. Sen en iyisini bilensin.’ 

Medyum hocamıza başvurarak, intikam büyüsü yerine dua çalışmalarını öğrenebilirsiniz. Allah yar ve yardımcınız olsun.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ