7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Lanet Büyüsü Nasıl Yapılır

  • Lanet Büyüsü Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
Lanet Büyüsü Nasıl Yapılır

Lanet Büyüsü Nasıl Yapılır

Kara büyüler arasında en tehlikeli olanlardan biri lanet büyüsü şeklinde öne çıkıyor. Eğer büyü yaptırmak isteniyorsa defalarca düşünülmesi gerekmektedir. Çok ciddi sonuçlar doğurabileceği gibi özellikle büyünün yapıldığı kişide oldukça etkilidir. Ayrıca bireysel olarak yapılmaması gereken en önemli büyüler arasında gelir. Mutlaka uzman bir medyumdan yardım almak gerekmektedir.

Lanet Büyüsü Nedir?

Herhangi bir kişi üzerine onun hayatını bütün ile tersine çevirip kaos haline getirmek için yapılan büyülerden biridir. Öyle ki bu büyü gerçek anlamda ve gerçek medyumlar tarafından tamamlandığı zaman, kısa süre içerisinde etkisini göstermektedir. Üstelik büyünün yapıldığı kişinin en büyük başarısı bu hayatta ne ise, doğrudan onu etkileyerek tamamen alaşağı etmektedir. Bu iş yaşantısı olabilir, aşk hayatı olabilir ya da aile saadeti öne çıkabilir. O yüzden birçok kişi lanet büyüsü nedir sorusunu merak etmekte ve bu büyü hakkında bilgi almaya çalışmaktadır.

Lanet Büyüsü Nasıl Yapılır?

Lanet büyüsünün yapılabilmesi için öncelikle malzemeler elde edilmelidir. Bunlar içerisinde 10 tane kırmızı mum ve bir tane siyah mum yer alır. Aynı zamanda bir kalem ve saman kağıt gereklidir. Ayrıca büyü yaptıran kişinin parmak ucundan alınmış bir miktar kan bu büyüde kullanılır.

– Öncelikle kırmızı mumların üzerine bir bıçak ile 3 tane çizgi atılır.

– Daha sonra bu çizgilerin üzerine büyü yaptıran kişinin kanı eklenir.

– Siyah mum ise parçalanır.

– Ardından gerçek medyum hoca kırmızı mumların üzerine gizemli sözcükler, tılsımlar, Esma-ül Hüsna okuması ve dua ile ayetler üzerinde okuma gerçekleştirir.

– Bu okumaların bazılarını kalem ile mum üzerine yazar.

– Mumlar kağıdın içerisine sarılır ve toprağa gömülür.

Lanet Büyüsü Neden Yapılır?

Pek çok insanın bu konuda farklı sebepleri olabilir. Özellikle sevilmeyen kişilerin başına kötü şeyler gelmesini isteyen insanlar mümkündür. Ancak buna çok dikkat etmek gerekir. Zira kadim sırlara sahip ve mistik kitaplarda yer alan lanet büyüsü en güçlü kara büyüler içerisinde yer almaktadır. Etkisini çok hızlı şekilde ve güçlü biçimde gösterdiği için, lanet büyüsü neden yapılır pek çok kişi merak ediyor. Rakipleri egale etmek, bazı insanları ayırmak, yine bazı insanları birbirine düşman etmek veya kişinin hayatını kaosa çevirmek gibi sebepler olabilmektedir.

Lanet Büyüsünü Kimler Yapar?

Çok riskli ve çok tehlikeli bir büyü olduğu için lanet büyüsünü kimler yapar sorusuna karşılık, doğuştan yetenekli olan gerçek medyumların yapması gerektiğini söylemek mümkün. Zira süreç içerisinde başka varlıklar, vefk ve büyülü sözcükler yer almaktadır. Bunların kontrolde kalması ise medyum hocanın doğru yöntemine bağlıdır.

Lanet Büyüsü Ne Zaman Etkiler?

Lanet büyüsü kolay bir büyüğü değildir. Aynı zamanda tek seferde tamamlanmaz. Yapılan işlemler arka arkaya 11 gün boyunca devam eder. Ayrıca karanlık bir odada ve geceyi sabaha bağlayan saat sabah 3 civarı gerçekleşir. O yüzden lanet büyüsü ne zaman etki eder diye sorulacak olursa, büyünün tamamlanması ile beraber 2 hafta ile 1 ay içerisinde etkisini göstermeye başlar. Bu durum büyüden etkilenecek kişinin iradesine, büyünün yöntemine ve amacına bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Lanet Büyüsü Bozulur mu?

Kadim sırlarla dolu en kara büyüler içerisinde yer alan lanet büyüsü bozulur mu sorusuna, gerçek medyumlar tarafından ele alındığında bozulabileceğini söylemek mümkün. Ancak bunun için çok hassas ve detaylı bir çalışma yapılması gerekmektedir. Yapılan büyünün nasıl gerçekleştiğini öğrenerek bunu tersine çevirmek için karşı büyü yapılmalıdır. En ufak bir sapma ya da hata çok ciddi tehlikeler yaratabilir. O yüzden deneyimli ve tecrübe sahibi, doğuştan yetenekli gerçek medyumlar süreci yönetmelidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ