7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Eşleri Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

  • Eşleri Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Eşleri Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eşlerinden ayrılmaları için büyü nasıl yapılır? Eşleri ayırma büyüsü nedir ? Kim tarafından yapılır, etkileri nelerdir? Eşleri ayırmak için yapılan bu büyünün bozulması mümkün müdür? Sorularınızın cevaplarını makalemizde bulabilirsiniz.

Eşleri Ayırma Büyüsü Nedir?

Değerli kardeşlerim, eşleri ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusunu cevaplamadan önce, dilerseniz, büyünün ne olduğuna bakalım. Eşlerin birbirinden ayrılmasını sağlamak için yapılan bu tılsımın, çok farklı şekilleri vardır. Papaz büyüsüyle eşler ayrılabilir. Yine domuz yağı büyüsüyle eşler birbirlerinden soğutularak ayrılmaları sağlanabilir. Eşleri ayırma büyüsü, etkili olduğu zaman, kişilerin tartışmalarını, deyim yerindeyse birbirlerini yemelerini sağlar. Bu büyü genellikle, eşlerden biri büyüyü yaptıran kişi tarafından sevildiği zaman yapılır. Ülkemizde kaynanalar ve görümceler bu büyüyü kardeşlerinin karısından boşanması için tercih ederler. 

Eşleri ayırma büyüsü bilmeyenler tarafından yapılırsa, çok tehlikelidir. Büyüyü yapmak isterken, kendiniz buna maruz kalabilirsiniz. İki eşi birbirinden soğutarak ayırmak istediğiniz zaman kesinlikle medyum hocaların yanına gidip, durumunuzu anlatmalısınız. Medyum hocalar sizlere yol göstereceklerdir. Eşleri ayırma büyüsünün günah olup olma konusunu tamamen kişinin iradesine bırakırsak daha doğru olacaktır. Sonuçta kardeşlerim bu büyüyü yapmaya karar veren kişi, mutlaka işleme başvuracaktır. 

Eşleri Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılıyor?

Değerli kardeşlerim, eşlerin ayrılması için gerçekleştirilen tılsımın yapılış şekli vardır. Bu yapılış kuralları harfiyen yerine getirilmelidir. Nasıl yapıldığı hakkında bilgi vermek gerekirse, ilk olarak hangi tür büyünün tercih edileceği bilinmelidir. Eşleri ayırma büyüsü, kara büyü gurubunda yer alır. Kara büyüler, hüddam çağrılarak yapılmaktadır. Şeytan ve cinlerle çeşitli anlaşmalar yapılır. Büyü yapıldıktan sonra kesinlikle medyum ne demişse ona uymanız gerekiyor. Eşleri ayırma büyüsü domuz yağı kullanılarak yapılırsa, genellikle çiftlerin eşyalarına domuz yağı sürülür. Ancak tam olarak nasıl gerçekleştiği hakkında araştırmalar yapılmalı veya medyum hocayla konuşulmalıdır.

Papaz büyüsü şeklinde eşler birbirlerinden ayrılmak istenirse, bunun da yapılış biçimi daha farklı olur. Ancak bahsettiğimiz iki büyüde doğru malzemeler kullanılarak ve doğru sözcükler seçilerek yapıldığında, eşlerin bozguna uğramasına neden olur. Araları açılır ve kendilerine gelmeleri ancak büyü bozma işlemiyle yapılabilir. Büyüyü yapan kişinin bu kuralların tümünü bilmesi ve sonrasında yaşanacak olanları hesap etmesi gerekir. Çünkü arada kötü niyetli şeytan olduğu unutulmamalıdır. Büyüyü yapmaya karar vermişseniz, eşleri ayırma büyüsünü kim yapar sorusunu kendinize sormanız gerekiyor. Değerli kardeşlerim bu sorunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Eşleri Ayırma Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Sevgili kardeşlerin kara tılsım şeklinde adlandırılan tüm büyülerin tesirleri oldukça yüksektir. Göstereceği etkiler dikkatle takip edilirse hemen anlaşılabilir. Çünkü belirtileri fazladır. Bu belirtiler görülmeye başlandıktan sonra büyüye maruz kalmış kişi medyumlara gitmelidir. Peki eşleri ayırma büyüsü etkiler veya bir diğer deyişle, eşleri ayırma büyüsü belirtileri nelerdir?

 * Eşlerin birbirlerinden kopması adına yapılan büyüden hemen sonra, tartışmalar yaşanacaktır. Tartışmalar şiddetli olsa da ne için yaşandığı tam olarak bilinmez. Büyü tesirinde olan kişi anlık parlamalarla eşine karşı farklı davranışlar sergileyebilir.

 * Büyüye maruz kalan eş, kabuslar görür. Uykusundan uyandığı zamanlarda terli olduğu hemen fark edilir. Rüyasında devamlı çeşitli varlıklar gördüğünü söyler. Yalnızlıktan aşırı şekilde korkmaya başlar. Çünkü yalnız kalırken ilginç sesler duyar.

 * Büyüye maruz kalmış kişi psikolojik şekilde çöker. Psikolojisi bozulan eş, doktora gittiğinde bile buna teşhis konması oldukça zor olur. Depresyon halleri başlayabilir. Herkesten şüphe duyma paranoyası başlayabilir.

 * Eşler birbirlerinden tiksinme, nefret etme noktasına varırlar. Bunun tek çözümü ayrılma şeklinde algılanır. Burada büyü artık amacına ulaşmış olacaktır, sevgili kardeşlerim.

Değerli kardeşler, büyüde belirtiler bu şekildedir. Farklı belirtileri de elbette bulunur. Tam anlaşılamıyorsa, şüphe duyuluyorsa medyum hoca ziyaret edilip, çeşitli çalışmalar yapılabilir.

Eşleri Ayırma Büyüsü Neden Yapılır?

Eşleri ayırma büyüsünün neden yapıldığı hususunda farklı tiplerde sorularla karşılaşıyoruz kardeşlerim. Bu büyü ismine münhasır eşlerin kopmaları adına yapılmaktadır. Peki, burada amaç nedir? Daha doğru eşler neden ayrılmak istenir? Değerli kardeşlerim, sizler istediğiniz her şeye sahip olabilirsiniz. Mal varlığınız pek çok kişininkinden fazla olabilir ancak mutluluğun bu olmadığını keşfetmişsinizdir. Yine değerli yoksul kardeşlerim de muhakkak yokluğun mutsuzluk kaynağı olmadığını öğrenmişlerdir. Aslında dünyanın var oluş sebebi aşktır kardeşlerim. İnsanlar bu tarihe kadar birbirlerini yemeden gelebilmişlerse, aşk ve manevi duyguların bunda payı büyüktür. 

Manevi aşk duygusu dizginlenemez sevgili kardeşlerim. İnsanlar sevdiklerine her daim kavuşamazlar. Böyle olduğunda, bu kardeşlerimiz çareyi büyü yapmakta ararlar. Ancak sadece karşıdaki sevildiği için bu büyü yapılmaz, aynı zamanda kaynana, görümceler bunu yapabilirler. Bazı insanlar gelinlerini, eniştelerini beğenmedikleri için buna başvururlar. Ne olursa olsun kardeşlerim, amaç iki kişiyi ayırmaktır. Sonuç tamamen buna çıkar. Bu şeytanlar vasıtasıyla yapılmaktadır.

Eşleri Ayırma Büyüsünü Kim Yapar?

Sevgili kardeşlerim, hepinizin bildiği üzere her işin kendine has profesyonelleri vardır. Profesyonelden kastım, o işi icra edebilecek yetenekleri, bilgisi olanlardan bahsediyorum. Sevgili kardeşler, büyülerin de kendi profesyonel kişileri vardır. Sıradan insanların bunu yapabilmesi imkan dahilinde değildir. Bu yüzden mutlaka işin ehilleri bilinmelidir. Büyünün ehilleri medyumlardır. Ancak medyumlar sadece büyüye aracılık ederler. Aracılık şekli bilgi ve becerileri sayesindedir. Büyüyü pratikte icra edenler hüddamlar ve cinlerdir. Bu yüzden medyumlar tamamen aracılık yaparlar.

Medyumun aracılık etmesi, bilgi gerektirir. Beceri ister. Eğer gidilecek kişi gerçek medyum ise büyünün yapılış aşamasında sorun yaşanmayacaktır. Bu yüzden bu anlamda rahat olunmalıdır. Ancak eşleri birbirinden ayırma için yapılmakta olan tılsımın sonuçlarına dikkat edilmelidir. Çünkü etkisi son derece büyük olur. Ne yazık ki insanlar büyüye başvurmadan önce bunlara dikkat etmezler. Ancak kardeşlerim, siz her şeyi düşünerek, sorgulayarak yapmalısınız.

Eşleri Ayrıma Büyüsü Nasıl Bozulabilir?

Büyü tesiri altında kalıp bunu fark etmeyi başaranlar nasıl bozulacağına dair soru soruyorlar. Eşleri ayırma büyüsü bozma işlemini yine ehli olan medyum yapmaktadır. Bunun dışında büyü kimse tarafından bozulamaz. Kardeşlerim, büyüye maruz kalmışsanız, kendinizi iyi hissetmiyorsanız ve hemen onu def etmek istiyorsanız, bilmeniz gerekenler var. Eşinizle aranızı bozmak için sizlere büyü yapılmışsa, her şeyden önce sorun olduğunu bilmelisiniz. Çünkü bu büyü kara tılsımdır. Yani etkisi son derece güçlü, bozulması güçtür. Bunu bilerek hareket etmeniz, faydanıza olacaktır.

Eşinizle sizi ayırmak adına yapılmış büyüyü bozma işlemi biraz uzun sürebilir. Başarılı medyumlar bile bunda uzun süre çalışmalar yapıp işlemi yapabilirler. Değerli kardeşlerim, yukarı kısımda bahsettiğimiz gibi büyüde hüddam, şeytan ve cin tarikatları kullanılır. Bunlar kötü niyetlidirler. Ayrıca hüküm ettikleri kişileri çabuk bırakmaya niyetleri yoktur. Büyüyü bozma da ancak başka cinler ve hüddamlar tarafından yapılır. Bunların çağrılması ve diğerlerine karşı gelmeleri istenecektir. Bilmeyenler yaptığında, büyüye maruz kalan, ciddi zarar görür.

Eşleri Ayırma Büyüsünü Bozma İçin Hoca

Değerli kardeşlerim, eşinizi sizden ayırmak için yapılan tılsımı bozmak niyetiniz varsa, medyum hocamız hizmetinizdedir. Hocamıza dertlerinizi anlatabilir, büyü bozma adına çalışmalar yapmasını talep edebilirsiniz. Etkili çalışmalar sonucunda sizlere yapılan büyü, bir süre içerisinde def edilebilir. Medyum hocamız, büyülerin bozulması konularında usta seviyesindedir. Türkiye’nin hemen her yerinden birçok insan tarafından talep görür. 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ