7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Büyü Yapılan Kişilerde Büyü Belirtileri

  • Büyü Yapılan Kişilerde Büyü Belirtileri için yorumlar kapalı
Büyü Yapılan Kişilerde Büyü Belirtileri

Büyü Yapılan Kişilerde Büyü Belirtileri

Büyü yapılan kişilerde büyü belirtileri her zaman aynı değildir. Yapılan büyüler herkese aynı etkide bulunmaz. Bazen üzerinizde büyü olduğunu anlamazken bazen de oldukça etkili belirtiler görebilirsiniz. Bu durum hem yapılan büyünün türüyle alakalıdır hem de kişiye büyü etki etmiyor olabilir. Bazı kişilere büyü tesir etmez. Özellikle büyülerden korunan kişiler ya da din adamlarına büyü tesir etmemektedir.

Farklı büyü çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar iyi ya da kötü amaçlar için yapılıyor olabilir. Bizler iyi amaç için yapılan büyüleri ak büyü olarak adlandırmaktayız. Sevenlerin arasına aşk ve sıcaklık vermek, ayrılanları kavuşturmak ya da nasibi kısmeti açmak ak büyülerdir. Kötü amaç için yapılanlar ise kara büyü olarak adlandırılır. İnsanlara zarar verecek olan her türlü büyü kara büyü sınıfında yer almaktadır.

 

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Büyü yapılan kişilerde büyü belirtileri değişkenlik gösterir. Ama bazı belirtiler üç aşağı beş yukarı aynıdır. Genel olarak büyü belirtilerinden bahsetmek gerekirse;

  • Kişilerin üzerinde anlam veremedikleri bir durgunluk ve sakinlik söz konusudur.
  • Her zamankinden daha dalgın hareketler sergileyebilirler.
  • Daha sinirli ve asabi hareketler ortaya çıkabilir.
  • Hep uyuma isteği ya da tam tersi olarak uykusuzluk problemi yaşanabilir.
  • Kendi üzerindeki farklılıklar kendisi ya da başkaları tarafından hissedilir.
  • Ruh halleri her zamankinden daha farklıdır.
  • Farklı bir kişiliğe ya da düşünce tarzına sahip olabilirler.
  • Bazen ciddi sağlık problemleri bile yaşanabilir.

 

Büyü Belirtisi Hissedenler Neler Yapmalıdır?

Eğer yukarıdaki belirtileri kendinizde ya da yakınlarınızda hissediyorsanız muhtemelen büyü yapılma ihtimaliyle karşı karşıyasınız demektir. Bu durumda olan kişilerin hangi türdeki büyülere maruz kaldığı incelenmelidir. Sonrasında da büyünün bozulması gerekir. Kişinin normal yaşantısına dönmesi ve rahatlaması için üzerindeki büyüleri bozdurması gerekir.

Büyü yapılan kişilerde büyü belirtileri ortaya çıktığında bozulması için medyum yardımı alınması gerekir. Büyü bozma konusunda uzman olan medyumlarla iletişime geçerek sorununuzu anlatmalısınız. Büyü tespiti yapıldıktan sonra maruz kaldığınız büyünün bozulmasını sağlamanız gerekir. Hatta büyü bozma işleminden sonra yapılan korunma vefkleri ile bir daha size büyü yapılmasını da engelleyebilirsiniz. Bu vefkler kişileri birçok olumsuzluktan korumaktadır.

 

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ