7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Büyülerin Etki Süreleri Nasıldır?

Büyülerin Etki Süreleri Nasıldır?

Büyülerin Etki Süreleri Nasıldır?

Büyülerin etki süreleri nasıldır? Büyüden büyüye değişir mi? Okumakta olduğunuz bu yazımızda, siz değerli okuyucularımız için büyülerin etki sürelerinin nasıl olduğu ve büyüden büyüye değişip değişmediğini anlatacağız. Büyülerin etkileriyle ilgili olan sorularınızı cevaplayacağız.

Büyülerin Etki Süreleri Etkileyen Etmenler Nelerdir?

Büyüler doğa üstü işlem gerektiren şeylerdir. Bilgi ve beceri sahibi deneyimli medyumlar, sıradan insanların varlığını göremediği doğa üstü canlılardan yardım alırlar. Medyumlar, doğa üstü varlıkların da yardımıyla, belli malzeme ve ritüellerle büyüyü gerçekleştirir. Büyüler, büyü yaptıran kişilerin niyetlerine göre belirlenir. Bu niyetlerin farklılığı büyülerin etki süresini etkiler. Ayrıca büyü yapılan kişilerin sahip oldukları iradelerde büyünün etki süresini belirlemede rol oynar. Büyü, büyü yapılan kişinin iradesi üzerine yapılır. Bu nedenle iradesi zayıf kişiler büyüden daha hızlı etkilenirken, iradesi güçlü kişiler büyüden daha geç etkilenecektir. Büyülerin etki süresini etkileyen bir diğer nokta ise kullanılan malzemeler ve yapılan ritüellerdir. Bazı malzemeler enerji olarak daha yoğundur ve yapılan bazı ritüellerde enerji yoğunluğu daha rahat yönetilebilir. Bu durumlarda büyünün etki süresi kısalacaktır. Enerji yoğunluğunun az olduğu malzeme ve ritüellerde ise doğal olarak büyünün etki süresi uzayacaktır.

Büyülerin Etki Süresi Nasıldır?

Yukarıda sayılan nedenlerle değişiklik gösteren büyülerin etki süresi belli değişiklikler gösterebilir. Büyülerin etki sürelerinin değişik olması büyünün kalitesini ve tesirinin yoğunluğunu etkilememektedir. Büyülerinizin tutması ve istenilen etkiyi göstermesi için, gerekli bilgi ve beceriye sahip gerçek bir medyumla çalışmanız yeterli olacaktır.

Büyünün Tutmasını Yapan Kişi Etkiler Mi?

Büyülerin Etki Süreleri Nasıldır?

Büyülerin Etki Süreleri Nasıldır?

Büyülerin etki süreleri nasıldır? Büyüden büyüye değişir mi? Büyünün etki süresini tartışmadan önce büyünün tutup tutmadığını bilmek önemlidir. Büyü yapımının oldukça ciddi bir iş olduğunu unutmamak gerekir. Büyüyü gerekli bilgi ve deneyime sahip olmayan sıradan bir kişinin yapması büyünün tutmamasına yol açacaktır. Medyum olmayan kişi tarafından yapılan büyünün tutmaması, yanlış tutmasından daha iyidir. Tarih boyunca insanlar kendi kendilerine büyü yapabilecekleri yanılgısına kapılmıştır. Bu yanılgı oldukça tehlikelidir. Çünkü büyü yapımında yaşanan aksilikler büyü yapana, büyü yaptırana ve büyü yapılana ciddi zararlar verebilir.

Bu zararlar genelde ruhsal ve fiziki olmakla beraber yapılan büyünün boyutuna göre şekillenir. Tarihte yanlış yapılan bazı büyülerin, kişilerin canlarına mal olduğu bilinmektedir. Kişiyi canından etmeyen yanlış büyülerde ise verilen zarar azımsanacak gibi değildir. Örneğin, kişi ruhsal olarak aldığı zararla aklını kaçırabilir ya da derin depresyonlara girebilir. Fiziksel olarak ise kişilerin bedenlerinde sebepsiz morluklar ve yaralar oluşabilir, çeşitli hastalıklara yakalanabilirler. Tüm bu olumsuzluklardan korunabilmek amacıyla, büyü yaptırmak isteyen kişilerin kesinle işinde uzmanlaşmış gerçek bir medyumla iletişime geçip, büyüyü medyuma yaptırmaları gerekir.

Büyünün Etki Süresi Büyüden Büyüye Nasıl Değişir?

Büyünün etki süresinin büyüden büyüye değişip değişmediği de büyü yaptırmak isteyenlerin sıkça sorduğu bir sorudur. Elbette büyünün etki süresi büyüden büyüye farklılık gösterir. Kimi büyüler 24 saat içerisinde etki gösterirken kimi 24 günde etki gösterir. Büyülerin etki süreleri yapılan büyüye, büyü yaptıran kişinin niyetine göre farklılık gösterebilir. Örneğin aşk büyüsü yaptırma niyetinde olan bir kişi, yaptırdığı büyüden hızlı bir sonuç alabilir. Ancak kara büyü yaptırma niyetinde olan bir kişinin, büyünün gerçekleşmesini bekleme süresi daha uzun olacaktır.

Büyülerin etki süreleri nasıldır? Büyüden büyüye değişir mi? İki farklı büyü çeşidinin dışında, aşk büyüsünün çeşitleri arasında da etki süresi farklılık gösterebilir. Çünkü hiçbir büyü aynı değildir. Bazı durumlarda aynı büyü bile aynı etki süresinde gerçekleşmeyecektir. Çünkü büyü yapılan kişiler aynı irade derecelerine sahip değildir. Bu nedenlerle büyü yaptırırken etki süresi olarak, çalıştığınız medyumun belirttiği süreyi göz önüne almanız gerekir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz