7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Evde Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

  • Evde Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Evde Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kendi başıma büyü yapmak istiyorum diyenler için evde aşık etme büyüsü nasıl yapılır yazımızla karşınızdayız. Sizde evde aşık etme büyüsü yapma işlemleriyle kendi başınıza büyü yapabilirsiniz. 

Evde Aşık Etme Büyüsü Nedir?

Evde aşık etme büyüleri, birisini kendine aşık etmek isteyenler tarafından yapılmak istenen tılsımdır. Bu tılsımın amacı kişinin kendi evinden başkasını büyüyle etkilemesidir. Gizli büyü kitaplarında sıklıkla yer verilmiş olan evde aşk büyüleri yapımı işlemlerinden sizde faydalanabilirsiniz.

Yapmanız gereken büyü ile ilgili kitapları alıp araştırma yapmak olacak. Hocam, evde aşk büyüsü yapmak istiyorum diyorsanız, o zaman yazımızın devamını da okuyarak, amacınıza ulaşabilirsiniz. 

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevgili kardeşlerim, evde aşk büyüsü yapmayı düşünüyorsanız, her şeyden önce araştırmalarınızı iyi yapmanız gerekir. Aldığınız bilgiler doğrultusunda, medyum hocaya danışarak, yapacağınız büyünün onayını almalısınız. Çünkü evde yapılamayacak kadar detaylı olan işlemler olduğu gibi nispeten kolay olan tılsımlar da vardır. Bu yüzden yapacağınız tılsımı iyice araştırmalı ve buna göre yapmalısınız. Evde yapabileceğiniz büyülerin bir kısmı şöyledir.

– Karabiber ile yapılan aşk büyüsü

– Kaşıklar ile icra edilen aşık etme tılsımları

– Nohut kullanılarak yapılmakta olan aşık etme büyüleri

– Tuz kullanılıp yapılan evde aşk büyüleri

– İplerle yapılmakta olan aşık etme büyüleri

Bu büyüler arasında sizlere 2 tanesini örnek vermek istiyoruz. Bu iki örneği sizde evde deneyerek yapabilirsiniz.

Kaşık İle Evde Aşık Etme Büyüsü

Evde kaşık ile yapılan bu büyüde amaç kaşıkları birleştirmektir. Daha sonra birleştirilen kaşıklar çeşitli dualar okunduktan sonra toprağın altına gömülür. Gömülecek olan toprağın uzak bir yer olmasına, insan ve canlıları orada bulunmamasına dikkat edilmelidir. Evde kaşık büyüsü ile karşınızdaki kişiyi kendinize aşık edebilme ihtimaline sahipsiniz.

Evde İp Büyüsü

İple yapılan aşık etme büyüsü yine bağlama büyüleri içerisinde yer alır. Evde yapılacak olan ip büyülerinde, ipler birbirlerine düğümlenerek bağlanır. Çeşitli tılsımlı sözcükler bu esnada okunur. İp büyüsü yapmak istiyorsanız, büyü yapmayı tercih eden medyumlara gitmeniz gerekir.

Evde Yapılan Büyüler Günah Mıdır?

İnsanın büyü ile çözüm üretmesi günahtır. İslam kaynakları bunu daima dile getirir. Ancak alternatif olarak evde duaları ile sevgili aşık edilebilir. Eğer hocam yaptığım dualar tutmuyor diyorsanız, siz yanlış yapıyorsunuz diyebilirim. Çünkü okunacak olan duaların gerekli kurallara uyması gerekir. Evde aşık etme dualarını kolayca uygulayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, duaları ezberlemek değil. Kağıtta bulduğunuz duaları da okuyabilirsiniz.

Evde Aşık Etme Büyüsü Neden Yapılıyor?

Bazı kardeşlerimiz, sevdiklerinin kendilerine tez zamanda ulaşmasını, hemen her şeyin bir anda olmasını beklerler. Büyüler dünyasına biraz acemi kalan bu kardeşlerimiz, esasında büyü yapmanın kolay olduğunu sanırlar. Ancak kardeşlerim büyü yapmak gerçekten zorlu bir iştir.

Denenmiş kolay aşk büyüleri, Onu yapabilmeniz için gerçek anlamda önemli şeylere ihtiyacınız olacak. Büyü malzemeleriniz olmadığı zaman bunu yapmanız zor. Birde büyü yapabilmeniz için şunları yapmanız gerekecek.

– Büyü kitaplarında tamamen araştırmalar yapmak,

– Ehli olan medyumlardan dersler almak,

– Kozmoloji, Matematik, Geometri gibi pozitif bilim dalları hakkında çeşitli araştırmalar yapmak.

– Kitap okumayarak devamlı çalışmalar yapmak.

Evde aşk büyüsü yapanlar elbette basit, sıradan insanlar olamazlar. Sıradan bir insanın büyüye kalkışması, kendisine, çevresine ve ailesine zarar vermesi durumunu doğurur. İlim aşığı, kitap okuyan ve sırlara meraklı olan insanların evde aşık etme büyüsü yapması önerilir.

Eğer bu özellikle bulunmuyorsa, evde aşık etme büyüsü yapımı kesinlikle önerilmez. Evde aşık etme büyüsü hakkında daha fazla detay alabilmek adına, bizleri arayabilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ