7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kısmet Bağlılığı Nedir?

  • Kısmet Bağlılığı Nedir? için yorumlar kapalı
Kısmet Bağlılığı Nedir?

Toplum içinde bazı insanlar iş ve aile hayatlarında kısmetsizlikten yakınırlar. Bunu kısmet bağlılığı veya kısmet kapalılığına bağlayan insanlar, kısmetlerinin açılması için medyumlara başvuruyorlar. Büyü ve dua yardımlarıyla işlerinin açılması, mutlu evlilikler kurma amacını güdüyorlar.

Kısmet Bağlılığı Nedir?

Maddi veya manevi olarak bir insanın işlerinin rast gitmemesi kısmet bağlılığı olarak açıklanabilir. Genellikle evlenme çağı gelip de geçmeye başlayan insanlar için bu tabir kullanılır. Bir türlü aradığı “kısmeti” bulamayan insanlar “kısmetim kapalı” cümlesini yineliyorlar.

Bir kişinin kısmetinin bağlı olması demek; aşk ve evlilik konularında olumlu adım atamaması anlamına gelmektedir.

Kısmet Bağlılığının Sebepleri?

Kısmet bağlılığı, insanın manevi dünyasına etki eder. Kısmeti kapalı kişinin, evlenilecek kişi olarak görülmesini engelleyen manevi bir engeldir. Kısmet bağlılığının birçok sebebi olabilir.

Nazar, büyü, beddua, evrene gönderilen negatif mesajlar kısmet bağlılığının sebepleri olarak gösterilebilir. Bunlar arasında nazar ve büyü en etkili kısmet bağlılığı olarak öne çıkıyorlar. Böyle bir durumdan şüphelendiğinizde vakit kaybetmeden güvenilir ve gerçek medyum arayışına girmelisiniz.

Kısmet Kapama Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Büyünün etkin olarak kullanıldığı toplum içinde kısmet kapama büyüsü olasılığının göz ardı edilmemesi gerekiyor. Böyle bir durumdan şüphelendiğinde havas ve hüddam ilimlerine vakıf güvenilir medyum yardımı alınması gerekiyor.

– Eş, nişanlı veya sevgili ile herhangi bir neden yokken ilişkinin bozulması,

– Özgüven azalması,

– Karşı cinsle ikili iletişim kurmada zorluk,

– Başarılı bir iş hayatının sebepsiz yere tersine dönmesi,

– Düzenli olarak çalışan bir işletmenin aniden kazancının düşmesi, işlerin kötüye gitmesi gibi durumlar kısmet kapama büyüsünün işaretleridir.

Kısmet Bağlılığı Nasıl Çözülür?

Bahtsızlıktan ve kısmetsizlikten yakınanlar kısmet bağlılığı nasıl çözülür arayışı içine giriyorlar. Kısmet bağlılığının tek bir nedeni olmadığı gibi, çözümünün de farklı yolları bulunuyor. Buna göre;

  • Nazardan dolayı kısmetinizin kapalı olduğunu düşünüyorsanız, nazar duaları okuyabilirsiniz. Duaların yeterli olmadığını hissederseniz güvenilir medyumlara başvurarak, onlardan yardım alabilirsiniz.
  • Bedduadan dolayı kısmetinizin kapalıysa, beddua edeni bulup, helalleşmeniz gerekiyor.
  • Cin musallatı gibi durumlarda mutlaka işinin ehli bir medyuma gitmeniz gerekiyor.
  • Büyü nedeniyle kısmetiniz kapalıysa, aynı şekilde ilim ehli bir medyuma başvurmalısınız.

Kısmet Bağlılığında Okunacak Dualar

Kısmetinin kapalılığından şikâyetçi olanlar her ne kadar medyumlardan yardım alsalar da onların tavsiye ettiği duaları mutlaka okumaları gerekiyor. Nazara, büyüye, cin şerrine ve musallatına karşı okunacak etkili dualar bulunuyor.

Esmaül Hüsna okumak, kısmet bağlılığını çözmede etkilidir. Her gün sabah namazını müteakiben 489 defa Ya Fettah zikrini, Cuma ezanı vaktinde de 1062 kez Ya Ba’is zikrini çekebilirsiniz.

Her gece yatsı namazından sonra; El-azim esması 7, Er-rahman esması 7, El- batın esması 10, El- hekim esması 10 ve El- vedud esmasını 10 kere okuyabilirsiniz.

Namazlardan sonra, sabah gün doğmadan veya gece yarısı Taha suresi 25-28 arası ayetleri okuyabilirsiniz.

Kısmet Açma Duası

Kısmet bağlılığı durumunda da niyetler ve istekler mutlaka Allah’a yönelik olmalı ve sadece O’ndan istenmelidir. Duaların kabul olduğu saatlerde, huşu ve sadece Allah’tan isteyerek “La havle vela kuvvete illa billahi-l Aliyyi-l Azim. Allahümme inni es-selüke ya Kadimü ya Daimü. Ya Vitru ya Ehadü ya Samedü. Ya Hayyu ya Kayyum ya ze’l-Celali ve’l-ikram. Fein tevellev fekul hasbiyallahü la ilahe illa hu. Aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbü’l-Arşi’l-Azim.” Duasını okuyabilirsiniz.

Kısmet açma duası nı her gün sabah namazını kıldıktan sonra yönünüzü kıbleden çevirmeden 100 defa okuyabilirsiniz. Duanın sonunda da kendi dilinizce Allah’tan niyaz ve yardımda bulunabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ