7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Büyülerin Gerçekleşmesinde Etkili Olan Ruhani Varlıklar

 • Büyülerin Gerçekleşmesinde Etkili Olan Ruhani Varlıklar için yorumlar kapalı
Büyülerin Gerçekleşmesinde Etkili Olan Ruhani Varlıklar

Büyülerin gerçekleşmesinde etkili olan ruhani varlıklar konulu yazımızda büyü yaparken yardım alınan ruhani varlıklar nelerdir onlara bakalım. Havas ilmine sahip medyum hocalar çeşitli büyüler yaparken bazı ruhani güçlerden yardım almaktadır. Bu medyum hocalar büyü işlemlerini gerçekleştirirken cinler, periler, şeytan gibi ruhani varlıklar ile irtibata geçerek büyü yapmaktadırlar. Birçok kişi aşk büyüsü, soğutma büyüsü, zenginlik büyüsü veya farklı amaçlar ile medyumlara büyü yaptırmak için başvururlar.

Büyülerin daha etkili olması için medyumlar ruhani varlıklar aracılığı ile muska yazmakta ve kişinin talebi doğrultusunda büyü yapmaktadır. Ancak bu büyüler medyum olmayan kişiler tarafından yapılmaya kalkılırsa Hüddam denen bu ruhani varlıkları bir ömür boyu kendine musallat edebilir. Bu yüzden büyü yaparken çok dikkatli olunması ve alanında uzman kişiler tarafından destek alınması gerekir. Cinlerin dişisine peri denir. Bunlar da yardım alınan ruhani varlıklar arasındadır.

Büyülerin Gerçekleşmesinde Etkili Olan Ruhani Varlıklar Musallatı

Büyülerin gerçekleşmesinde etkili olan ruhani varlıklardır musallatı insanın hayatını ömrünün sonuna kadar kötü bir şekilde geçirmesine sebep olabilir. Cinler Kuran-i Kerim’de adı geçen varlıklardır. İyi cinler ve kötü cinler olarak ikiye ayrılırlar.  Eğer cinler birine musallat olursa o kişi üzerinde birtakım etkilere sebep olmaktadırlar. Bu etkiler nelerdir inceleyelim.

 • Cinlerin musallat olduğu kişilerde tıp alanında tedavisi olmayan hastalıklar ortaya çıkar. Örneğin bu kişilerin öğleden sonra sürekli başları ağrır.
 • Aynı zamanda bu kişiler uyku problemi yaşarlar
 • Sürekli olarak kabus görürler ve kabuklarında hayvanların kendisine saldırdıklarını görürler
 • Uykularında ya da gündelik hayatlarında vücutlarında kasılmalar olur
 • Banyoya girecekleri zaman tek başlarına girmekten korkarlar.
 • Aynı zamanda bu kişiler banyo ve tuvalette uzun süre kalırlar
 • Evleri çok pistir. Temizlik yapmayı istemezler.
 • Gündüzleri sürekli birileri onları takip ediyormuş hissine kapılırlar
 • İş hayatları olumsuz yönde etkilenmektedir ve eskisi gibi yeteri kadar maddi kazanç sağlayamazlar
 • Bunun yanı sıra bu kişiler ezan veya dua okunduğunda rahatsız olurlar.
 • Ruhsal olarak her zaman siniridirler ve aileleri ile sebepsiz yere tartışırlar
 • Yalnız kalmayı çok severler
 • Cin musallatı olan kişilerin kişilik bozukluğu olur.
Büyülerin Gerçekleşmesinde Etkili Olan Ruhani Varlıklar

Büyülerin Gerçekleşmesinde Etkili Olan Ruhani Varlıklardan Etkilenenler

Büyü yapan kişiler de veya başkası tarafından için musallatı büyüsü yaptırılan kişiler de yukarıdaki gibi belirtiler varsa muhakkak bir medyuma hocaya giderek yardım almaları gerekmektedir.

Bu belirtiler varsa eğer kişiye cin musallat olmuş diyebiliriz. Ancak burada bir önemli nokta daha var ki o da cinlerin güçlü musallatlar ya da güçsüz musallatlar olduğunu bilmek gerekir. Medyum bunun hangisini olduğunu anlayabilmekte ve ona göre işlem yapmaktadır. Güçsüz musallatlardan şu şekilde bahsedebiliriz. Bunlar insanın üzerinde genel yorgunluk, depresyon hali, rüyalarında yılan gibi hayvanlar görme, banyo yaparken sürekli izlenme hissi, uykulardan anı sıçrama, bazen yatağın tıkırtı sesi veya üç organlarının titremesi gibi durumlar söz konusu olabilir.

Güçlü musallatların kişinin üzerindeki etkileri ise oldukça güçlüdür. Kendisine her şeyi yaptırabilirler. Hatta öyle ki kişiye kendisini veya bir başka birini öldürtebilirler. Açık açık görünürler, kişinin kendisi ile konuşabilirler. Evin ışıklarını yakıp söndürebilme potansiyeline sahiptirler. Bu musallatlar kişiyi intihara kadar bile götürebilir.

Büyülerin gerçekleşmesinde etkili olan ruhani varlıklar aslındailim sahibi medyum hocalara zarar vermeyebilir. Ama havas ilmi olmayan kişiler üzerinde yapılan büyülerin ters etki etmesi sonucu ciddi sorunlarla karşılaşabilirler. Bu yüzden hangi tür büyü olursa olsun yapmadan önce bir medyuma başvurarak yardım almanız ve büyüyü ona yaptırmanız gerekir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ