7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Celp Büyüsü Nasıl Yapılır

  • Celp Büyüsü Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
Celp Büyüsü Nasıl Yapılır

Celp Büyüsü Nasıl Yapılır

Celp büyüsü olarak adlandırılan çalışma, içerik bakımından diğer büyülerden ayrılıyor. Bu çalışma, büyüden daha ziyade vefk çalışması gibi havas ilminden yararlanılarak yapılıyor. Halk arasında genel olarak bütün çalışmalar büyü olarak nitelendirildiği için celp büyüsü adıyla biliniyor. Celp büyüsü, sadece bir amaç için yapılmıyor. Aşk, bağlama, muhabbet, şirinlik, soğutma, ayırma ve kısmet açma niyetiyle de yapılabiliyor. Bu yazımızda bu büyüyle ilgili detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Celp Büyüsü Nedir?

Büyüye ilgi duyanlar ve etkili büyü yaptırmak isteyenler celp büyüsü nedir araştırmasını yapıyorlar. Celp kelime anlamıyla “çağırmak, davet etmek” demektir. İki kişiyi bir araya getirmek veya ayırmak için kullanılan büyü çeşididir.

Celp büyüsünün temelini havas ilmi oluşturuyor. Yani, kaynağını Kur’an-ı Kerim’den ve Esma-ül Hüsna’dan alıyor. Havas ilmine ömrünü adamış ve konuya vakıf hocalar hangi soruna hangi duanın, ayetin ve Allah’ın sıfatının iyi geleceğini biliyorlar. Amaç ve niyetiniz doğrultusunda celbi hazırlıyorlar.

Celp büyüsünün amaç ve niyete göre farklı uygulamaları bulunuyor. Bunlar;

1-Aşk,

2-Ayırma,

3-Bağlama,

4-Evlilik

5-Kısmet Açma,

6-Muhabbet,

7-Soğutma,

8-Şirinlik celpleridir.

Celp Büyüsü Günah mıdır?

Bu çalışmanın adı her ne kadar büyü olarak geçse de aslında vefk çalışmasıyla aynıdır. Yani, çalışmanın temelini Kur’an-ı Kerim ve Allah’ın isimleri oluşturuyor. Bol bol ayet, dua ve Allah’ın zatı sıfatları okunduğu için bir nevi sevap da kazanılıyor. Bu nedenle celp büyüsü günah mıdır endişesi ortadan kalkmış oluyor.

Celp Büyüsü Yaptıranlar

1-Sevdiğinin de kendisini çok sevmesini ve bağlanmasını isteyenler,

2-Çok sevdiği kişiye bir türlü açılamayanlar,

3-Sevdiğine ve çevresine karşı şirin gözükmek isteyenler,

4-Evlilik ve aşk konusunda kısmetinin kapalı olduğunu düşünenler,

5-Mutlu beraberliği olmayıp da çiftinin kendisinden ayrılmasını isteyenler,

6-Sorunsuz bir şekilde ayrılma niyetinde olanlar celp büyüsü yaptıranlar olarak öne çıkıyorlar.

Celp Büyüsü Yapanlar

Celp çalışması, bir büyü olmadığı için halk arasında kendi başına evde de yapılabileceği bir kanısı bulunuyor. İnternette ve sosyal medyada celp büyüsü yapanlar adına birçok tarif bulunuyor. Havas ilmine haiz değilseniz, bu konuda yeterli deneyiminiz bulunmuyorsa kendi başınıza yapmaya kalkışmayın. Mutlaka gerçek hoca yardımı almalısınız.

Celp çalışması yapanlar, havas ilmine uzun yıllarını vermiş ve bu konuda ehil insanlardır. İyi niyetli ve halisane duygulara sahip, çaresiz insanlara yardım ediyorlar. Aşk, evlilik ve kısmet gibi konularda sıkıntı yaşıyorsanız gerçek ve güvenilir hoca yardımı alabilirsiniz.

Celp Büyüsü Nasıl Yapılır?

Celp çalışması farklı alanlarda yapıldığı için her çalışmanın uygulaması farklıdır. Bu nedenle celp büyüsü nasıl yapılır diye sorulabilir. Çalışmaların adı ve ritüelleri farklı olsa da ortak olan, büyü yapılacak kişinin kişisel bilgileridir. Kişinin adı-soyadı, anne adı, doğum yeri-tarihi, kişisel eşyası, fotoğrafı gibi bilgilerin tam ve doğru olması önemlidir.

Yaptırmak istediğiniz çalışmanın özelliğine göre, hoca size özel bir celp hazırlıyor. Bu celbi size vererek, neler yapacağınız hakkında talimatlar veriyor. Bu talimatları harfiyen uygulamanız çalışmanın etkisini göstermesi bakımından çok önemlidir. Neler yapmanız ve söylemeniz gerekenleri harfiyen yerine getirirseniz, en kısa sürede hayalini kurduğunuz aşkınıza, evliliğinize veya kısmetinize kavuşabilirsiniz.

Celp Büyüsü Nasıl Bozulur?

Celp çalışması her ne kadar iyi niyetle ve halisane duygularla yapılsa da, kötü niyetli olarak da yapılabiliyor. Seven insanları birbirinden ayırmak, başkasını seven birini zorla kendine bağlamak için bu çalışmayı yaptıranlar olabiliyor. Gerçek ve güvenilir hocalar kötü amaçlı olarak bu çalışmayı yapmasalar da celp büyüsü nasıl bozulur biliyorlar.

Kendi veya bir sevdiğiniz üzerinde bu büyünün varlığından şüpheleniyorsanız, vakit kaybetmeden uzman bir hoca ile iletişime geçmelisiniz. Hoca, üzerinizde nasıl bir büyü olduğunu tespit ettikten sonra, yeni bir celb hazırlayarak, büyünün etkisini ortadan kaldırıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ