7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Giden Sevgiliyi Kendine Bağlama

  • Giden Sevgiliyi Kendine Bağlama için yorumlar kapalı
Giden Sevgiliyi Kendine Bağlama

Giden Sevgiliyi Kendine Bağlama

 Giden sevgiliyi kendine bağlama büyüler arasında özellikle genç çiftler tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Bu işlem medyumlardan en çok istenen büyüler arasındadır. Çok güzel bir ilişkisi olan insanlar bir zaman sonra beklenmedik bazı durumlarla karşılaşıp sevgilisinin gittiğini veya gitmek istediğini görebilir. İkili ilişkilerde bir taraf ilişkiyi bitirmek istediği zaman diğer taraf aksine bitmesini istemiyorsa gitmekte olan sevgiliyi kendine bağlamak ister.

Bu yöntem terk edilen kişilerin ilk olarak yaptığı yöntemdir. Terk eden kişiye hala hisleri varsa ve onu kaybetmek istemiyorlarsa bağlama büyüsünden yardım almaktadırlar. Buna ek olarak terk edilmeyi gururuna yediremeyen kişiler de tercih etmektedir.

Giden Sevgiliyi Geri Getirmek İçin Yapılacak Şeyler

 Giden sevgiliyi kendine bağlama aşamasında tek bir yöntem yoktur. Her duruma özel olarak uygulanabilecek geri getirme ritüelleri ve taktikleri vardır. Giden sevgiliyi geri getirmek için yapılabilecek şeyleri madde madde sıralayalım.

1 Aceleci davranılmamalı. Acele edince yeteri kadar düşünülüp hareket edilmediği için sonradan pişman olunabilecek davranışlar yapılabilir.

2 Belirli bir süre iletişim kurmamalı. İletişim kurmayıp her iki taraf için de sakinleşmek, mantıklı düşünmek iyi olacaktır.

3 İlk baş kendine çeki düzen verilmeli. İnsan önce kendisin düzeltmeli ki sonrasında daha doğru davransın.

4 İletişime geçmek için tamamen iyi hissedilmeli daha sonra iletişime geçilmeli. Normal olmayan bir durumdayken kurulan iletişimler her zaman sağlıksız olduğundan kedisini iyi hissettiğiniz zaman iletişime geçin.

5 Tekrar aceleci olunmaması gerektiği hatırlanmalı.

6 Karşı tarafın güveni kazanılmalı.

7 Kişini kendi davranışları gözden geçirilmeli ve hatalar kabul edilmeli.

8 Yeni bir ilişkiye başlanıyormuş gibi davranılmalı.

Giden Sevgiliyi Kendine Bağlama Büyüsü Sonuçları

İlişkideki bir kişi ilişkiye devam edemediğini söyleyip bitirip gittiyse ve geri gelmesi için bazı şeyler denendiyse ama ona rağmen geri gelmediyse yapılacak bir yöntem daha var. Evet o yöntem bağlama büyüsü. Giden sevgiliyi kendine bağlama büyüsü sonuçları oldukça güzeldir. Büyü sonucunda birçok kişinin birbirine bağlandığı görülmüştür. Her olaya göre büyü sonucunun da farklılık gösterdiği bilinmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ