7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Erkeği Kendine Aşık Etme Duası

  • Erkeği Kendine Aşık Etme Duası için yorumlar kapalı
Erkeği Kendine Aşık Etme Duası

Sevgili gönül dostları. İnsanların aşık olmalarında asla sakınca yoktur. Bu insanı bir duygudur. Lakin, başkasının erkeğine aşık olmak ve onun için dua okumak günahtır. Dua yakarış olduğu için ancak eşinize veya sevdiğiniz bekar erkeğe yapabilirsiniz. Burada erkeği kendine aşık etme duası nasıl yapılır onu öğreneceğiz. Buyurun, soframıza.

Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Nedir?

Dua, Allah’ın ihsanlarından istemektir. Ona yakarmak ve yalvarmaktır. Duanın makbulü Allah’ın rızasının olduğudur. Başkasının malına, erkeğine, eşine sahip olmak için dua yapılmaz. Erkeği kendine aşık etme duası yapılışı bekar kişiye ya da eşinize yapabilirsiniz.

Duayı burada Türkçe olarak sizlerle paylaşacağım. Yaptığınız duayı abdest alarak yapmanız hikmetini artıracaktır inşallah. Muhabbete davet etmesi dileğiyle.

Erkeği Aşık Etmek İçin Etkili Dua

Sevdiğiniz erkeği kendinize aşık etmek istiyorsanız, bu dua sizin için şifa olacaktır inşallah. Duayı Türkçe şeklinde paylaşacağız. Sabah, öğlen, ikindi, akşam ve yatsı vakitlerinde duayı okumanız gerekecek. Abdest alıp namaz kıldıktan sonra etmeniz daha hayırlı olacaktır kardeşlerim. İşte o tesiri güzel duamız.

‘Ey her şeyi, doğrusuyla, güzeliyle, mükemmeliyle yaratan Rabbim. Ancak senden istenir. Ancak senden beklenir. Sen en iyi bilen ve işitensin. O yolunu beklediğim erkeği, hayırlısı ise bana nasip et. Sen her şeyin en doğrusunu bilensin. Amin.’ (Aşık duası)

Duamızı her vakit en az 3 kez okumalıyız kardeşlerim. Bunu 1 hafta boyunca tekrar edersek, hayırlısı ile erkeği kendimize aşık edebiliriz.

Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Etkileri

Daha önce belirtmiştik kardeşlerim. Dua istemektir, yalvarmak ve yakarmaktır. Onu yaparken mutlaka hazır olmalısınız. Allah’ın huzurunda onu istediğinizi unutmamalısınız. Yapacağınız dua sevdiğiniz erkeğin kalbine hitap edecektir. İstikametini Allah’ın izniyle size doğru yöneltecektir. Erkeği aşık etme duası etkileri şöyledir kardeşlerim.

  • Onun gözünde çok güzel bir yere gelirsiniz. Size her bakışının ilahi bir aşka yöneldiğini görebilirsiniz.
  • Karşınızdaki kişi eşiniz ise size daha sevgiyle yaklaşıp saygı duyacaktır. Sizi Allah’ın ona lütfü olarak görecek ve bu şekilde davranacaktır.
  • Sevdiğiniz erkek, size helal gözlerle bakacaktır. Evlenme gözüyle, ciddiyetle size yaklaşacaktır.

Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Ne İşe Yarar?

Değerli kardeşlerim, erkeği kendine aşık etme duası ne işe yarar dediğinizi duyuyorum. Bu dua şifadır. Aslında onu yaptığınız zaman erkeğinizin size nasip olmasını dilerseniz. Allah, samimiyetinizi görerek kabul edecektir inşallah.

  • Bu dua, erkeği elde etmek için yapılmaz. Onun kalbinin size yönelmesi adına yapılır.
  • Yapacağınız dua şifadır. Sevdiğiniz erkeğin sizin kalbinizle şifa bulmasına yardımcı olur. 

Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Nasıl Yapılmalı?

Değerli Müslüman kardeşlerim. Duayı yapma şartları yoktur. Lakin dua yapılırken belli kurallara uymak, faziletini artıracaktır. Erkeği aşık etme duası nasıl yapılmalı derseniz, manevi anlamda kendinizi temizlemeniz gerekecek.

Kardeşlerim, duayı Allah’tan istemeden önce, abdest almanız, namazınızı kılmanız, onun daha hayırlı olmasına sebep olacaktır. Duayı her namaz vaktinde, 3 defa olacak şekilde yapabilirsiniz. 

Duanın Faziletleri Nelerdir?

Sevgili kardeşlerim, erkeği kendinize aşık etmek için yapacağınız duanın çok sayıda fazileti vardır. İlk fazileti, Allah’a yakarıştır. Doğrusu sevdiğiniz erkeği dua yoluyla istemeniz, diğer yolların hepsinden daha hayırlıdır. Sizde bu duayı ederek, sevdiğinizi Allah’ın huzurunda istersiniz.

Dua, Allah’ın biz insanlara, ondan istememiz için verdiği bir yoldur. Biz ancak dualarla Allah’tan isteyebiliriz. Ona dertlerimizi dile geliriz. Huzurun başlangıcı olan dualarınızın, Allah’ın izni ve inayetiyle kabul olması dileğiyle. Her attığınız adım, her gittiğiniz yer dua ile dolar inşallah. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ