7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Civa Büyüsü Nasıl Yapılır

  • Civa Büyüsü Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
Civa Büyüsü Nasıl Yapılır

Civa Büyüsü Nasıl Yapılır

Özellikle karanlık büyülerden korunmak ve cinlerden uzak kalabilmek için civa büyüsü günümüzde büyük bir önem taşıyor. Tabii belli yöntemler ve gerçek bir medyum ışığı altında ele alınan bu büyü hala tartışılan bir konu olarak da öne çıkmaktadır. Ancak kadim büyülerden ve mistik çağlardan günümüze gelen bu yöntem, aynı zamanda bilimsel olarak da öne çıkıyor.

Civa Büyüsü Nedir?

İnsanları cinlerden ve kara büyülerden korumak için kullanılan bir muska olarak civa büyüsünü söylemek mümkün. Pek çok insan civa büyüsü nedir sorusunu araştırmakta ve bunun ne işe yaradığını öğrenmeye çalışmaktadır. Doğada ya da doğaüstü yerde her varlığın bir enerjisi bulunur. İnsanlar ya da hayvanlar ile dünyadaki diğer canlıların pozitif enerjisi vardır. Ancak cinlerin ve diğer başka varlıkların enerjisi negatiftir. Civa ise bu negatif enerjiyi alan bir madde olarak öne çıkıyor.

Civa Büyüsü Nasıl Yapılır?

Cinlerden uzak durmak isteyen ve hayatının bozulmasını istemeyen birçok insan, cıva büyüsü nasıl yapılır merak etmektedir. Bu büyü gerçek medyumlar tarafından ele alınarak aşamalı şekilde tamamlanır. Aslına bakılırsa kadim çağlardan günümüze gelmiş bu büyünün bir yerde muska olduğunu da söylemek gerekir. Çünkü bu şekilde insanlar üzerinde taşır.

– Öncelikle bir civa madde elde edilir.

– Medyum bu civa madde üzerine dualar, ayetler ve Esma-ül Hüsna okuması gerçekleştirir. – – Aynı zamanda gizli İlimler üzerinden tılsımlı sözcükler okunur.

– Yapılan okuma üzerinden civa bir kağıda sarılır ve kağıt üzerine bu okuma yazılır.

– Ardından civa bir muskaya sarılır ve büyü tamamlanır.

Civa Büyüsü Neden Yapılır?

İnsanların başına ne zaman kötü bir büyü geleceği hiç belli olmaz. Çünkü kara büyüler ya da ak büyüler sürekli olarak uygulanmaktadır. Bu büyülerden etkilenmemek ve cinlerin uzak kalabilmesini sağlamak için, civa büyüsü yapılmaktadır. Yani civa büyüsü neden yapılır sorusuna karşılık, başka büyülerinin hayata tesir etmemesi için uygulandığını söylemek mümkün.

Civa Büyüsünü Kimler Yapar?

Civa büyüsü özel ayetler ve dualar ile beraber tılsımlar üzerinden okuma eşliğinde gerçekleşir. İnsanlar civayı bir muska eşliğinde üzerinde taşır. Özellikle üç harflilerden uzak kalmak ve büyülerden korunmak için yapıldığından dolayı, civa büyüsünü kimler yapar sorusuna gerçek medyumlar şeklinde cevap vermek gerekir. Çünkü bu büyüler doğru ve eksiksiz bir şekilde, doğuştan yetenekli kişilerin elinde hayat bulmalıdır.

Civa Büyüsü Belirtileri

Özellikle kendisine büyü yapıldığını ya da cinlerin musallat olduğunu düşünen birçok kişi, gerçek bir medyumdan yardım almaya çalışmaktadır. Bu konuda en önemli yardımlardan biri olarak civa büyüsü yapılır. Uygulama gerçekleştikten sonra ise civa büyüsü belirtileri ortaya çıkmaya başlar.

– Kişi yaşadığı talihsizlikler ve şanssızlıklardan kurtulmaya başladığını görür.

– İçinde pozitif açıdan olumlu duyguların yeşerdiğini hisseder.

– Hayatı yeniden düzene girmeye başlar.

– Üzerinden büyük bir yük kalkmış gibi bir his oluşur.

Civa Büyüsü Ne Zaman Etki Yapar?

Hayatındaki sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulmayı arzu eden pek çok kişi, civa büyüsü ne zaman etki yapar merak etmektedir. Bu büyünün etki suresinin kişinin üzerindeki sıkıntıların sebebine bağlı olarak değişkenlik gösterdiğini söylemek gerekir. Ancak genel olarak bir veya iki hafta içerisinde etkisi ortaya çıkmaya başlar. Ancak bu durum 3 hafta veya bir ay da sürebilir.

Civa Büyüsü Bozulur mu?

Kara büyüler ile cinlerden uzak durmak için yapılan cıva büyüsü bozulur mu sorusu da merak edilen konulardan biridir. Bu büyü bir muska şeklinde yapıldığı için kişi üzerinde devamlı taşırsa, kolay kolay bozulmaz. Aynı zamanda hayat boyu üç harfliler den ve kara büyüler ile diğer tüm büyülerden uzak durma şansı verir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ