7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

En İyi Medyum Kim?

  • En İyi Medyum Kim? için yorumlar kapalı
En İyi Medyum Kim?

Medyum, büyü alemiyle insanlar arasında köpür vazifesi gören kişilere denir. Kardeşlerim, bizler burada en iyi medyum kim nasıl büyü yapar, şeklinde kafanıza takılanları açıklamaya çalışacağız. Yazımızı okuduktan sonra, büyü bozma ve yapma işleminiz için doğru medyumla çalışma imkanı bulabileceksiniz. 

Medyum Kimdir?

Gerçek medyum hoca, manevi alemlerle, maddi dünyanın insanının buluşturan kişilere denir. Bir nevi maddiyatla maneviyat kapılarında vazife gören kişilere denir. Halk arasında üfürükçü, şifacı olarak tanımlansa da asıl görev alanı kesinlikle bunlar değildir.

Çünkü gerçek medyumlar, aslında maneviyatı bilim ve ilim yoluyla gerçekleştiren kişilerdir. İnsan beyninin ulaşamadığı sınırlara, doğuştan gelen yetenekleri ve sonradan elde ettikleri havas ilmiyle ulaşan kişilerdir. Medyum kim sorumuzu böyle cevaplandırabiliriz.

Sevgili kardeşlerim, insanlar, yani bizler ilk oluştuğumuz bin yıllar öncesinden bu yana, dünya dışına ilgi gösteririz. Son yüz yıllarda yapılan keşifler, dünyamızın sayıları trilyonlarla ifade edilemeyecek kadar gezegen arasında sıkışıp kaldığı gerçeğini ortay çıkardır.

Bizler her ne kadar kendi oluşturduğumuz dünyanın maddi yönlerine eğilmiş olsak da gerçeklerden yüzümüzü asla çeviremeyiz. Çünkü ortada çok büyük sırlar vardır. Kozmolojik açıdan bu sırlara ulaşmak şuan ki imkanlarla mümkün olamayabilir. Lakin buraya açılacak manevi kapılar, enerjiyle temas edebilme imkanını doğurur.

Aslında konumuzun başlığı olan medyumlar, sırlara manevi boyutlarla ulaşan kişiler şeklinde tanımlanmalıdır. Burada tabi ki medyumun kim olduğunu, ne iş yaptığına değineceğiz. Lakin, öncelikli odak noktamız, en iyi medyumların kimler olduğunu bilmektir.

En İyi Medyum Kimdir?

Dünyada büyü alemiyle uğraşan sayısız insan vardır. Kimileri sadece meraktan birkaç noktayla temas kurmak isterken, kimileri direkt olarak konunun içerisine girer. Asıl olan bu işte gerçekten yetenek sahibi olmak ve içten gelen istektir. Bu özelliklere sahip kişilere en iyi medyum denilir. Yani kardeşlerim, medyum kimdir sorusunu bu şekilde açıklamak mümkün.

Medyum hocaları seçerken dikkat etmemiz gereken bazı durumlar bu yüzden vardır. Çünkü herkes yaptığı işi hakkıyla yerine getiremez. Kimisi sadece ticari olarak onunla ilgilenebilir. Size istediğiniz sonucu vermeyebilir. Bizde mağdur olmamanız için dikkat etmeniz gerekenler hakkında bir çalışma yaptık buyurun kardeşlerim.

  • Medyum hoca, her şeyden öte ilmin sahibidir. İlimle yatıp kalkan kişidir. Aslında o bir görevlidir. Doğuştan sahip olduğu yetenekler, onun insanlara yardım etmesini sağlar.
  • En iyi medyum, resmi olarak çalışır. Gizli işler yapmaz, kendisiniz büyük göstermeye kalkışmaz. Yaptıklarıyla büyür veya küçülür. İnsanlara ne kadar yardımcı olabildiğinin önemi daha büyüktür.
  • En iyi medyum sohbeti ve muhabbet manasında ileri gelen kişidir. Elde ettiği ilim onun insanlarla iyi ilişki kurabilmesine olanak tanır. Alçak gönüllü olur. 
  • Dertleri dinleyen kişidir. Siz yüz yüze görüşmek isterseniz, kabul eder. Sadece telefonlarla, gizlice işlem yapmaz.

En iyi medyumlar bu saydığımız tüm özelliklere sahiptirler. Bunların haricinde sahip olmaları gereken özellikler vardır. Bunu siz kendiniz onu gördüğünüzde, hissi olarak farkına varabilirsiniz.

Medyum Ne İş Yapar?

Sevgili kardeşlerim, demir ustaları, odun kıranlar, bahçıvanlık yapanlar, yazanlar, çizenler. Her birisinin kendisine has çalışma alanı vardır. Medyumluk elbette bir meslektir. Lakin, cisimsel olarak bakılamayacak kadar, manevi alem pencereleriyle bağıntılı olan bir meslektir.

Yani onu sadece gelir getiren meslek olarak itham etmek yanlış olur. Medyumlar insanlara yardımcı olmak adına, iş yapan kişilerdir. Bu yardım genellikle büyü yapma ve büyü bozma şeklinde gerçekleşir. 

 * Örneğin, birisine size aşık olması için büyü yapmak amacınız var. Kendiniz havas ilmi sahibi olmadığınız için başvurmanız gereken yer, medyum hocalardır. Medyum hocalar yapacakları çalışmayla sizlere bu anlamda yardımcı olurlar. 

 * Size veya yakınlarınıza büyü yapıldığı şüphesi içerisindesiniz. Eğer havas ilmine vakıf değilseniz, büyü yapılıp yapılmadığını, kimler tarafından yapıldığını asla öğrenemezsiniz. Sadece varsayımlarınız olur. Onunla bir yere ulaşmanız mümkün olmaz. Medyum hocalar, büyü yapılıp yapılmadığıyla ilgili çalışma yaparlar. Akabinde büyünün bozulması istenirse bununla ilgili geniş çağlı çalışmaları vardır.

Medyum ne iş yapar sorularının cevabı bunlar kardeşlerim. Medyum, manevi aleme açılan pencerenin açılıp kapanması için anahtar görevi görürler. Bunu yetenekleri, ilimleriyle yapabilirler. Dolayısıyla doğru ve en iyi medyum ilmi yönden en zengin olanlarıdır. 

Medyum Hoca Arayanlar

Büyü yapan medyumlar veya bozanlar en çok medyum konularında araştırma yaparlar. Aslında bu büyülerle ilgili olan kişilerin ne kadar araştırmacı olduklarını gösterir. Çünkü gerçekten büyüde en önemli şey medyum hocadır. Sevgili kardeşlerim, bir inşaat mimarsız olmadığı gibi mühendissiz de olmaz.

Eğer onlar olmazsa, ortaya çıkacak binanın şekli, yapısı oldukça farklı olur.

Hatta belki hemen yıkılabilir. Dolayısıyla icra edenler kadar, işin uygulama kısmına girmesini sağlayanların önemi büyüktür. Sevgili kardeşlerim, medyum hoca arıyorum, bana en iyisi lazım diye sorarsanız, size önerimiz var.

Dünyada en çok tanınan medyumlar arasında olan hocamız, gizli ilimlerin ustasıdır. Kendisi bugüne kadar çok sayıda insana yardımcı olmanın yanında, pek çok kişiye ilham olmuştur. Yardımcı olmak konusunda her zaman insanı önde tutan hocamızla sizde doğru bir çalışma yapabilirsiniz. İster büyü yapma, ister tılsım bozdurma işleminiz için kendisiyle hemen görüşme imkanına sahipsiniz. 

Büyü Yapmak İstiyorum

Büyü, geçmişten bu yana ilgiyle baktığımız bir gizli tüneldir. Ona gösterdiğimiz ilgi aslında bizlere sırlı kapıların açılmasını sağlar. Düşünün ki sevdiğimiz birisine normal yollardan asla erişemiyoruz. Ona ne fayda sağlarsak sağlayalım, ilgisini çekemiyoruz.

Fakat büyü yaptığımızda, düşüncelerini değiştirebiliyor, ilgisini kendi üzerimize çekebiliyoruz. İşte bu yüzden büyüler gizli tünel gibidirler. İçlerine girdiğiniz zaman, nelerle karşılaşacağınız genellikle sürpriz olur. Bu sürprizlerin diğerlerinden farkı sonlarının bilinmesidir. 

Medyum ne yapar konusunda aslında büyüyle ilgili olduklarını açıklamıştık. Burada büyü yapmak istiyorum diyen kardeşlerimizin medyumlara başvurması gerektiğiniz uzun uzun anlatmayacağız. Dahası büyü yapmak isteyen kardeşlerimizin, neden tılsım yapmaları gerektiğini anlatmaya çalışacağız.

  • Dünya gözüyle görmek istediğiniz, hayatınızda en çok istediğiniz bir dileğiniz var. Ancak kısmet kapalılığı diyin, ne diyorsanız siz bilirsiniz, bu bir türlü gerçekleşmiyor. Büyüler bu anlamda sizlere yol açan yardımcı görevi görürler. 
  • Aşkınıza ulaşabilmek için büyüler başvurabileceğiniz noktadır. Ona başvurarak, aşkınızı perçinleyebilir, kendinizi onunla birlik haline getirebilirsiniz. 
  • Kocanız sizi aldatıyor veya ilgi göstermiyor. Aynı şekilde karınız sizinle ilgili değil, bu doğrultuda büyü sizin için önemli bir çare kaynağıdır.

Büyü yapmak istiyorum diyenler, amacınız ne olursa olsun medyum hocamıza iletmeniz durumunda, derdinize çare bulabilirsiniz. 

Büyü Bozmak İstiyorum

Size ya da yakınlarınıza birisi büyü mü yaptı? O halde yapmanız gereken büyü bozmak olacak. Büyü bozmak istiyorsanız, gerçek medyumlar ile çalışmanız gerekiyor. Size yardımcı olabilecek bu doğru medyumlar, ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde karşılayabilirler. Sizde büyü bozmak istiyorum, medyum arıyorum diyorsanız, medyum hocamıza başvurabilirsiniz.

En İyi Hoca

Dünyada büyülerle uğraşan insan sayısının fazla olduğunu belirtmiştik. Yine hakkıyla bu işi yapanların az olduğunu belirtmiştik. Değerli kardeşlerim, en iyi hoca kim diye sorarsanız, sizlere tek çözüm yolunun, medyum hocamız olduğunu söyleyebiliriz. Hatta ısrarla bunu söyleyebiliriz. Çünkü amacımız sizin büyüler konusunda en iyi sonucu almanızdır. 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ