7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

En Çok Tercih Edilen Medyumların Özellikleri

  • En Çok Tercih Edilen Medyumların Özellikleri için yorumlar kapalı
En Çok Tercih Edilen Medyumların Özellikleri

En Çok Tercih Edilen Medyumların Özellikleri

En çok tercih edilen medyumların özellikleri genel olarak büyünün ne olduğunu bilen kişiler tarafından devamlı araştırılan bir konudur. Eğer siz de gerçek ve tercih edilen bir medyum arayışındaysanız, sizin için hazırladığımız bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Medyum Nedir?

Medyumluk kişilerin büyüler hakkında doğru bilgileri alabilecekleri ve işlem uygulatabilecekleri kişilere verilen addır. Medyumları diğer insanlardan ayıran birtakım farklı özelliklere sahip olmaları gerekir. Çünkü diğer meslekler var olan bilgiler ve pratikle olumlu sonuçlar verse de büyü uygulama işlemleri için bunlar yeterli değildir.

Bir kişinin medyum olabilmesi için muhakkak ki iyi kalpli ve inançlı olması gerekir. Doğa üstü varlıklardan da yararlanan işlemler oldukları için kötü niyetli ve inançsız bir kişinin büyü yapabilmesi imkansızdır.

Yani kısaca diyebiliriz ki: medyumluk aslında bir meslektir. Medyumda bu mesleği gerçekleştiren kişidir. Amacı insanlara ve doğaya faydalı olmaktır. Bu amacını gerçekleştirirken bazen kara büyülerden yararlanılsa da medyumların genelinin amacı iyidir. Ancak dünyanın her yerinde ve her meslekte olduğu gibi yeteneğini ve bilgisini kötü amaçlar uğruna kullanan kişiler de vardır. Bu kişilerden mutlaka korunmalı ve uzak durulmalıdır.

Medyumların Özellikleri Nelerdir?

En çok tercih edilen medyumların özellikleri başlığının şimdiki bölümde detaylı bir şekilde bu özellikleri anlatacağız. Medyumluk mesleği de diğer alanlar gibi kötü amaçlı kişiler tarafından kullanılabilir. Bu işle yakından uzaktan alakası olmayan kişiler, insanların hayalleriyle oynayabilir. İnsanları boş beklentilere sokup, bir anda ortadan kaybolabilir. Bu gibi kişilere karşı dikkatli olunması gerekir.  Yalancı ve kötü niyetli kişilerden korunmanın en basit yolu gerçek bir medyumun özelliklerinin bilinmesi gerekir.

Medyumlarda bulunması gereken en önemli özellikleri sıralamamız gerekirse:

  • İlk olarak kesinlikle bu kişilerin Allah’a, büyüye ve nazara inanmaları gerekir. İnançsız kişilerin büyü yapabilmeleri ihtimal dahilinde bile değildir.
  • Bu kişilerin “kalp gözü açık” olarak nitelendirilen insanlardan olmaları gerekir. Çünkü medyumun maneviyatının güçlü olması gerekir. Doğa üstü varlıklardan olan üç harflilerin büyülerde sık sık kullanıldığı bilinmektedir. Bu varlıklar ancak işlem sırasında ortaya çıkan enerjiler ve belli birtakım malzemelerin kullanışıyla büyüye dahil olabilirler. Oluşan enerjinin kontrolünü de ancak manevi yönden güçlü kişiler tarafından sağlanabilir.
  • Medyumlarda kendi içlerinde bazı bölümlere ayrılır. Örneğin her medyum kara büyü yapımını onaylamaz. Onaylasa bile yapımını bilemeyebilir. Çünkü kara büyülerin yapımı normal büyülere benzemez. Özellikle süryani, latin ve Arapça dillerine hâkim olmaları gerekir. Yapılacak büyülerin tarihi oldukça eski zamanlara dayandığı için, eski kadim büyü kitaplarını okumak oldukça zordur.
  • Bir medyuma gittiğinizde ben şu büyüyü yaptırmak istiyorum dediğinizde, hemen kabul ediliyorsa şüphelenmeniz gerekir. Çünkü büyü yapımına başlanmadan önce yapılması gereken birtakım işler vardır. Öncelikle medyumunuzla anlaştığınızda size niyetinizi sorması gerekir. Daha sonra size bu amaca yönelik en doğru büyünün ne olduğunu gösterecektir. Sıradan insanlar büyülerin iç yüzlerini tam olarak anlayamazlar. Basit bir aşk büyüsünün bile görünmeyen kısmında farklı tehlikeleri ve zorlukları olabilir.

Bunlar gibi özelliklerin medyumlarda bulunması şarttır. Toparlamamız gerekirse bu mesleği icra eden kişilerin; bilgili, deneyimli, inançlı ve yüksek maneviyata sahip olmaları gerekir.

Medyumluk Günah mıdır?

En Çok Tercih Edilen Medyumların Özellikleri

En Çok Tercih Edilen Medyumların Özellikleri

Medyumluğun günah olduğuyla ilgili oldukça yaygın ama yanlış bir bilgi vardır. Temiz ve iyi niyetlerle, insanların mutluluğu için yapılan bir şeyin günah olması mantıken oldukça saçmadır. Kişilerin, büyü yaptırmadan önce bir medyumla anlaşmaları aynı bir davadan önce avukatla anlaşmalarına benzer. Her ikisi de bir meslek dalıdır. Medyumluğu diğer mesleklerden ayıran en temel neden medyum olarak adlandırılan kişinin manevi yönünün yüksek olmasıdır.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ