7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Eve Bağlama Büyüsü Faydaları

  • Eve Bağlama Büyüsü Faydaları için yorumlar kapalı
Eve Bağlama Büyüsü Faydaları

Eve Bağlama Büyüsü Faydaları

 Eve bağlama büyüsü faydaları oldukça merak edilen konular arasındadır. Evli çiftlerde kadın ve erkek birbirini çok severek evlenir. Fakat gerek nazar, gerek uyum sağlamdaki zorluk, gerek ekonomik durumlar gibi farklı sebeplerle kişiler hayal kırıklığına uğramaya başlar. Bu durum şahsi algılanmamalıdır. Tamamen evlilik kurumuna uyum sancısıdır.

Eşler, bazen yeni evliyken ve henüz çocuk yokken de belli sıkıntılar yaşarlar. Çoğunlukla evliliğin ilk 2 yılı en zor yıllardır. Kurulan yeni yuvanın eşyasından, düğün masraflarına çiftler daha yeni evliyken büyük borçlara girerler. Bu maddi durumlarla boğuşmak psikolojik açıdan dayanıklı olmayı gerektirir. Bu durumla baş edemeyen taraf kaçmaya meyilli olur. İşte bu durumda eve bağlama büyüsü gerekli hale gelir.

Eve Bağlama Büyüsü Faydaları Nelerdir?

 Eve bağlama büyüsü faydaları arasında en belirgin olanı evli çiftlerde partnerlerden birinin evini eşini ve çocuklarını ihmal etmesini önlemektir. Bu büyü kişiyi evine bağlar, başkasına meyletmesini engeller. Anadolu’da halk arasında “koca bağlayan” olarak bilinen otlar, amuletler, uygulamalar vardır. Bu büyü çeşidi de Anadolu’nun yüzyıllar boyunca kullanılan kadim geleneklerinden yola çıkarak yapılır.

Eve bağlama büyüsü, çiftlerin arasındaki bağı kuvvetlendirir. Güçlü ve sarsılmaz bir aile bağı yaratır. Bir çiftin tam olarak birbirine alışması ve kabullenmesi 7 yıl sürer. İki kişinin enerjisi yedi yılda uyumlanır. Dolayısıyla ilk yıllarda boşanma çok olur. Bu kritik eşik yılına ulaşmak sabır ve özveri için büyülerden faydalanılır.

Eve Bağlama Büyüsü Ne İçin Yapılır? Ne İşe Yarar?

 Eve bağlama büyüsü genellikle kocayı eve bağlamak için yapılır. Her evlilikte zaman zaman heyecan kaybı yaşanır. Özellikle çocuk sahibi olduktan sonra kadın eş vasfından anne vasfına geçer. Türk erkeklerinde genellikle “anne” kavramı kutsal olarak algılanır. Bu durum bir anda cinsel soğumaya yol açar. Çiftin arasındaki şehvet giderek şefkate dönüşür ve erkek maalesef evi terk etmeye meyleder. Eve bağlama büyüsü faydaları erkeğin eşe ve çocuklara sorumluluğunu hatırlayıp evine bağlanmasını sağlamaktır.

Evlilik sadece 2 kişiyi etkilemez. İleride doğacak çocukları da ve dolayısıyla toplumu da etkiler. Toplum, ailelerden oluşur ve sağlıklı düşünebilen çevreye faydalı çocuklar yetiştirmek kişisel olduğu kadar topluma karşı da bir görevdir. Eve bağlama büyüsü faydaları sadece partnerinizi eve bağlamakla kalmaz, geleceğin büyükleri olan çocukların sağlıklı ve sevgi dolu bir yuvada yetişmesini sağlar.

 

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ