7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Cazibe Büyüsü Nedir?

 • Cazibe Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
Cazibe Büyüsü Nedir?

Cazibe Büyüsü Nedir? Ne Amaçla Yapılır?

Cazibe Büyüsü Nedir? Ne Amaçla Yapılır? Okumakta olduğunuz bu yazımızda:

 • Cazibe büyüsü nedir?
 • Cazibe büyüsü ne amaçla yapılır?
 • Cazibe büyüsü nasıl yapılır?
 • Cazibe büyüsünün etkileri nelerdir?
 • Cazibe büyüsü zararlı mıdır?

Gibi birçok merak edilen sorunun cevabı detaylı bir şekilde açıklanacaktır.

Cazibe Büyüsü Nedir? Cazibe Büyüsü Ne Amaçla Yapılıyor?

Cazibe büyüsü, halk arasında kullanılan bir başka ismiyle şirinlik büyüsüdür. Cazibe büyüsüne başvuran kişi, çevresi ve değer verdiği herkes tarafından cazip bir tercihmiş gibi algılanmak ister. Kısaca söylemek gerekirse insanlardan kişinin çevresinden ilgi görmeyi ve fazla bir şekilde sevilmeyi istediği durumlarda sıklıkla başvurulan ruhani bir büyüdür. Cazibe büyüsünün genel kullanım şekli olduğu gibi platonik aşkınıza cazip gelmeniz ve size karşı aşk beslemeye başlaması gibi bir etkisi olduğunu da unutmamak gerekir.

Cazibe Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Cazibe büyüsü yaptıran kişinin hayatını pozitif yönde etkilediği için çağlar boyunca sıklıkla tercih edilen büyülerden biri olmuştur. Ancak belirtilmelidir ki cazibe büyüsünün tutması ve doğru sonuç vermesi için mutlaka deneyimli bir medyum tarafından yapılmış olması gerekir. Aksi halde büyü tutmayacak ve büyü yaptıran kişi için hayal kırıklığı olacaktır. Eğer büyü yaptıran kişi işin gerçek ve deneyimli bir medyumla anlaşırsa büyü tutacak ve aşağıda listelediğimiz bazı etkileri görülmeye başlanacaktır.

 • Cazibe büyüsü uygulanır uygulanmaz, büyü yaptıran kişi çevresindeki insanların gözüne daha şirin daha hoş gözükmeye başlayacaktır.
 • Cazip gözükme büyüsü başlangıçta önce büyü yaptıran kişinin yakın çevresinde etki gösterecektir. Zaman geçtikçe büyünün tesir alanı genişleyecektir.
 • Cazibe büyüsü yaptıran kişi başlarda uykusuzluk, halsizlik gibi sorunlar yaşayabilir. Ancak bu sorunlar korkulacak sorunlar değildir. Cazibe büyüsü kişinin bünyesinde etkili olacağı için başlarda birtakım etkiler göstermesi normaldir. Zaten zaman içersin de bu sorunlar kaybolup gidecektir.
 • Cazibe büyüsünün etkisi sayesinde kişinin platonik aşkı da gözlerini büyü yaptıran kişiden alamaz hale gelecektir. Ve devamlı ne kadar harika, güzel biri olduğunu düşünecektir
 • Cazibe büyüsü sayesinde bireyi tatlı, şirin, güzel, harika, çekici ve alımlı gören sadece platonik aşkı olmayacak etrafındaki herkes tarafından öyle görülüp, algılanacaktır.
 • Cazibe büyüsü yaptıran kişi, cazibe büyüsünün etkisiyle tek bir kişi değil birçok kişinin gözüne güzel geleceği için etrafındaki insanların ilgisi hep onun üzerinde olacaktır.

Cazibe Büyüsü Nasıl Yapılır?

Cazibe Büyüsü Nedir?

Cazibe Büyüsü Nedir?

Cazibe büyüsünün yapılışı, cazibe büyüsünün etkilerini öğrenen herkes tarafından araştırılmaya başlanan ilk sorudur. Kişilerin sosyal hayatlarını düzenleyip, mutluluğa ulaştıran cazibe büyüsü birkaç çeşitte yapılabilmektedir. Oldukça etkili büyülerden biri olan cazibe büyüsünün kendine ait farklı farklı ritüelleri bulunur. Yapılan bu ritüellerde genel bir cazibe amaçlansa da bir ritüelde özellikle tek bir kişi üzerinde yoğunlaşabilir.

Cazibe büyüsü ritüelleri halk tarafından bilinmemektedir. Bu büyünün yapımında kullanılan malzemeler, uygulanan ritüeller yalnızca bilgili medyumlar tarafından bilinir. Bu nedenle bu büyüyü yaptırmak isteyenlerin kesinlikle gerçek bir medyumla iletişime geçmesi ve büyü yaptırma niyetinin ne olduğunu açıkça anlatması gerekir. Büyüyü yapacak olan deneyimli medyum anlatılanlar sayesinde hangi ritüeli uygulaması gerektiğine karar verir. Ve büyü ritüelinde ortaya çıkan enerjiyi doğru bir şekilde yönetip, yönlendirir.

 

 

Cazibe Büyüsü Zararlı Mıdır?

Cazibe büyüsü pozitif sonuçları olan bir büyü olduğu için yapımının hiçbir zararı yoktur. Genel olarak olumlu sonuçlar verdiği için bu büyüyü yaptırmayı isteyenler hiç çekinmeden bu isteklerini gerçekleştirebilirler. Ancak unutulmamalıdır ki büyüler ciddi bilgi birikimi ve deneyim gerektiren şeylerdir. Bu nedenle kesinle büyü yaptırmadan önce işinde bilgili ve deneyimli bir medyumla anlaşılmalıdır. Gerçek bir medyumla anlaşılmadığı takdirde kişinin yaptırdığı cazibe büyüsü tutmayacak ve istenen sonuç alınamayacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ