7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Birini Kendine Kul Köle Etme Duası

  • Birini Kendine Kul Köle Etme Duası için yorumlar kapalı
Birini Kendine Kul Köle Etme Duası

Birini kendine kul köle etme duası genellikle kadınların öğrenmek istediği bir konudur. Eşinin ya da sevgilisinin kendine kul köle olmasını isteyen bayanlar bu duanın ne olduğunu da merak etmektedirler. Kadınların hayatlarında olan erkeğin başkasına bakmaması ve sadece kendileri ile ilgilenmesi öncelikli istekleri arasında bulunmaktadır. Özellikle eşi eve bağlamak ve sadece kendine kul köle olmasını istemek amacıyla bu dualar daha çok okunmaktadır.

Eşinizin eve olan ilgisi azaldıysa, size gereken önemi göstermiyorsa, bazı kötü huyları olduğunu düşünüyorsanız dua ederek bu olumsuzlukları ortadan kaldırabilirsiniz. Bayanların yapacağı bu dualarda öncelikle abdest alınmalı ve sakin bir ortama geçilmelidir. Vücut ve kıyafet temizliği de önemlidir. Okunması gereken duaları, ayetleri ya da sureleri kendiniz okuyabileceğiniz gibi bunların neler olduğu hakkındaki bilgiyi medyum hocalardan da alabilirsiniz. Onların yönlendirmesi ile okunacak dualar sonucunda eşiniz size daha çok bağlanacak ve size kul köle olacaktır.

Birini Kendine Kul Köle Etme Duaları Nelerdir?

Birini kendine kul köle etme duası, terk edilen eşler ya da sevgililer tarafından okunabilir. Birine platonik aşk besliyorsanız onun size deli gibi aşık olması için de okunmaktadır. Eşinizle kavga ettiğinizde aranız açılmışsa o zamanlarda da okuyabilirsiniz. Bazı dualar sizler için aşağıda belirtilmiştir.

Bismillahirrahmanirrahim. İzeşşemsu kuvviret. Ve izel-eshâru batalet. Ve izennucumunkederet. Ve izel-eshâru batalet. Ve izelcibalu suyyiret. Ve izel-eshâru batalet. Ve izel’i|3aru ‘uttylet. Ve izel-eshâru batalet. Ve izelvuhuşu huşiret. Ve izel-eshâru batalet. Ve izelbiharu succiret. Ve izel-eshâru batalet. Ve izennufusu zuvvicet. Ve izel-eshâru batalet. Ve izelmev’udetu suilet. Ve izel-eshâru batalet.

Bu duayı sabah akşam okumanızı önermekteyiz. Ayrıca aşağıda bulunan farklı bir dua da okunmalıdır.

Bismillâhirrahmânirrahîm. İnnâ fetehnâ leke fethan mübînâ. Li yağfira lekel âhü mâ tekaddeme min zenbike ve mâ teahhara ve yütimme ni’metehü aleyke ve yehdiyeke sırâtan müstekîmâ. Ve yensurakallâhü nasran azîzâ ve esâbehüm fethan karîbâ. Fe ceale min dûni zâlike fethan karîbâ. Fefetahnâ ebvâbes semâi bi mâin münhemir. Ve lillâhi mîrâsüs semâvâti vel ardı lâ yestevî minküm men enfeka min kablil feth. Nasrun minallâhi ve fethun karîbün ve beşşiril mü’minîn. Ve fütihatis semâü fekânet ebvâbâ.Bismillâhirrahmânirrahîm.

İzâ câe nasrullâhi vel feth. Ve ra eytan nâse yedhulûne fî dînillâhi efvâcâ. Fer sebbih bi Hamdi rabbike vestağfirhü innehü kâne tevvâbâ. Allâhümme innî eselüke bismike yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Zel celâli vel ikrâm.  Yâ Allâhü yâ Rahmânü yâ Rahîmü yâ ilâhünâ ve âlihi külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente. Ve eselüke bismikel ma’rûfil mukaddesil meymûnetil mübâraketi en tağfirali zünûbî ve takdî hâcetî ve tensuranî a’dâî ve teftehu lî ebvâbe hayrâtike ve in tecal l îmin külli hemmin Ferhan ve min külli dîkın mahracan ve min külli usrin yüsran ve ilâ külli hayrin sebîlen yâRabbel âlemin.

Birini Kendine Kul Köle Etme Duası

Birini Kendine Kul Köle Etme Duası Sonuçları Nelerdir?

Birini kendine kul köle etme duası sonucunda evi ile ilgisi olmayan eş evine ve eşine bağlı biri haline gelir. Eşiniz sizi aldatıyorsa hayatında başka biri varsa bu dualarla size dönmesini sağlayabilirsiniz. Platonik olarak birine ilgi duyuyorsanız aşkınıza kavuşursunuz. Ayrıca evlenme hayalini kurmuş olduğunuz kişi size kul köle olarak hemen evlenmek isteyecektir. Sevgilinizle ayrıldıysanız size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Etkileri bir hafta içinde kendini gösterecek ve sizler de sonrasında amacınıza ulaşabileceksiniz.

Birini Kendine Kul Köle Etme Duası Medyum Hocalar Tarafından Okunur Mu?

Sizler için bazı örnekler sunduğumuz birini kendine kul köle etme dualarından daha fazla da vardır. Bunların okunma şekli, okunacak olan günler ya da sayıları medyum hocalar tarafından daha ayrıntılı bir şekilde bilinmekte ve okunmaktadır. Amacına kesin ulaşmak isteyen kişiler birini kendine kul köle etme duası ve onların okunmasını medyum hocalardan talep edebilirler.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ