7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Bağlama Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

  • Bağlama Büyüsü Yapan Medyum Hocalar için yorumlar kapalı
Bağlama Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Yüzyıllardır bilinen bağlama büyüleri günümüzde de sıklıkla yapılmaktadır. Bu büyüler iyi niyetle yapılan uygulamalardır. Ve sevilen kişinin aşkını talep etme amacıyla yapılırlar. Genellikle karşılık bulamayan aşklarda etkileri çok güçlü olur. Ve bu etki bir ömür boyu sürer. Geçmişten günümüze bağlama büyüsü yapan medyum hocalar birçok yönteme başvurmaktadır. Büyü, birçok uygulamayı içermektedir. bağlama büyüsü yapan medyum hocalarYüzyıllardır bilinen bağlama büyüleri günümüzde de sıklıkla yapılmaktadır. Bu büyüler iyi niyetle yapılan uygulamalardır. Ve sevilen kişinin aşkını talep etme amacıyla yapılırlar. Genellikle karşılık bulamayan aşklarda etkileri çok güçlü olur. Ve bu etki bir ömür boyu sürer. Geçmişten günümüze bağlama büyüsü yapan medyum hocalar birçok yönteme başvurmaktadır. Büyü, birçok uygulamayı içermektedir. 

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bir bağlama büyüsünün amacı normal şartlarda karşılıksız kalan bir aşka cevap almaktır. Ancak Birçok farklı amaç için de yapılabilir. Bir kimse platonik olarak bir kara sevdaya düşmüşse, bu durumda bağlama büyüsü yapılabilir. Bununla birlikte heyecanını yitiren aşkları canlandırma amacıyla uygulanabilir. Ayrıca yıkılmak üzere olan yuvaları kurtarmak amacına da hizmet eden bir büyüdür. Evi terk eden eşi eve bağlamak için yapılabilir. Veya aldatan, gözü dışarıda olan eşleri muhabbetle eşine bağlama amacına hizmet eder. 

Bağlama büyüleri, profesyonel uygulamalardır. Ancak bir profesyonel medyum aracılığıyla yapılmaktadır. Aksi halde büyünün etkisi istenildiği gibi olmaz. Veya büyü etkisini hiç göstermez. Bu nedenle bağlama büyüsü yaptırmak isteyenlerin öncelikle bu büyünün özelliklerini bilmesi gerekir. Ve ardından tanınan, güvenilen hocalara başvurmaları icap eder. 

Bağlama Büyülerinin Etkileri Nelerdir?

Çok etkili bir büyü olan bağlama büyüsü, insanlarda hızlı bir etki sağlar. Buna göre büyü yapılan kimse, büyük bir aşk duygusuna sahip olur. Bu kimsenin aşık olduğu kişiye kavuşması şarttır. Aksi durumda yemeden içmeden kesilir. Uyku problemleri, kabus görme gibi durumlar yaşar. Bazen agresif tavırlar, sinirlilik hali hasıl olmaktadır. 

Bahsedilen bu etkiler, kişinin mizacına göre farklılık gösterir. Bazı kimselerde etkiler büyü yapıldığı anda ortaya çıkar. Bazı kimselerde ise etki, birkaç gün sonra kendisini gösterir. Fakat bilinçli bir medyum tarafından yapılmış ise, büyünün etkisini göstermemesi söz konusu değildir. Bu nedenle büyü yaptıranların sabırlı olması istenir. İnançlı olmak ve sabırla beklemek olumlu sonuçlar almaya yardımcıdır.

Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar Hangi Yöntemleri Kullanır?

İyi bir bağlama büyüsü yapan medyum bu işin her detayına hakimdir. Zira bu büyü, birden fazla yöntemi içermektedir. Hangi yöntemin seçileceğine medyum tarafından karar verilir. Bazı durumlar, daha güçlü büyüleri gerektirebilir. Aynı zamanda büyü yapılacak kimsenin mizacının bilinmesi de değer taşır. Agresif, gergin ve zor olarak tanımlanan kimselerde büyü daha yavaş etki eder. Bu sebeple böyle kimselere daha etkili büyülerin yapılması gerekebilir. 

Bağlama büyülerinde çeşitli yöntemler vardır. Bunlardan ilki, hazırlanan büyünün aşık edilmek istenen kimseye yedirilmesi veya içirilmesidir. Bu, mutlak surette daha hızlı etki eden bir yöntemdir. Özellikle tatlı, şekerli malzemelere karıştırılması, etkiyi güçlendirir. Çünkü şeker içeren besinler, insanlar üzerinde pozitif bir etkiye sahiptir. 

Bununla birlikte bağlama büyüleri etkilenmek istenen kimsenin kıyafetlerine de yapılabilir. Kıyafetin üzerine yapılan okumalar, aşkın meydana gelmesinde başarılı sonuçlar doğurur. Fakat bazen bu yöntemlerin hiçbiri kullanılamayabilir. Özellikle platonik aşklarda kişiyle direk temas mümkün olmadığından farklı yöntemlere başvurulması gerekir. 

Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar Vefk Hazırlar Mı?

Bağlama büyüsü yapılırken en yaygın olan yöntem vefk hazırlama yöntemidir. Vefk olarak adlandırılan uygulamalar, aslında birer tılsımdır. Tılsımın hazırlanması için medyum tarafından bazı bilgilerin edinilmesi gerekir. Etkilenmek istenen kimsenin adı, anne adı ve doğum tarihi en önemli bilgilerdir. Elde edilen bilgiler, medyum tarafından vefki şerif hazırlamak için kullanılacaktır. Bunların bir tılsıma dönüştürülmesi, zahmetli ve mutlak surette bilgiyi gerektiren bir iştir. 

Arap alfabesinde her harfin sayı olarak bir karşılığı vardır. Vefk hazırlamada ismin karşılığı olan sayılar, belli bir sistemde kağıda yazılır. Kare kutucukların içine yazılan bu sayıların bir düzeni vardır. Aynı zamanda büyü yapan hoca yazma sırasında bazı okumaları gerçekleştirmelidir. 

Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar Hangi Malzemelere İhtiyaç Duyar?

Başarılı bir bağlama büyüsü, bazı özel malzemelerin kullanımına da bağlıdır. Örneğin bir vefk hazırlanacak ise, yazım işlemi sıradan malzemelerle yapılmaz. Evrende her şeyin bir enerjisi vardır. Bu enerji, yaşamın dengesidir. Bazı şeyleri normalin dışına çevirmek için bu enerjilerden yardım almak gerekebilir. Bu bilgilerden yola çıkan medyumlar bağlama büyüsünde bazı maddelerin pozitif enerjisine başvurur. 

Gül yağı, misk, safran, amber gibi maddeler mükemmel derecede pozitif enerjiye sahiptir. Bu maddeler özellikle aşkın hasıl olması konusunda etkilidir. Eğer bağlama büyüsü yapan medyum hoca vefk hazırlarken safran mürekkebi kullanırsa, büyünün etkisi artar. Safran mürekkebine gül suyu karıştırılabilir.

Okuma esnasında misk, amber gibi tütsülerin yakılması da ortama pozitif bir enerji getirmektedir. Fakat bunların hiçbirisi tek başına etkili değildir. Büyüler, sistemli ve bilinçli olarak yapılması gereken uygulamalardır. Bunların etkili olmasında hocanın gücü çok önemlidir. 

Hangi Hocalar Bağlama Büyüsü Yapabilir?

Bağlama büyüsü konusunda etkili bir medyum bazı psişik güçler sahibidir. Doğa üstü olarak tabir edilen bu güçler, herkeste bulunmayan özel yeteneklerdir. Bu hocalar duru işiti, duru görü gibi yetenekleri taşırlar. Yani bir olay gerçekleşmeden önce bunları görme, duyma yeteneğine sahiptirler. Aynı zamanda zihin okuma, zihinler arası iletişim kurma güçlerini taşırlar. Hocaların sahip olduğu bu yetenekler, onlara doğuştan bahşedilir. Bu tür yetenekler genellikle sonradan kazanılmaz. Veya çeşitli olayların neticesi olarak kişiye ileri yaşlarında verilen yeteneklerdir. 

İyi bir bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler, mutlaka bu yeteneklere sahip hocalara başvurmalıdır. Başarılı bir medyum, kendisinde var olan yetenekleri, öğrendiği bilgilerle geliştiren kimsedir. Medyumlar uzun bir eğitim sürecinden geçerler. Bu süreçte havas ilmi olarak adlandırılan gizli ilimleri öğrenirler. Söz konusu gizli ilimler medyumlara genellikle deneyimli başka bir medyum tarafından öğretilir. Bu bilgiler oldukça karmaşık ve geniştir. Öğrenilmesi kimi zaman yıllarca sürer. Yaptırılan bir bağlama büyüsünden olumlu sonuç almak adına mutlaka ehil medyumlara başvurulmalıdır. 

Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar Nelere Dikkat Eder?

Etkili bir bağlama büyüsü için hocanın birtakım kurallara dikkat etmesi gerekir. Bu kuralların başında talebin iyi anlaşılması gelmektedir. Büyü yaptırmak isteyen kimseler, farklı taleplerle hocalara başvurur. Ve her talebin altında da farklı bir konu yatmaktadır.

Örneğin bir eş, eşinin soğuk davranmasından şikayetçi ise, bunun altında başka bir büyü olabilir. Soğuk davranan eşe, kötü niyetli bir büyü yaptırılmışsa, öncelikle o büyüyü çözmek gerekir. Bu büyü çözülmeden yapılacak bir bağlama büyüsü etkili olmaz. Üstelik daha başka sorunlara yol açabilir. Bir deneyimli medyum tüm bu durumları göz önüne almalıdır. 

Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar Büyüyü Hangi Vakitlerde Yapmalıdır?

Bağlama büyüsü yapılırken önemli bir detay da uygulamanın saatidir. Eğer uygun olmayan bir saatte büyü yapılırsa, etkili olmama riski vardır. Büyülerin en etkili olduğu saatler gece saatleridir. Hatta geceden sabah vaktine doğru ilerleyen geç saatler daha etkilidir. Bu saatler herkesin dünyadan el etek çektiği vakitlerdir. Büyük bir kimsenin uykuda olduğu bu saatler, okumalar için son derece idealdir. 

Büyünün etkili olabilmesi için talepte bulunan kimsenin uğurlu gün ve saatleri de hesaplanmalıdır. Her doğan kimsenin, bir hayırlı saati ve günü vardır. Büyü talebinde bulunan kimsenin bu hayırlı vakitlerinin hesaplanması, büyünün doğru vakitte yapılmasını sağlar. 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ