7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kısmet Açma Vefkleri Nasıl Yapılır?

  • Kısmet Açma Vefkleri Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Kısmet Açma Vefkleri Nasıl Yapılır?

İşlerin yolunda gitmemesi, evlenememe gibi nedenler, kısmetle alakalıdır. Kısmetin kapalı olması nedeniyle insanlar, çeşitli yollara başvururlar. Bugün sizlere kısmet açma vefkleri ne için yapılır vefklerin etkiler tam olarak neler, onları aktarmaya çalışacağız. Yazıyı sonuna kadar okuyarak feyiz alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kısmet Açma Vefkleri Nedir?

İnsan iradesinin dışında, hayatından bazen sorunlu dönemler yaşanabilir. Kimi insan, işinde kimisi manevi hayatında kısmet kapalılığıyla karşılaşır. Yapılan işler ters gider, evlenmek istenince bir türlü uygun adaylar bulunamaz.

İnsanların hayatının bir parçası haline gelen bu durum, kısmet açma vefkleri ile çözümleniyor. İşlemleri yapan uzman medyumlar, bu konuda başvurulan yer alıyor. Gelin, kısmet açma vefkleri nedir altını biraz doldurmaya çalışalım. 

Vefk, tesirli dualar manasını taşır. Yani belirli kurallara göre yazılan dualara vefk denilir. Kurallar dediğimiz, ebced hesabına göre işlenir. İçerikte kozmolojik, geometrik bilgiler yer alır. Yazılan vefklerin tamamı kişiye özeldir. Yani bir vefk sadece şahıs adına yapılabilir. Kısmet açma vefki ise kişinin dünya yaşamının daha iyi hale gelmesi için uzmanları tarafından yapılan işlemlerdir.

Vefk işlemiyle, insanın kapalı olan kapıları açılmaya çalışılır. Kullanılan yöntem basit değildir. Basit algılanabilir, ancak içeriğinde dediğimiz gibi kozmoloji, astroloji ve geometri bilimleri girer. Hulasa, içerikte büyü ilminin yer aldığını belirtelim. Dolayısıyla kısmet açma vefki yapacak olan kişinin havas ilmi sahibi olması şarttır. Dilerseniz, kısmet açma vefkleri nasıl yapılır bir de ona bakalım.

Kısmet Açma Vefkleri Neden Yapılır?

Sevgili kardeşlerim, bazı insanlar kör talihlidir. Ne yaparlarsa yapsınlar, hiçbir işleri rast gitmez. Bunu inkar etmemek için öncelikle, kör talihli olmak gerekir. Kör talih, şansızlık değildir. Söz konusu talih, işlerin ters gitmesi anlamına gelir. Kısmet açma vefkleri kör talihin yoluna girmesine, kısmet kapılarının açılmasına sebep olur. Yapılma nedeni, kısmetin açılmasıdır. İsterseniz daha açıklayıcı olması için örneklerden yararlanalım.

 * Hiçbir işi rast gitmeyen bir insan düşünün kardeşlerim. Ticaretle uğraşıyor, batıyor. Minik dükkan açıyor, sorunlar yaşıyor. İş arıyor, yıllarca bulamıyor. Evlenmek istiyor ama cazibesi yok veya sebepsiz engellere takılıyor. 

 * Birde şöyle bir kişiyi düşünelim kardeşlerim. Kişinin normalde her işi yolunda gidiyor. Çabasına bağlı olarak kısmetini kazanabiliyor. Evlilikte şansı gayet iyi gidiyor. Ama bir dönem geliyor ki işlerin tümü tepetaklak oluyor. 

 * İki örnekte de insanlar, sıkıntılar yaşıyorlar. Birincisinde sorun genelken, ikincisinde sonrada gelişen durum söz konusu. Kısmet açma vefki işte bu kişilerin, talihinin yoluna girmesi için yapılıyor. Kısmetinin kapalı olduğunu düşünen herkes vefk işlemine başvurabiliyor. 

Kısmet açma vefki yapıldıktan sonra, kişinin işleri yoluna giriyor. Artık işler daha iyi, hayatı mutlu olabileceği hale geliyor. Kısmet açma vefkleri neden yapılır sorumuza böylece yanıt verdik. Kısmetinizin kapalı olduğunu düşünüyorsanız, mutlaka uzman medyumlarla görüşmelisiniz. Gideceğiniz medyumu nasıl seçeceğiniz ile ilgili bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. 

Kısmet Açma Vefki Etkisi

Bazen hayatımız istediğimiz gibi yolunda gitmez. Ellerimiz nereye sarılırsa, orası sorunlar yaşar. Biz keyif alamadığımız gibi etrafımız mutsuz oluşumuzdan zarar görür. Evet kardeşlerim, kişinin kısmeti açık değilse, mutsuz da olur keyfi de kaçar.

Sadece bununla kalmaz, etrafına negatif enerji saçar. Kısmet açma vefkleri, bu bakımda kişinin keyfini yerine getiren uygulamalar arasında yer alır. Yapıldıktan sonraki etkileriyle, mutlu eder. İşlerin yoluna girmesine yardımcı olur. Peki, kısmet açma vefkleri etkileri nelerdir ve ne kadar sürede kendini gösterir?

İşlem yapıldıktan 3-9 gün içerisinde etki gösterir. Etkileri şöyledir;

 * Ticaret alanındaki işlerle uğraşıyorsanız, insanların sizinle ilgilendiğini görebileceksiniz. Sizden ürün alan kişiler artacak, işleriniz gayet yoluna girecektir.

 * Evlenmek istiyorsanız, cazibeniz artacak. İnsanlar sizi daha çok beğenmeye başlayacaklar. Sizin kalp gözünüz açılacak, kendinize uygun eş adayını bulabileceksiniz. 

 * Küçük dükkanınız varsa, alışverişiniz daha da artacak, daha çok kazançlar elde edeceksiniz. 

 * Ters giden işlerin yoluna girdiğiniz, hayatınızın disiplinli hale geldiğini fark edebilirsiniz. Mutlu olacaksınız ve etrafınıza bunu yansıtacaksınız. Bu sayede etrafınızda sizinle birlikte mutlu olmaya başlayacak.

Kısmet açma büyüsü ile eşdeğer olan hatta daha etkili olan vefk işlemi, sizinde kısmetinizi açabilir. Dünyanın önde gelen medyumları arasında yer elen gizli ilim ustası hocamızla irtibat kurabilirsiniz. Kendisi bu alanın duayen isimleri içerisinde yer alıyor.

Kısmet Açma Veffklerini Kimler Yapar?

 Kısmet açma vefki işlemini yapan kişiler medyum ismiyle adlandırılır. Medyum hocaların, ilmi yönden zengin olmaları, havas konusunda bilgi olmaları bunu yapmalarına izin veriyor. Kısmet açma vefklerini kim yapar sorusunu cevaplandırdıktan sonra dilerseniz, yapacak olanın özellikleri neler olmalı ona bakalım. 

 * Kısmet açma vefkleri işlemini yapacak medyumun, resmi sertifikası var mı, bu konu hakkında bilgi edinilmelidir. Resmi olmayan medyumlarla iletişim dahi kurulmamalıdır. 

 * İşlemi yapacak medyumun ilmi bilgisi araştırılmalıdır. Medyumun geçmişi hakkında bilgi sahibi olunmalıdır. Geçmişi belirsiz olan, bilinmeyen medyumlara gidilmemelidir. İlmi yönden kendisini tartacak bilginiz yoksa, referanslarını takip edebilirsiniz.

 * Hocanın, muhabbeti hoş olması çok önemlidir. Sizin hakkınızda neler söylüyor. Sizinle nasıl konuşuyor. Tepeden bakıyor mu, gibi soruların cevabı da ayrıca önemli.

Kardeşlerim, bu araştırmaların yapılma sebebi, son dönemlerde artan sorunlardır. Bazı kardeşlerimiz ismi bilinmeyen medyumlara giderek sorunlar yaşıyorlar. Bu durumu bize bildirdiklerinde elbette üzülüyoruz. Siz, tuzağa düşmemek için mutlaka ehilleri tanıyın. Hocamız o ehil gurubunda yer alıyor. Kendisi hakkında yaptığınız araştırmalarda bunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Kısmet Açma Vefkleri Hakkında

Kısmet açma vefkleri, tesirli dualardır. Kişinin yolunda gitmeyen işlerinin tekrardan istikametine girebilmesi anlamında yapılır. Yalnız halkımız bu konuda bazen yanlış bilgiler edinebiliyor. Kardeşlerim, Allah, herkesin kendi çabasına bağlı kısmetinden faydalanacağını belirtiyor.

Dolayısıyla yerinde oturup kısmet açma vefklerinden sonuç beklemek abes olacak. Eğer yaptığınız işler varsa, icraat yapmışsanız, dualar sizin rehberiniz olabilir. Size yardımcı görevi görürler. Yani bir yandan yolunuzu aydınlatırlar.

Sizi alıp hedefinizin önüne asla koyamazlar. Buna lütfen dikkat edin. Size bu anlamda kesin çözüm vaat edenlere inanmayın. Kısmet açma vefkleri hakkında daha fazla detay alabilmek adına medyum hocamızı arayabilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ