7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşk Büyüsü Dua

  • Aşk Büyüsü Dua için yorumlar kapalı
Aşk Büyüsü Dua

Sevdiğine kavuşmak isteyen kişilerin başvurduğu yöntemlerden biri aşk büyüsü dua olmaktadır. Bu duaların okunması neticesinde sevilen kişiye kavuşmak ve bir ömür boyu mutlu olmak amaçlanmaktadır. Aşk büyüsü için okunacak belli başlı dualar vardır. Bu duaların okunuşu oldukça basit olup uygulanması da bir o kadar kolaydır.

Büyü yaptırmak çok önemli bir iştir. Yapılmasında uygulanan yöntemler ve okunan dualar büyünün tutmasında çok önemli bir yere sahiptir. Kişi tek başına evde yapabileceği gibi birinden de yardım alabilir. Kişinin büyü için yardım alacağı ki medyum olmalıdır. Yalnız burada da dikkat edilmesi gereken bir husus vardır. Her medyum iyi olacak diye bir kaide yoktur. Alanında uzmanlaşmış bir medyumu bulmak gerekir. Aşk büyüsü için dua okumak böylece daha etkili olabilir.

Aşk Büyüsü Dua Nedir?

Aşk, insanın hayatı boyunca başına gelebilecek en güzel duyguların başında gelmektedir. Hiçbir insan yoktur ki aşk duygusunu tatmasın. İşte insan hayatı için bu kadar önemli olan bir duygunun da insanın hayatına yer etmesi istenir. Sevilen kişinin kendisine gelmesi ve bir hayat boyunca birlikte yaşanması arzulanır. İşte burada devreye giren de aşk büyüsü olmaktadır. Büyü esnasında okunan dualar da aşk büyüsü dua olarak bilinmektedir.

Aşk büyüsü dualarının neler olduğu, hangi etkilere sahip olduğunu bu yazımızda sizler ile paylaşacağız. Bu duaların nasıl okunması gerektiğini de ayrıca anlatacağız. Aşağıdaki yazımızda bu konuya dair bilgi bulabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Dua

Necm Suresi ile Kendine Aşık Etme

Aşk büyüsü için okuncak dualar farklılık göstermektedir. Bunlardan biri de Necm Suresi olarak karşımıza çıkar. Bu sure 62 ayettir. Surenin tamamına erişmeniz mümkündür. Biz bu yazımızda ilk 10 ayetine yer vereceğiz.

Necm Suresi ilk 10 ayet:

Ven necmi iza heva. Ma dalle sahıbukum ve ma ğava. Ve ma yentıku anil heva. İn huve illa vahyuy yuha. Allemehu şedidul kuva. Zu mirrah festeva. Ve huve bil ufukıl a’la. Summe dena fe tedella. Fe kane kabe kavseyni ev edna. Fe evha ila abdihi ma evha.

Bu surenin okunması için kişinin öncelikle abdest alması gerekir. Ardından Kıble tarafına dönmesi gerekir. Tamamı 62 ayet olan bu surenin okunma sayısı yoktur. Ne kadar çok okunursa o kadar etkili olacaktır. Aşk büyüsü için okunacak dualardan biri olan bu surenin etkisi oldukça kısa süre içerisinde görülmektedir.

Kesin Tutan Aşk Duası: İnşirah Suresi

İnşirah Suresi, Kur’an-ı Kerim’de yer alan en önemli surelerden biridir. Bu dua ile kalpler ferahlamaktadır. Ayrıca iyi bir aşk büyüsü duası olarak bilinmektedir. Aşk büyüsü dua okumak isteyenler için bu surenin okunuşu:

İnşirah Suresi Okunuşu:

Elem neşrah leke sadrek. Ve vada’na ‘anke vizreke. Elleziy enkada zahreke. Ve refa’na leke zikreke. Feinne me’al’usri yüsren. İnne me’al’usri yüsren. Feiza ferağte fensab. Ve ila rabbike ferğab.

Türkçe Anlamı:

Senin için bağrını açmadık mı? İndirmedik mi senden o yükünü? O sırtında gıcırdamakta olan (ve bu şekilde sana eziyet veren) yükünü? Senin şanını yüceltmedik mi? Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var. Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var! O halde boş kaldığında yine kalk yorul! Ve ancak Rabbinden ümit et, hep O’na doğrul!

Aşk büyüsü dua arayanlar için yukarıda paylaştığımız dualar oldukça etkilidir. Bu sureleri okumak için öncelikle kalptan inanmak gerekir. İnançlı bir şekilde okunması ve abdestli olunması, duaların kabulü için en önemli şartlardır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ