7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Büyü Belirtileri Nelerdir?

  • Büyü Belirtileri Nelerdir? için yorumlar kapalı
Büyü Belirtileri Nelerdir?

Günlük yaşamında çok sık terslikler ile karşılaşan kişiler, üzerlerinde büyü olup olmadığını merak etmektedir. Büyü belirtileri nelerdir, birinin üzerinde büyü olup olmadığını anlamanın en etkili yolu, belirtilerini taşıyıp taşımadığını kontrol etmektir. Toplumsal bir gerçek olan büyü, hiç umulmadık kişilere yapılabilmekte ve sonuçları insanların hayatlarını alt üst etmektedir. Büyü belirtileri nelerdir diyanet, Çiftlerin evlilik ve iş hayatlarında bozulmalar varsa, büyü yapılmış olabilmektedir.

Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Birinin üzerinde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır, fiziksel ve ruhsal incelemelerden sonra anlaşılabilmektedir. Kişinin davranışlarında tam anlamı ile bir değişme söz konusu olup kendisinden beklenmeyeni yapmaktadır. Büyü belirtileri, eşini çok seven biri eşinden bir anda soğumuşsa ve nedensizce boşanmak istiyorsa veya sağlığı bir anda bozulan bir kişinin vücudunda ağrıların ortaya çıkması, belirtiler arasındadır. 

Büyü Belirtilerini Gösteren İşaretler

  • Büyü yapılmış bir kişinin uykuları düzensizleşmekte ve uykusundan sıçrayarak uyanmaktadır. 
  • Kişi sürekli takip edildiğini düşünür ve gaipten sesler duyar.
  • Daha önce hiç yaşanılmamış bir yorgunluk, halsizlik ve sinirlilik gibi problemler yaşanmaya başlar. 
  • İşi ve geliri iyi olan birinin işlerinin bir anda terse döndüğü görülür.

Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Evinde büyü olan birinin ev huzuru kaçmakta ve evliliği tehlikeye girmektedir. Genellikle eve konulan büyüler muska halinde olmakta ve bu muskaları bulmak çok zor olmamaktadır. Eve giren çıkan kişinin sayısı bellidir ve kimin yaptığı kolaylıkla anlaşılabilmektedir. Evinde yapılan muska şeklinde büyüyü bir türlü bulamayanlar, medyumdan yardım alabilmektedir. 

Fiziksel Büyü Belirtileri

Büyü yapılan kişide bazı belirgin değişimler fark edilmektedir. Aşırı yemek yemek veya hiç yemek yememek, fiziksel belirtiler arasında görülmektedir. Sürekli ibadet eden birine eğer büyü yapılmışsa, inançsızlık belirtileri görülmekte ve ibadetlere karşı nefret duymaktadır. Baş ağrısı, kusma, aşırı halsizlik ve baş dönmesi, büyü belirtilerine işarettir. 

Büyü Belirtilerinden Yapan Belli Olur mu?

Büyü belirtilerine bakarak sadece büyü yapıldığı anlaşılmakta ve yapan kişi bilinmemektedir. Büyü yapan kişinin ortaya çıkması için işinin ehli olan bir medyuma ihtiyaç vardır. Büyü yapan kişinin bulunması, kişinin üzerinden büyünün kaldırılması ve etkilerinin yok edilmesi kadar tehlikeli olup uzun sürebilmektedir.

Büyü Belirtileri Davranışları Nasıl Etkiler?

Büyü yapılan kişinin davranışları nasıl olur, çok garip olmakta ve dışarıdaki insanlar davranışlarına anlam verememektedir. Büyü yapılan kişi eski kimliğini kaybetmekte ve yeni bir karakter meydana getirmektedir. Meydana getirilen karakterde olumsuz değişimler yaşandığından, çevresindeki kişiler büyü yapılan kişiyi adeta tanıyamamaktadır. Büyü yapılan kişinin kendisinde meydana gelen değişiklikleri fark etmesi mümkün değildir.

Büyü yapılan kişinin kendisine büyü yapıldığına ikna olması için ikna edici bir dil kullanmak gerekmektedir. Büyü yapılan kişi değişen hareketlerinin farkında olmadığından, çevresindeki insanların sözlerine kulak asmamaktadır. Kişinin algılaması baskı altında olduğundan, ciddi anlamda algılama problemi yaşamaktadırlar. Geçmişi hatırlamakta zorluk yaşarlar ve çok uzak geçmişte yaşanan olayları unuturlar.

Manevi Büyü Belirtileri

Bazı kişilerde büyülerin manevi belirtileri görülmekte ve bu belirtilere anlam verilememektedir. Büyü yapılmış bir kişi Allah’ın isimlerini söylemekte zorluk çekmekte ve okurken zorlanmaktadır. Kuran okunan ortamlardan uzaklaşırken, ibadetlerini yerine getirmemeye başlamaktadır. Ümitsiz ve karamsar ruh hali ile sürekli kendini yıpratmakta ve psikolojisi darmadağın olmaktadır.

Uzun ve kısa vadede büyüler belirtilerini göstermekte ve çok ciddi manevi problemlere yol açmaktadır. Gerçek medyumlar deneyimlerinden yola çıkarak kişinin olumsuz durumunu ortadan kaldırmaya çalışmaktadır. Büyü belirtilerinin tamamen ortadan kaldırılabilmesi için kişinin öncelikle kendisine büyü yapıldığını kabul etmesi gerekmektedir. Büyünün ortadan kaldırılması ile birlikte kişide rahatlama hissi meydana gelmekte ve manevi olarak huzura kavuşmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ