7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Ayırma Büyüsünün Etkileri Nelerdir Ve Kaç Günde Etki Eder?

  • Ayırma Büyüsünün Etkileri Nelerdir Ve Kaç Günde Etki Eder? için yorumlar kapalı
Ayırma Büyüsünün Etkileri Nelerdir Ve Kaç Günde Etki Eder?

Dünyada yüzyıllardır en çok başvurulan büyülerin başında, ayırma büyüsü gelir. Ayrıma büyüsü nedir, ayırma büyüsü yapımı hakkında tüm detaylara yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz. Ayrıma büyüsünün yapılma nedeni, birbirlerini seven ya da birbirleriyle evli olan kişileri, koparmaktır. Bu büyüler genelde papaz büyüleri kullanılıp yapılırlar. Ayırma büyüsünü yapanlar ise medyum hocalardır. Kara büyü gurubunda olan ayırma büyüsünü, normal bir insan yaparsa, bazı sorunlara yol açabilir. Şimdi sizlere ayırma büyüsünün etkileri nelerdir ve bu etkileri ne kadar süreden gösterir, onun hakkında bilgi vermeye çalışalım.

Ayırma Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Ayrıma büyüsü yaptırmak, seven kişileri, evli olanlarıyla birbirlerinden koparmak için yapılan büyü çeşididir. Bu büyünün etkileri, zannedildiği gibi hemen bakılınca görülmez. Elbette büyünün çeşitli belirtileri görülebilir. Ancak hemen bakıp anlamak için büyü konusunda uzman olmak gerekebilir. Çünkü büyüde kullanılan tılsım, kendisini fark ettirmeden etki eder. Kişilerin bir süre sonra birbirlerinden tamamen soğumasını sağlar. Eğer kendilerine büyü yapıldığını düşünenler varsa aşağıda verdiğimiz etkilere bakarak, medyuma başvurabilirler. İşte ayırma büyüsünün etkileri.

* Birçok insan severek ve isteyerek hayatlarını birleştirirler. Yine birbirlerine değer veren kişiler sevgili olurlar. Ancak ayırma büyüsü yapılan çiftlerde, o sevginin yerine tiksinti, nefret, sıkılma duyguları gelir. İki tarafta birbirlerinin yüzüne bakmayacak noktaya gelebilirler. 

* Birbirlerini bu kadar seven çiftlerin, bir oda içerisinde yan yana 10 dakikadan daha fazla kalamamaları, ayırma büyüsünün etkileri arasındadır. Yine cinsel yaşamda inanılmaz derecede soğumalar, korkular oluşmaya başlar.

* İki tarafında bir anda hem karşıdaki kişiden hem de varsa çocuklara karşı soğuk davranışları. Bir gün mutlaka boşanma hayalleri kurulmaya başlanması.

* İster evli olsun ister olmasın, kişilerin başka sevgili edinme düşünceleri, ayırma büyüsünün en çok görülen etkileri içerisindedir.

* İlişkide yaşanan soğumanın, maddi hayatı olumsuz anlamda etkilemesi, ayırma büyüsünün başka etkileri arasında yer alır.

Ayrıma Büyüsü Etkisi Ne Zaman Ortaya Çıkar?

Ayırma büyüsü yaptırdım etkisi kaç gün içinde görülür diyenlere şöyle cevap verebiliriz. Tılsım kitaplarına bakıldığı zaman ayırma büyülerinin etki sürelerinin 15 ile 40 arasında görüldüğü söylenir. Ancak bu etki her ayırma büyüsü yapan kişi için aynı değildir. Öncelikle ayırma büyüsü yapan medyumlar, işlerinde mutlaka ehil olmalıdırlar. Aksi halde büyünün tutma olasılığı oldukça düşük olup, beklemek boşuna olacaktır. Ayırma büyüsü yapan hoca işinde ehil kişi olursa, büyünün etki süresi yapılan büyü çeşidine göre belirtilen süreler içerisinde etkisini göstermeye başlar.

Ayırma büyüsünün ne kadar sürede etki edeceği konusunda, büyü yapmak isteyenler medyumlara bu konuyu sorabilirler. Hangi büyü yapılacaksa ona göre büyünün ne zaman etki göstermeye başlayacağı konusunda bilgi verilebilir. 

Evde Ayırma Büyüsü Yapmak Mümkün mü?

Evde ayırma büyüsü yapmak istiyorum diyenlerin en çok merak ettikleri soru, bunun mümkün olup olmadığıdır. Aslında bu biraz karmaşık bir durumdur. Ayırma büyüsü, kara büyü gurubunda yer alır. Dolayısıyla yapımı, bilgi, tecrübe, ilim ister. Evde bu büyüyü yapmak isteyenler, mutlaka çeşitli büyü kitaplarından çok fazla araştırma yapmaları gerekecektir. Eğer yeterli araştırma yapılmadan büyü yapılmaya kalkılırsa, manevi boyutların sorunlarıyla karşılaşılabilir. Bu büyüde genellikle papaz büyüsü kullanıldığı için papaz büyüsünün detaylarını bilmek gerekir. 

Ayrıma Büyüsü Nasıl Bozulabilir?

Ayırma büyüsü, tarihte yer alan büyüler içerisinde ağır etkileri olan büyüler gurubunun içerisindedir. Dolayısıyla yapımı kadar bozması da oldukça zordur. Ayırma büyüsünü bozacak olan kişinin mutlaka bilgili bir kişi olması gerekir. Yine kişilerin üzerinde ayırma büyüsünün olup olmadığı konusunda emin olunmalıdır. Sadece birkaç ayırma büyüsü etkisiyle hareket etmek yanlış olacaktır. Bunun için ayırma büyüsü yapıp bozan medyumlara mutlaka başvurulmalıdır. Ayırma büyüsü yapmak nasıl ki engin bilgiler gerektiriyorsa, bozmak da öyledir. Bilmeyen bir kişinin büyüyü bozmaya çalışması, büyük bir vebaldir. 

Ayırma Büyüsü Gerçekten İşe Yarıyor Mu?

Ayırma büyüsü, iki kişinin birbirlerinden soğuması adına yapılan büyü çeşitleridir. Bu iki kişinin elbette sadece sevgili ya da eş olmasına gerek yoktur. Aynı zamanda anne-oğul, baba-oğul, kardeşler şeklinde olabilir. Bu durum tamamen büyü yaptırmak isteyen kişiye bağlıdır. Ancak ülkemizde yapılan ayırma büyülerinin büyük çoğunluğu sevgili veya evlileri birbirlerinden koparmak için yapılır. Ayrıma büyüsünün gerçekten işe yarayıp yaramadığı konusunda sorulan çok sayıda soru vardır.

Cevabı şöyle vermek gerekir. Ayırma büyüsü yapı olarak çok tesirli bir büyüdür. Oldukça etkili olan bu büyünün işe yaraması, yapan kişinin bilgisine ve kullanılan malzemelere bağlıdır. Eğer büyü ehil olmayan bir kişi tarafından yapılırsa işe yarayacağını söylemek mümkün olmayacaktır. Ancak büyüyü yapacak olan kimse medyum hocaysa, büyü verilen tarihler içerisinde yüksek etkisini göstermeye başlayacaktır. Yani ayırma büyüsünün işe yarayıp yaramadığı sorusuna, elbette ki yarar cevabını verebiliriz. 

Ayrıma Büyüsünün Olumsuz Etkileri

Büyü ilmiyle uğraşanlar bilirler, her tılsımın mutlaka olumsuz etkileri vardır. Ancak bu olumsuz etkiler, genellikle iletişim hatalarından dolayıdır. Bunu biraz daha açarak devam edelim. Ayrıma büyüsü, karanlık, şeytani manevi varlıklar kullanılıp yapılan bir büyü çeşididir. Yani büyü yapıldığında mutlaka karanlık ruh-şeytan-cin çağrılır. Bu varlıklar ise genellikle kendilerine hakim olmakta zorlanan manevi varlıklardır. Hem büyüyü yapan hem de büyüyü yaptırmak isteyenlere zarar verme ihtimalleri vardır. Bu zarar genellikle onlarla yanlış iletişim kurmaktan kaynaklanır. Eğer doğru iletişim kurulursa, onlardan zarar görülmez. Bu zarara uğranmak istenmiyorsa, muhakkak ehli medyum hocaya gidilerek büyü yapılmalıdır. Ayırma büyüsü günahmı dır?

En Güçlü Ayırma Büyüsü Hangisidir?

Ayırma büyüsü, büyü kitaplarında yer alan ve gizli ilimlerin takipçisi olarak bilinen kişiler tarafından uygulanır. Her bir ayırma büyüsünün uygulanışı, kullanılan malzemeleri birbirlerinden farklıdır. Örneğin; iki eş birbirlerinden koparılmak isteniyorsa, onların iç çamaşırları veya kendi tırnak, saç gibi objeleri istenebilir. Yine çeşitli muskalar (vefkler) yazılıp, ayırma büyüsü yapılabilir. Bu kişinin hangi ayırma büyüsünü yaptıracağına göre değişebilir. Eğer büyünün hemen etki edilmesi isteniyorsa farklı tılsımlar denenebilir.

Ancak en güçlü ayırma büyüsünü, papaz büyüsü olarak açıklayabiliriz. Tılsımlar tarihinin en ağır büyüsü olan papaz büyüsüyle yapılan tüm ayırma büyüleri, inanılmaz etki gösterirler. Ancak ayırma büyüsü yapanlar papaz büyüsünün etkilerinin çok şiddetli olduğunu ve kendilerine bulaşabileceğini bilmelidirler. 

Ayırma Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Bu soruya gerek doğrudan gerekse dolaylı olarak yukarıda cevap verdik. Ancak biraz daha bilinçlenmek ve duyarlı olmak için buradan yine bahsedelim istedik. Öncelikle belirtmek gerekir ki ayırma büyüsü asla sıradan bir büyüdür. Aslında bakarsanız, doğru yapıldığı takdirde hiçbir büyü sıradan değildir. Durum böyle olunca, tılsımın yapılması her şeyden önce, büyü ilmi gerektirir. Eğer büyü ilmi olmayan bir kişi, büyü yapabilirim derse yalan söylemiş olur. 

Büyü ilmi, medyum hocalarda olan bir çeşit bilgidir. Bu ilim sonradan kazanılan ama doğuştan yetenekler de gerektiren bir bilgi çeşididir. Bu nedenle ayırma büyüsünü kimlerin yapacağı konusunda konuyu fazla uzatmaya gerek yoktur. Bu büyüyü alanında bilgili olan, tecrübe sahibi medyum hocalar tarafından yapılır. Yapacak olan medyumun ehil olması, konuya hakim olası mutlak gereklidir. 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ