7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Ermeni Büyüsü Nedir? Ermeni Büyüsü Nasıl Yapılır?

  • Ermeni Büyüsü Nedir? Ermeni Büyüsü Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Ermeni Büyüsü Nedir? Ermeni Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ermeni Büyüsü Nedir? Ermeni Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ermeni büyüsü halk arasında pek bilinmeyen ve uzak durulan büyülerden biridir. Adından dolayı ermeni büyüsü Hıristiyan büyüsü olarak kabul ediliyor. Hıristiyan aleminde büyü yapılırken domuz kanı, ölmüş hayvanların derie ve birtakım iç organları kullanıldığı için Türkiye’de yapılmayacağı kanısı bulunuyor .Halbuki manevi ilimler ve kadim büyü kitaplarında kendini yetiştiren gerçek medyumlar Ermeni büyüsünü başarılı bir şeklide yapabiliyorlar.

Ermeni Büyüsü Nedir?

Ermeni büyüsü iki insanı bir araya getirmek, aşık etmek ve bağlamak amacıyla veya iki insanı birbirinden soğutup, ayırma amacıyla yapılan bir büyü çeşididir. Büyü yapılırken genellikle cinni varlıklardan yardım istendiği için çok güçlü ve etkili bir büyüdür.

Büyünün en çok rağbet gördüğü eski tarihlerde Ermeni papaz ve medyumların büyü konusundaki başarılı çalışmaları bu büyüye adlarını vermeleri sağlamıştır. Genellikle bu büyüyü aşık etme ve bağlama işlemlerinde kullandıkları için günümüze kadar bu şekilde gelmiştir.

Ermeni Büyüsünü Kimler Yapar?

İslam aleminde büyüler genellikle vefk hazırlanarak yapılan büyülerdir. Esmalar, dua, ayet ve tılsımlardan yararlanılarak kişilere yardım ediliyor. Fakat Hıristiyan ve dış kaynaklı büyülerde hüddam ilminden yararlanılıyor. Hüddam denilen cinni varlıklar büyü yapılmasında kullanılıyorlar.

Hüddam ve ledun ilimlerine sahip olmadan, cinni varlıkları nasıl yönlendireceğini bilmeden Ermeni büyüsü yapmak son derece tehlikelidir. Bu nedenle ermeni büyüsünü kimler yapar sorusunun en doğru cevabı yeterli bilgi birikimine ve deneyimine sahip medyum hocaların yapması gerektiğidir. Çünkü sonuçta büyünün hazırlanmasında ve etki göstermesinde cinni varlıktan yararlanılıyor. Cinni varlık kontrol edilemediğinde büyü yapana, yaptırana ve çevresine çok kötü zararlar verebiliyor. Bunun için ermeni büyüsü yaptırmak istiyorsanız işinin ehli uzman medyum bulmalısınız.

Ermeni Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ermeni büyüsü hem şeytani hem de rahmani olarak yapılabiliyor. Gerçek ve güvenilir medyumlar şeytani yani kötü amaçlı, zarar verici büyüleri yapmıyorlar, yapılmasını da tasvip etmiyorlar. Fakat ilmini ve bilgisini yanlış yolda kullananlar bu büyüyü yapabiliyorlar.

Şeytani kötü amaçlı büyü yapılırken cinni varlık çağrılıyor. Rahmani büyülerde kullanılan materyaller tercih edilmiyor. Kara büyü sınıfına girdiği için kan, organ, deri gibi materyaller büyülerde kullanılıyor.

Bilgi ve yeteneklerini insanların yararına kullanan medyum hocalar ak büyü sayılan rahmani ermeni büyüsü yapıyorlar. Medyum ermeni büyüsü yapmak için vefk ve celb işlemlerinden yararlanıyor. Herkesin enerji yoğunluğu, yükselen yıldızı ve niyeti aynı ölçüde olmadığı için farklı yollar kullanılıyor. Fakat bunlar genellikle özel ayinler, tılsımlar, dua ve işaretlerdir.

Ermeni Büyüsü Etkili midir?

Tam ve doğru yapıldığında ermeni büyüsü etkisi çok güçlüdür. Kişinin niyeti, enerji yoğunluğu, talimatları doğru uygulaması ve vefkin gücüyle 7 gün içinde büyü etkisini gösteriyor.

– Büyü yapılan kişide duygu ve davranış değişikliği başlayacaktır. Kendi irade ve mantığını kullanamaz hale geliyor. Sürekli olarak büyü yaptıran kişiyi düşünmeye başlayıp, onun yanında olmak isteyecektir.

– Daha önce birliktelik yaşayan kişi için yapıldığında anılarda kalan mutlu günler canlanmaya başlıyor. Daha önce birliktelik yaşanmamış birine yapıldığında o kişinin kalbine sevgi ve muhabbet tohumları atılıyor.

– Büyü yapılan kişi sürekli olarak büyü yaptıran kişiyi rüyalarında görmeye başlıyor. Büyü yaptıran kişiyi sürekli olarak düşünmeye başlayıp, onunla ilgili hayaller kurmaya başlıyor.

Ermeni Büyüsü Nasıl Bozulur?

Üzerinde güçlü bir büyünün etkisini hisseden veya çevresinde gören insanlar ermeni büyüsü nasıl bozulur araştırmasını yapıyorlar. Ermeni büyüsü çok güçlü ve etkili bir büyü olduğu için bu konuda çok bilgili ve deneyimli medyum hocalara gidilmesi en doğrusudur. İşin içinde cinni varlıkların da olabileceği için mutlaka medyuma giderek büyüyü bozdurmanız gerekiyor.

Gerçek medyum büyünün etkisinde olup olmadığınızı hemen anlıyor. Hüddam ve ledun ilimlerinden yararlanarak size nasıl bir büyü yapıldığını öğreniyor. Büyüyü tersine çevirip, bozarak, etkisinden kurtulmanızı sağlıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ