7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Evli Erkeği Karısından Ayırma Büyüsü

  • Evli Erkeği Karısından Ayırma Büyüsü için yorumlar kapalı
Evli Erkeği Karısından Ayırma Büyüsü

Evli Erkeği Karısından Ayırma Büyüsü

Evli erkeği karısından ayırma büyüsü, genellikle evli erkeklerin evlilik dışı yaşadıkları duygusal ilişkiler nedeni ile ihtiyaç duyulan bir büyü çeşididir. Evlilik birliği devam eden kişilerle birliktelik yaşayan kadınların başvurduğu, evli erkeği karısından ayırma büyüsü, manevi yönü yüksek işinde başarılı medyum hocaların bizzat gerçekleştirdiği bir yöntemdir. Yuva yıkan bir büyü olarak da bilinen bu büyünün sorumluluğu ve vebali çok büyük olduğu için bu büyüyü yaptırmak isteyen kişilerin öncelikle bazı konularda uyarılması gerekir.

 Evli Erkeği Karısından Ayırma ve Soğutma Büyüsü Neden Yapılır?

Evli bir erkek ile ilişki yaşayan kadınlar, aşkın hırsına kapılarak sevdiği erkeğin sadece kendisine ait olmasını istediği için en çok başvurduğu yöntem evli erkeği karısından ayırma ve soğutma büyüsüdür. Fakat evli bir erkeği karısından ayırmak isteyen kişiler sadece evli erkeklerle cinsel birliktelik yaşayan kişiler değildir. Pek çok kişi mutlu bir aile ortamını ve güzel bir evliliği kıskandığı için bozmak amacı ile kötü niyetli olarak da evli erkeği karısından ayırmak için dua ve büyü yöntemlerini tercih ediyor.

 Evli Erkeği Karısından Ayırma Duası Nedir?

Evli erkekleri, karısından ayırmak isteyen kişiler her zaman erkeğin evlilik dışı yaşadığı bir ilişki yaşadığı kişiler değildir. Kimi zaman bu büyü, kötü niyetli kişilerin yuva yıkmak ve kıskançlık yüzünden de başvurduğu bir büyü çeşididir. Bu büyüye başvuran kişiler, genellikle bu evliliği onaylamayan ya da evliliğin mutlu ve huzurlu bir şekilde yürümesini istemeyen kişilerdir. Karı ve kocayı ayırmak, arasını bozmak ve soğumalarını sağlamak için bu duaya başvurulur.

Evli Erkeği Karısından Ayırma Büyüsünü Kimler Yapar?

Manevi yönü kuvvetli, kalp gözü açılmış, 6. hissi kuvvetli ve dünya dışı varlıklarla kolay iletişim kurabilen kişiler, evli erkeği karısından ayırma büyüsünü yapabilirler. Özellikle de çeşitli tılsımlarla ve velflerle bu kişilerin boşanmasını sağlayabilirler. Bu büyünün yapılmasını isteyen ya da büyünün yapılması için ilim sahibi büyü üstatlarına vekalet veren kişiler;

Evliliğe onay vermeyen anne ve babalar, yakın akrabalar,

Eski sevgililerinin mutlu bir evliliğe sahip olmasını istemeyen kin ve nefret dolu kişiler,

Çevresinde mutlu ve huzurlu bir evliliği kıskanan kimseler,

Kocasının kendisine boşanma davası açmasını isteyen ve hiçbir talepte bulunmadan ayrılmasını isteyen kadınlardır.

Evli Erkeği Karısından Soğutma Duası

İlim sahiplerinin ve medyum ve hocaların elinde bulunan kaynaklarda yer alan kendi hazırladıkları tılsımlarda yer alan dualarda evli erkeği karısından soğutma duası yer alıyor. Günümüzde pek çok hoca ve medyum bu uygulamaların yapılmasını çok fazla önermiyor. Fakat yine de mebali ve tüm sorumluluğu üstlenen kişilerin bizzat kendilerinin okuyabilecekleri evli erkeği karısından soğutma duası şu şekildedir;

“Bismillâhirrahmânirrahim. Âllahümmağfirli zenbi ve metti’Iî fî darri, bârikli fî rizkî altahümmecaini minnet tevvâbin, vec’alni mînel mutetahhirin, Vec’alni min ibadikessaiihin vec’alni minellezine lâ havfün aleyhim ve fâhüm yahzenün.”

Sevdiğini Karısından Ayırma Büyüsü

Boşandırma büyüsü olarak da bilinen sevdiği erkeği karısından ayırma büyüsü, kadim büyü kitaplarında kadınların aşk ve cinsellik yaşadığı erkeğin, karısından nefret ederek boşanmasına neden olabilir. Bu nedenle tehlikeli büyüler arasında yer alır. Bu büyünün işinde uzman medyum ve hocalar tarafından yapılması gerekir.

 Karı Kocayı Ayırma Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Karı kocayı birbirinden ayırma büyüsü, belirli ritüellerin gerçekleştirilmesi ile icra edilir. Bu büyünün yapılması bazen günler bazen haftalar boyunca sürebilir. Fakat ayırma büyüsünün ardından en nihayetinde 3 hafta, 21 gün süre içinde çok ciddi ve şiddetli bir tartışma yaşanarak ayrılığın temeli atılır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ