7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Duası

  • Giden Sevgiliyi Geri Getirme Duası için yorumlar kapalı
Giden Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Ardına bakmadan giden sevgili ve eşleriniz için tesirli duaları arayabilirsiniz. Giden sevgiliyi geri getirecek dua sizin için en doğrusu olacaktır. Geri getirme büyüsü tek çeşit olsa da gerek dua ile gerekse de dua formülleriyle büyüler uygulayabilirsiniz. Evini sürekli terk eden ve yuvasından soğuyan eşleriniz için elinizden bir şeyler gelmeyebilir.

İster evde kendiniz yaparak isterseniz de medyum hocanın yardımını alarak geri getirme büyüsünü uygulamaya çalışabilirsiniz. Uyguladığınız büyü kuvvetliyse kısa zamanda sevgilinizi yeniden kendinize bağlayabilirsiniz. Hatta eskisinden çok daha güçlü bağlara bile sahip olabilirsiniz. 

Çevirgel Duası Nedir?

Çevirgel duası aslında sevgiliyi geri getirme duaları arasında yer alır. Kolay uygulanabilen bir büyü çeşidi olan çevirgel duası nedir sadece sevgiliyi size geri döndürmekle kalmaz, size olan sadakatini de arttırır. İlişkinize olan düşkünlüğü artarak size daha sevecen yaklaşımlarda bulunur. 

Hem ayrıldığınız eşinizi hem de sizi bırakıp giden sevgilinizi size geri getiren büyü olduğu bilinir. Farklı metotları bulunur ancak genel uygulama tekniği aynıdır. Çevirgel duası şu şekildedir;

* ”Vedduha, Velleyli iza seca. Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala.” giden sevgilinizi geri getirmek için günde 10 defa tekrarlamanız gerekir. 

En Tesirli Geri Getirme Duası Nasıl Yapılır?

Geri getirme duası düşündüğünüz vakit mutlaka tesirli olup olmadığını dikkat etmelisiniz. Tesiri güçlüyse hem daha etkili olacaktır hem de kısa zamanda etkisini göstermeye başlayacaktır. Ayrıca tesirli olan geri getirme büyüsü kolay kolay bozulmaz. Bunun içinse en tesirli olan geri getirme büyüsüne başvurmanız gerekir.

En tesirli geri getirme duası metotların doğru uygulanmasıyla gerçekleşir. Bunun içinse ilmi hakkında bilgi sahibi olunmalıdır. Zikredilmesi gereken duaları yeteri kadar okuyup iyi niyetle uygulanmalıdır. Niyetin iyi niyetle olmasına çok dikkat edilmelidir. Kötü amaçlarla uygulanan geri getirme büyüsü farklı sonuçları ortaya çıkarabilir. 

Uzaktaki Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Uzaktaki sevgiliyi geri getirme duası okunduğu zaman çabucak etkisi beklenmez. Belirli sayıda okunması gereken dualar olup, bu dualar farklı zamanlarda etkisini göstermeye başlar. Fakat oldukça etkili olmakla birlikte kolay kolay etkisini kaybetmez. 

– 21 defa okunması suretiyle, ”Estağfirullahel aziyme ve etübü ileyh.” söylenmelidir. Mutlaka söyleyişe dikkat edilmelidir. Her ne kadar niyet önemliyse aynı ölçüde telaffuz da önemlidir. Bu duayı da ister namaz esnasında isterseniz de abdestli olarak okuyun. Ancak mutlaka abdestli olmaya dikkat edin.

– Yukarıdaki duayı okuduktan sonra da ilaveten 3 defa ihlas suresini ve Ayet-el Kürsiyi okuyun. 7 gün boyunca tekrarladığınız vakit uzaktaki sevgiliyi geri getirmiş olursunuz. Belirtildiği üzre kısa zamanda etkisini göstermeyebilir ancak tesiri oldukça güçlüdür. 

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Duası 

Giden sevgiliyi geri getirme duası herkes için mutlaka önemli olabilen bir büyüdür. Terk etmiş olan kişiyi kendinize yeniden bağlama maksadıyla başvurduğunuz bu büyü aynı zamanda kişiyi size daha sadakatli hale de getirecektir. Giden sevgili içinse uygulayacağınız büyü şu şekildedir;

Sevgiliyi döndürme büyüsü olarak uygulanan bu büyü sizi mutlu edecek sonucu verir. Bu ritüel cuma gecesi yapılmalıdır. Ritüele konu olan özel bir tılsım bulunur. Bu tılsımı 5 defa çizerek ”Bu tılsımın meleğini kendime hizmet etmesi için görevlendiriyorum.” diyin. Devamında da söz konusu kişinin isminin zikredilmesi gerekmektedir. Bu büyü normalde aşk büyüsü olarak kabul edilse de giden sevgiliyi geri getiren büyü olarak da kullanılmaktadır.

Geri Getirme Büyüsünün Etkileri 

Geri getirme büyüsünün etkileri tesirine göre değişiklik gösterir. Fakat normal bir geri getirme büyüsünün etkisiyse zaten yeteri kadar kuvvetlidir. Herhangi bir bozma büyüsü uygulanmadığı müddetçe uzun zaman etkisini korur. Gitmiş olan sevgiliyi geri getireceği gibi size olan sadakatini de eskisinden katbekat üstün kılar.

Geri Getirme Duası Kaç Günde Etki Eder?

Birbirinden ayrı eşlerin birleşmesi maksadıyla kullanılan geri getirme büyüsü manevi değeri yüksek büyülerden biridir. Geri getirme büyüsüne başvurmak istediğinizde muhakkak aklınızda bulunması gerekir ki, gerek görülmediği müddetçe uygulanmamalıdır. Manevi değeri yüksek olduğu kadar manevi cezası da şiddetlidir. Manevi değeri düşünüldüğünde de birkaç güne kalmaz etkisini göstereceği düşünülebilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ