7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyüler

  • Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyüler için yorumlar kapalı
Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyüler

Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyüler

Eşleri ayırmak için yapılan büyüler, evli çiftlerin birbirinden ayrılması için yapılan büyülerdir. Bu büyüleri genellikle haset ve kıskançlık nedeniyle yaptırmak isteyenler vardır. Bazı kadınlar kendine uygun bekar birini bulamazlar. Böyle durumlarda evli bir erkeğe aşık olarak onların ayrılması gibi umutsuzca bir bekleyişe düşerler. Üstelik evli erkek de üçüncü kişiye umut veriyor olabilir ancak boşanacağını söylese de genellikle boşanmayı hiçbir zaman düşünmez. Dolayısıyla üçüncü kadın için tek çare eşleri ayırmak için yapılan büyülerde aranır.

Kişinin kendi ailesi de eğer çocuğunun uygunsuz biri ile evlendiğini düşünüyorsa eşleri ayırmak için yapılan büyü yöntemine başvurur. Hatta bazı durumlarda eşlerden biri boşanmak istiyorsa fakat karşı taraf boşanmak istemeyerek sorun çıkarıyorsa da bizzat eşlerden biri bu tip büyülere başvurabilir.

 

Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyü Nedir? Nasıl Yapılır ve Nasıl Bozulur?

Eğer sorunlu bir evlilik varsa ve karşı taraf boşanmak istemiyorsa eşlerden bir tanesi de eşleri ayırma büyüsü yaptırmak ister. Eğitimsiz toplumlarda erkekler boşanmayı hazmedemez. Çünkü boşandıktan sonra kadının başka bir eşi olması fikrini kabullenmez.  Böyle bir ihtimali erkeklik gururuna yediremeyip ondan boşanmak isteyen karısını veya boşandıktan sonra eski karısını, maalesef öldürmek bile isteyebilir.

Türkiye’de kan davası denen durum veya erkeğin ‘namusumu temizledim’ dediği bu durum özellikle kıyı kesimlerinden iç kesimlere ilerledikçe sıkça rastlanır. Dolayısıyla huzurlu temiz barışçıl bir boşanma için, karşı tarafın şiddetine maruz kalmaması için de eşleri ayırma büyüsü yapılır. Eşleri ayırmak için yapılan büyüler bir uzman tarafından yapılırsa amacına ulaşır ve geçerli olur.

 

Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyü- Kimler Büyü Yapabilir?

Kimler büyü yapabilir sorusu sıkça sorulmaktadır. Öncelikle bu işin ilmine hakim olan tecrübeli ve ağzı dualı kişiler büyüleri yapabilir. Eşleri ayırmak için yapılan büyüler temas ve taklit büyüleridir. Hangi yöntemle yapılıyor olursa olsun hepsinin amacı aynıdır ve aynı kapıya çıkar. Eşleri ayırmak için yapılan büyüler, medyum Hocalar tarafından yapılır. Aynı şekilde bu tip büyüleri bozmak için de bir uzmana başvurmak gereklidir.

 

 

 

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ